м. Вінниця, вул. Козицького, 1

Про компанію

 

ТОВ «ЖЕО» створено з метою покращення надання житлово-комунальних послуг населенню міста, на обслуговуванні якого знаходиться 567 житлових будинків.  

Директор ТОВ "ЖЕО"

КАПШУК Євген Вікторович

Заступник директора з технічної частини

МАЙДАНОВ Олександр Володимирович

 

Адреса основного офісу:
    м. Вінниця, вул. Генерала Арабея, 2А

Адреса Центру обслуговування:

м. Вінниця, вул. Л. Ратушної, 22А

    Контактні телефони:

  • Диспетчерська 550-350, 068-118-09-49.
  • Центр обслуговування 551-843

Електронна адреса:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

 

ГРАФІК РОБОТИ:

Понеділок - П'ятниця з 8.00 до 17.00

Обідня перерва  з 12:00 до 13:00

ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ

Утворено Центр обслуговування, що по вул. Л. Ратушної 22А,  де здійснюється:

  • прийом громадян з питань реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування;
  • укладення договорів реструктуризації (мирових угод);
  • консультації з питання нарахувань та прийом платежів за житлово-комунальні послуги;
  • консультації надавачів послуг товариств Центру муніципальних систем управління та «Енера Вінниця»

 

З ЧОГО СКЛАДАЄТЬСЯ НАША РОБОТА

«Житлово-експлуатаційне об'єднання» працює за принципом відкритості та продуктивної співпраці на підставі укладеного договору з співвласниками багатоквартирних будинків.

Основним пріоритетом ЖЕО є співпраця з уповноваженими особи співвласників багатоквартирного будинку.

Співвласник, в особі уповноваженого по будинку, виступає замовником, а «ЖЕО», планує та організовує проведення робіт і контролює їх якість, де безпосереднім виконавцем, являється підрядник. Це обумовлює підвищення якості наданих послуг та надає можливість виконання значних об'ємів ремонтних робіт за рахунок обігових коштів підрядних організацій.

Відділ контролю управління будинків, спільно з уповноваженими особами по будинках, на підставі дефектних актів, за результатами обстеження технічного стану будинків та споруд,

  • планують їх поточний ремонт у відповідності до складених графіків їх проведення,
  • здійснюють контроль проведення робіт,
  • систематично контролюють проведення, підрядними підприємствами, прибирання місць загального користування та прибудинкових територій,
  • здійснюють нагляд за станом житлового фонду та безпосередньо працюють із споживачами послуг по управлінню багатоквартирним будинком.

МІЙ ДІМ – МОЯ ФОРТЕЦЯ!!!

Будинок – це цілий організм, який складається з великої кількості конструктивних елементів. І йому, як і будь-якому іншому організму, потрібна своєчасна діагностика і якісне обслуговування. 

Наше товариство забезпечує оперативне реагування на звернення співвласників, яке здійснюється роботою двох диспетчерів через багатоканальні телефони: 550-350,  068-118-09-49.

 Налагоджена швидка взаємодія та координація діяльності з відділом оперативного реагування Вінницької міської ради «Цілодобова варта» за допомогою єдиної комп'ютерної бази «Диспетчер» та через прямий телефон. Також здійснюється оперативне реагування щодо ліквідації аварійних ситуацій на інженерних мережах.

У складі аварійно-диспетчерського відділу функціонує п'ять аварійних бригад, автомобілі яких укомплектовані сучасними сантехнічними засобами.

Робота здійснюється по принципу «швидкої допомоги» в термін до 3х годин, локалізуються та усуваються аварійні ситуації на мережах будинків. 

Сайт http://tovgeo.vn.ua/ – це можливість спілкування зі споживачами послуг через електронну адресу. Мешканці мають змогу звернутися до нас, не виходячи з дому, а завдяки створеній сторінці у інтернет просторі Facebook, вони отримують інформацію про останні події  у житлово-комунальній сфері.

 

 

Подяки ТОВ "ЖЕО"

 

 

 Одразу дві подяки надійшли на ім"я працівника ТОВ "ЖЕО" - Богдана Пошпура, за його професійну та оперативну заміну сифону та організацію роботи у вирішенні питання відсутності опалення. Попри складні умови та холодну погоду, наші працівники якісно виконують свою роботу, за що їм вдячні мешканці: вул. Фрунзе, 50 кв.62 та вул. Стеценка, 50.

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Кінець року, багатий на подяки. Так, 23 грудня надійшов лист від Неживенко О. М. , мешканки буд.№33 кв.72, що по вул. Р. Скалецького. 

"Виношу сердечну подяку працівникам ТОВ "ЖЕО": Бочкову М., Єгменову М., Гончарову А, та Муха В., за їх відповідальне ставлення до покладених на них професійних обов"язків. Іх оперативність, з якою вони відреагували на мою проблему та швидкість і якість її вирішення. А це свідчить про те, що ТОВ "ЖЕО" поважає інтереси споживачів...(цитата) 

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Чергова подяка надійшла від  старшого по будинку, що по вул.Винниченка, 33 - Прохорова О.Д. сантехніку ТОВ "ЖЕО", який налагодив систему опалення. Ми працюємо для ВАС (ТОВ "ЖЕО")

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

В кінці року надійшла чергова подяка фахівцям ТОВ «ЖЕО».

На цей раз відзначилися: Єгменов М. В.,  Майданов О.В. та інші працівники, які брали безпосередню участь в організації та проведенні ремонтних робіт.

Мешканці висловлюють слова вдячності за оперативне усунення аварійної ситуації та проведення поточного ремонту інженерних мереж, на  будинку № 97, що по вулиці Чевоноармійська.

 «Завдяки Вашому особистому високому професіоналізму, оперативному та якісному рівню надання послуг, нам в нашому процвітаючому місті вдається зберегти та розвивати позитивний імідж, відношення та розуміння зі сторони влади та населення…» (цитата)

З повагою,

мешканці будинку №97

 вул. Червоноармійська

 _____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Подяки мешканців за своєчасно надані, якісні послуги з утримання будинків, оперативне усунення аварійних ситуацій в мережах, якісне прибирання прибудинкових територій та гарно облаштований благоустрій, проявляються в різних формах.На цей раз – віршована форма. Ми вдячні за таку увагу і підтримку.

Колектив ТОВ «ЖЕО»

 

УВАЖАЕМЫЙ КОЛЕКТИВ ТОВ «ЖЭО» 

Наше «ЖЭО» просто класс!

Выручает всегда нас…

Прохудилась как-то крыша,

В дом вода с небес текла.

Вячеслав Васильевич услышал…

Дай, Бог, Ему добра!

Лифт три года не работал –

Никому и дела нет,

Что по ступенькам на десятый

Идет уставший человек.

Обратилась снова в «ЖЭО»,

Задала вопрос простой:

- может ли помочь нам «ЖЭО»

Обрести в душе покой –

Лифт нам нужно запустить,

Чтоб пешком всем не ходить…

И откликнулся начальник,

И привлёк структуры Он.

Долго все искали выход…

И опять вопрос решён.

Лифт рабочий, едет он!

Нет воды иль свет потух…

Все проблемы решат вдруг.

Вам СПАСИБО говорим!

Коллектив благодарим!

За внимание, роботу!

За улыбку и заботу!

Пусть успешным будет год!

Мира всем! Здоров′я! Счастья!

Пусть обходит вас ненастья!

ВСЕХ ЗЕМНЫХ БЛАГ!

 

С найлутшими пожеланиями Валентина Николаевна

ул. Свердлова, 155  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


                           Сторінка на facebook