м. Вінниця, вул. Козицького, 1

Пам’ятка про необхідність укладення договору.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Житлово-Експлуатаційне Об’єднання» є виконавцем послуг з управління будинками та послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій на підставі Рішення ВК ВМР №25 від 10.01.2013 року.

Згідно п.3 ч.2 ст.21 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» (далі-Закон) виконавець зобов’язаний підготувати та укласти із споживачем договір на надання житлово-комунальних послуг. В той же час у відповідності до п.1ч.3 ст.20 споживач зобов’язаний укласти договір на надання житлово-комунальних послуг, підготовлений виконавцем на основі типового договору.

З 01.02.2013 року працівниками товариства розпочато роботу по укладенню договорів «Про надання житлово-комунальних послуг», сформованих на підставі типових договорів. Проте, не всі споживачі їх заключили. У багатьох випадках це зумовлено: тимчасовою відсутністю споживачів, наявністю сімейних проблем, погіршенням стану здоров’я тощо. Але є випадки, коли споживачі, не усвідомлюючи значення та важливості договору, відмовляються від його укладення.

Тому, шановні мешканці, не будьте байдужими до своїх обов’язків – укладіть договір «Про надання житлово-комунальних послуг» у будь-якому з центрів обслуговування громадян.

Для укладення договору при собі необхідно мати:

  • оригінал та копію паспорту;
  • оригінал та копію індивідуального податкового номеру.


                           Сторінка на facebook