м. Вінниця, вул. Козицького, 1

Порядок замовлень старшим по будинку (СБ) послуг з утримання будинку та прибудинкової території

 

Виконавчий комітет Вінницької міської ради у своєму рішенні від 5.04.2015 №834 про «Затвердження Порядку замовлення старшим по будинку послуг  з утримання будинку та прибудинкової території». І старші по будинку і мешканці неодноразово звертаються з проханням пояснити існуючий порядок замовлень. Надаємо роз’яснення:

 

 1. Житлово-експлуатаційне підприємство спільно з СБ здійснює повне обстеження будинку та визначає перелік робіт, який необхідно виконати на будинку з формуванням дефектного акту а також орієнтовну вартість робіт зазначених в дефектному акті та надає розрахунок СБ. При цьому зазначається гранична місячна сума витрат, які враховані в тарифі (граничному) на послуги з утримання будинку та прибудинкової території.
 2. Укладається 2-х сторонній договір між житлово-експлуатаційним підприємством та СБ на предмет замовлення послуг з утримання будинку та прибудинкової території.
 3. СБ визначає перелік робіт, які будуть виконані за рахунок тарифу (граничного) на послуги з утримання будинку та прибудинкової території, а також перелік матеріалів, які будуть закуплені мешканцями додатково та роботи, що не входять в розмір граничного тарифу та які мешканці бажають виконати самостійно або за окрему плату.
 4. СБ спільно з житлово-експлуатаційним підприємством формує картку замовлення на послуги з утримання будинку та прибудинкової території.
 5. В картці замовлення передбачається перелік послуг з зазначенням їх об’ємів і (або) періодичності.

При цьому, визначені обов’язкові послуги а саме:

-         Прибирання прибудинкової території;

-         Технічне обслуговування ліфтів;

-         Обслуговування систем диспетчеризації;

-         Технічне обслуговування внутрішньо-будинкових систем тепло- водопостачання, водовідведення і зливової каналізації, обслуговування димовентиляційних каналів;

-         Технічне обслуговування систем протипожежної автоматики димовидалення;

-         Підготовка житлових будинків до експлуатації в осінньо-зимовий період;

-         Освітлення місць загального користування;

-         Енергопостачання для ліфтів;

-         Дезінсекція (контейнерних майданчиків).

Послуги по замовленню:

-         Прибирання сходових клітин;

-         Прибирання підвалів та технічних поверхів;

-         Дератизація;

-         Поточний ремонт конструктивних елементів, інженерних систем і технічних пристроїв будинків та елементів зовнішнього благоустрою, розташованих на прибудинковій території.

 1. Обсяг послуг на замовлення не може перевищувати об’ємів послуг, які враховані при розрахунку діючого тарифу (граничного) на послугу з утримання будинку та прибудинкової території за виключенням випадків, коли СБ надає протокол зборів мешканців, в якому визначено можливість замовлення додаткових об’ємів послуг за додаткову плату (згідно з рішення виконавчого комітету №962 від 27.04.2009 р. (зі змінами) та №1157 від 28.05.2009 р. (зі змінами)
 2. На підставі відповідного протоколу зборів з мешканцями СБ має право звернутися до ЖЕП для перегляду в сторону збільшення граничного тарифу.
 3. В разі надходження заявки на збільшення граничного тарифу від старшого по будинку ЖЕП виконує роботи по його корегуванню в межах чинного законодавства.
 4. На підставі сформованої картки замовлення житлово-експлуатаційне підприємство складає графік виконання робіт по будинку, який погоджується з СБ.
 5. Картка замовлень та графік виконання робіт формується у двох екземплярах і скріплюється печаткою житлово-експлуатаційного підприємством та підписом (за наявності штампом) СБ.
 6. Зміни до картки замовлення та графіка виконання робіт вносяться за взаємною згодою СБ та житлово-експлуатаційного підприємства.
 7. Контроль за виконанням робіт на будинку проводять старшим по будинку, ГО «Асоціація старших по будинках м. Вінниці» та відділ поточного утримання будинків і прибудинкових територій департаменту житлового-господарства а також відділом технічного нагляду житлово-експлуатаційним об’єднанням.  


                           Сторінка на facebook