м. Вінниця, вул. Козицького, 1

Комунальні борги не зникають, їх потрібно сплачувати!!!

 

 

 

Шановні вінничани!

Адміністрація «ЖЕО» вкотре звертається до вас із наполегливим проханням погасити заборгованість за послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій в найкоротші строки.

 Варто зауважити, що свідома несплата за надані послуги є прямим порушенням статті 20 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та пункту 7 Правил користування приміщеннями житлових будинків та гуртожитків, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 08.10.1992 року № 572.

Однак, всупереч вказаним нормам, вінничанами допущено заборгованість перед «Житлово-експлуатаційним об’єднанням» за надані послуги, яка станом на 12 грудня 2018 року становить 3 236 532 грн. Варто зауважити, що даний факт свідчить про свідоме ухилення споживачів від дій, направлених на погашення боргу.

«Житлово-експлуатаційне об’єднання» завжди йде на зустріч проблемним споживачам та надає можливість реструктурувати свій борг. Якщо ж лояльне вирішення проблеми вінничани ігнорують – товариство вимушене звертатися до суду про стягнення заборгованості за надані послуги.

На даний час юристами підприємства ведеться підготовка документів для звернення до суду з метою стягнення заборгованості, що виникла у 2109 мешканців перед товариством.

У зв’язку з цим, адміністрація «ЖЕО» пропонує споживачам оплатити свою заборгованість впродовж 5 календарних днів.

У свою чергу, керівництво «Житлово-експлуатаційного об’єднання» звертає увагу на те, що у випадку невиконання споживачами зобов’язань щодо оплати боргу впродовж визначеного вище терміну та відмови укласти договір реструктуризації заборгованості, підготовлені матеріали щодо стягнення заборгованості за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, будуть направлені до суду негайно.

У такому випадку, окрім заборгованої суми, споживач буде змушений понести ще й додаткові витрати: судові витрати, 3% річних, інфляційні втрати, а у випадку примусового стягнення – ще й 10% виконавчого збору від загальної суми заборгованості.

Будьте розсудливими та прийміть розумне рішення!!! 
Перш ніж проігнорувати дане попередження, зважте чи є таке рішення матеріально вигідним для Вас! Cплатіть борг вчасно та не допустіть настання негативних наслідків для Вашої родини!


Сторінка на Google+ Сторінка на твіттері Сторінка на facebook