м. Вінниця, вул. Козицького, 1
Задати питання
Я є власником квартири в 9-поверховому будинку, в якій не зареєстрований і не проживаю. Чи повинен я сплачувати рахунки за користування ліфтом, яким не користуюся.
Мій чоловік - пенсіонер МВС, оплачуємо ЖКП за пільговим тарифом – 50% за двох членів сім'ї (я і чоловік). Нещодавно прописали в нашу квартиру дочку й онука, але проживають вони і оплачують житлово-комунальні послуги за їх фактичним місцем проживання. Яким чином тепер розраховувати оплату ЖКП? Чи потрібно додатково оформляти якісь документи?
У п’ятиповерхівці сусіди у 11 квартирах встановили домофони. У мене грошей таких не було, тому собі не встановила. Хворіла, не могла викликати лікаря, бо не могла сидіти біля під’їзду (живу сама). Чи правомірна згода на встановлення домофона більшості хазяїв квартир, а не усіх? І як тепер викликати швидку, хто вночі відкриє?
Як зекономити на комунальних послугах?
Як зменшити квартплату?
Який порядок зменшення плати за ненадання чи неналежного надання житлово-комунальних послуг?
Які потрібні документи: 1 щоб відєднатися від централізованого опалення? 1.1 скільки практично це займає часу? 2 що потрібно для встановлення індивідуального газового опалення ( в квартирі є газ -плита, колонка)? Дякую за відповідь
Мене не влаштовує якість прибирання у підїзді і я, як і більшість представників будинку не ставили підпис під документом, що ми згодні щоб саме ТОВ ЖЕО надавав послуги нам. Зміни якості я АБСОЛЮТНО не відчув, а от здорощення послу - так!!! Литвиненка 27
День добрый ! А утепление фасадов ваших подопечных домов у вас нет в планах ???
яка послідовність встановлення лічильника на воду в квартиру??


                           Сторінка на facebook