м. Вінниця, вул. Козицького, 1

Вітання з Днем Конституції України.

Прийміть щирі вітання з Днем Конституції України! 

Бажаємо вам щастя, добра і злагоди, порозуміння та згуртованості, через які пролягає шлях до нового життя, до кращого прийдешнього. Нехай невичерпним буде джерело віри, надії й любові до України!


26 червня - День кримськотатарського прапору.

Одна країна – два прапори!
Крим це Україна!

Фахівці ТОВ «ЖЕО» продовжують виконувати роботи із поточних та позапланових ремонтів інженерних мереж і обладнання.

Так, днями, працівниками товариства, були здійснені роботи по заміні ввідних засувок на трубопроводі централізованого опалення, за адресою: вул. Пирогова, буд. № 55.


Графік здійснення перевірки димових та вентиляційних каналів в липні 2020 року.

Просимо забезпечити присутність мешканців для перевірки ДК та ВК.

 


Знайомимо з командою!

#люди_ТОВ_ЖЕО
"Я одночасно оператор кол-центру, сантехнік, електрик та навіть будівельник" - так про себе жартома говорить Наталя Смажелюк. Сьогодні знайомимо вас з нею.
Пані Наталя працює в кол-центрі, старшим диспетчером  аварійно-диспетчерського відділу ТОВ «ЖЕО», приймає заявки від містян, контролю їхнє виконання, відповідає за звітність.
Та говорить, що за зміну їй доводиться приміряти ролі різних працівників.

"Ми не просто відповідаємо на дзвінки і вносимо заявки в базу, а ще й максимально довідуємося від мешканців, що в них трапилося.
Скажімо, людина телефонує і просто каже: «Присилайте аварійку у мене протікає десь вода». І ти починаєш розпитувати, що саме протікає: чи це з покрівлі, чи може труба водопостачання, опалення. Оперативній службі багатоквартирних будинків ТОВ "ЖЕО" ми повинні передати максимально інформації про заявку, адже від цього залежить її виконання. Під час таких розпитувань відчуваю себе не просто диспетчером, а справжнім будівельником, чи сантехніком. А люди, буває, зляться на наші детальні питання"

Робочий день пані Наталі триває 8 годин. За цей час вона десятки разів говорить  «Доброго ранку/дня/вечора. Вас вітає товариство з обмеженою відповідальністю «Житлово-Експлуатаційне Об’єднання». Наприкінці зміни голос може повністю сісти 

Тож, друзі, телефонуючи до кол-центру «ЖЕО» обов’язково побажайте операторам вдалої зміни! 


Ми заміним двері – буде тепло у вас в оселі! (вул. Магістратська, 27)

Наші фахівці, здійснюють заміну старих вхідних дверей на нові металеві, у будинках, які знаходяться на управлінні товариства.
Зокрема, нещодавно роботи були виконані у будинку № 27, що по вул. Магістратська.


Звіт оперативної служби багатоквартирних будинків ТОВ "ЖЕО" за період з 15 по 21 червня 2020 року.

Варто зауважити, що з метою якісного та оперативного усунення аварійних ситуацій, які порушують нормальні умови життєдіяльності мешканців у багатоквартирних будинках, усі вказані звернення опрацьовані та виконані фахівцями «Житлово-експлуатаційного об’єднання».

Нагадуємо, якщо у Вас виникли проблеми, ми завжди раді будемо Вам допомогти та проконсультувати, щоденно з 8.00 до 20.00 за тел.: (0432) 550 350 або (068) 118 09 49.


Вінничан, які викидають будівельне сміття на контейнерні майданчики, очікують штрафи!

Про це повідомляють на сайті Вінницької міської ради.
 
У Вінниці почастішали випадки засмічення контейнерних майданчиків будівельним сміттям, вивезення якого не входить в тариф. Мешканці, які проводять ремонтні роботи у своїх оселях, для вивозу будівельних відходів мають замовляти цю послугу окремо. Враховуючи незадовільний санітарний стан контейнерних майданчиків деяких багатоповерхівок та скарги від населення, - Муніципальна варта спільно з комунальними службами розпочала регулярні рейди по виявленню порушників. І закликає жителів, коли вони стають свідками таких порушень, надсилати фото та відеоматеріали на вайбер за номером 067-4-102-101. Сума штрафів для громадян за такі порушення становить 1360 грн.

Будьмо свідомими! Сплачуйте за спожите вчасно.

Поки всі насолоджуються літніми, сонячними днями та пристосовуються до правил адаптивного карантину, ТОВ «Житлово експлуатаційне об’єднання» працює на повну потужність та з вдвічі більшим навантаженням.
 
Що це означає?
-А це означає, що на 1 двірника припадає в день від 1 до 5 будинків, які необхідно дезінфікувати щодня, прибирати прибудинкову територію, за будь-яких погодніх умов;
-В середньому 1 співробітник переносить від 150 літрів води, яку треба набрати/вилити;
-Вдвічі зросла кількість заявок і на оперативну службу багатоквартирних будинків ТОВ «ЖЕО», адже комунікаційна система житлових будинків не витримує такого навантаження;
-А % оплати за комунальні послуги зменшився в рази;
 
Така ситуація може викликати зменшення кількості послуг у тарифі, тому нагадуємо, хто ще не встиг оплатити комуналку, зробіть це, адже доля вашого майна залежить від вас.

З 22-го червня до 14-го липня у Вінниці перекриють рух транспорту по вулиці Митрополита Петра Могили.

Причина – ремонт каналізаційної та водопровідної мереж.

Про це повідомляють на сайті Вінницької міської ради.

Як йдеться в повідомленні, рух для транспорту перекриють від перехрестя з вулицею Магістратською до перехрестя з вулицею Червонохрестівською.


Ремонтні роботи завершено! (вул. В. Городецького,6)

Нещодавно завершилися роботи по частковій заміні зовнішнього вертикального трубопроводу водозливової системи, а також, ремонт ринв та лійок у житловому будинку №6, що по вул. Владислава Городецького.
Де було замінено 7 погонних метрів труб.


Днями, наші фахівці виконали чистку та заміну ринв у будинку № 13, що по вулиці Пирогова.

Для чого потрібна чистка ринв?

Водостічна система, яка є у кожному багатоповерховому будинку, потрібна щоб відводити дощову і талу воду від стін і фундаменту будівлі. Це дозволяє значно збільшити термін експлуатації будинку, так вода не руйнує фундамент, не викликає його усадку.

Згодом у водостічній системі, в ринвах накопичується всіляке сміття, яке заважає нормальному, повноцінному функціонуванню всієї системи.
Найчастіше в систему забиваються листя із зростаючих поблизу дерев, дрібне сміття, яке переносить вітер


Рада врегулює тариф на постачання електроенергії МЗК в багатоквартирному будинку

ВР підтримала у першому читанні законопроєкт №2098 про постачання електричної енергії для забезпечення функціонування спільного майна (місць загального користування (МЗК) багатоквартирного житлового будинку за тарифом як для населення. Джерело: https://bit.ly/3ebbewz


Звіт оперативної служби багатоквартирних будинків ТОВ "ЖЕО" у період з 10 по 14 червня 2020 року.

Варто зауважити, що з метою якісного та оперативного усунення аварійних ситуацій, які порушують нормальні умови життєдіяльності мешканців у багатоквартирних будинках, усі вказані звернення опрацьовані та виконані фахівцями «Житлово-експлуатаційного об’єднання».

Нагадуємо, якщо у Вас виникли проблеми, ми завжди раді будемо Вам допомогти та проконсультувати, щоденно з 8.00 до 20.00 за тел.: (0432) 550 350 або (068) 118 09 49.


Хто такий в управлінській компанії провідний інженер-будівельник виробничо-технічного відділу?

"Все дуже просто - це людина, яка досконало знає свої професійні обов’язки, узгоджує та контролює всі роботи, які здійснюються у багатоповерхових будинках ТОВ «ЖЕО» та постійно на зв'язку з мешканцями."
Так про свою професію розповідає Анатолій Риндін.

Сьогодні знайомимо вас з Анатолієм В’ячеславовичем, який працює у нас.
Він обстежує практично всі конструктивні елементи житлового фонду ЖЕО.

Коли покращення житлових умов - це дійсно покращення на ділі!

 

Працівниками ТОВ «ЖЕО» було завершено поточний ремонт покрівлі, козирка входу у другий під'їзд, що по вулиці Ширшова, будинок № 31.


Ще у 3х житлових будинках міста, замінили старі дерев’яні вікна на нові енергозберігаючі!

У житлових будинках за адресами: вул. Пирогова буд. 77, 81 та 93 замінили старі дерев’яні вікна на сучасні металопластикові. Дані роботи виконані за участі Департаменту житлового господарства Вінницької міської ради.

Це дасть можливість зберігати тепло у місцях загального користування, адже 20% енергії втрачається саме через вікна.


Наші трудівники

Рух та метушня в місті зазвичай починаються з сьомої-восьмої години ранку: люди поспішають на роботу чи навчання, біжать у термінових справах або ж за продуктами на ринок. І за буденністю часто не помічають того, що відбувається навколо.

Серед городян, які проходять поруч, – ті, котрі встають раніше всіх, щоб навести чистоту в місті. Справа двірника – публічна: всі бачать, але не завжди придають значення. Ці трудівники не афішують свою працю, а просто тихо виконують нелегку роботу.

День наших двірників починається рано, адже територія, за яку вони відповідають, – чимала, і закінчити прибирання потрібно швидко.

Пропонуємо вам, познайомитись з нашими трудівниками, які щоденно наводять лад на вулицях Шевченка, Константиновича та Івана Миколайчука.
Це Матієк Софія Степанівна, Базелицька Любов Іванівна, Мельниченко Тетяна Анатоліївна, Грушко Олена Степанівна та Дзюбенко Олександр Федорович!

-Найбільше радують результати роботи: чистий двір та охайні газони, подобається приносити користь іншим. Не місце прикрашає людину, а людина – місце.- зазначила Софія Степанівна.

Ось такі вони – наші трудівники: щирі, чуйні, душевні і по-домашньому прості.

Ключі від даху та підвалу: позиція керуючої компанії ТОВ “ЖЕО”

Підвальні приміщення і дахи - це не просто вільний простір, як гадає немало мешканців. Це, в першу чергу, технічні приміщення. І від того, у кого є доступ до них, часто залежить безпека мешканців, а також стан усього будинку.


Ключі від підвалу та даху обов’язково повинні бути у уповноваженої особи по будинку або у представників управляючої компанії. Це просто необхідно, щоб майстри могли оперативно ліквідувати, наприклад, аварію, або провести термінові ремонтні роботи.


Звісно, власниками багатоквартирного будинку разом з усіма місцями загального користування є мешканці цього будинку, власники квартир в ньому. І цілком доречно, щоб власники мали доступ до свого майна. Але при цьому ключ має бути лише у уповноваженого по будинку або у лідера ініціативної групи.


Безконтрольний доступ усіх мешканців, на жаль, часто призводить до захаращення підвалу, а навіть і до антисанітарії. Це грубе порушення техніки безпеки, яке може призвести до непередбачуваних наслідків в разі аварії, наприклад, при пориві труби і затопленні підвалу. Треба пам’ятати, що у підвалах знаходяться електрощитові. Тож ліквідацію затоплення треба проводити оперативно. І в разі захаращення задача майстрів значно ускладнюється.

В практиці керуючої компанії ТОВ “ЖЕО” траплялись будинки, де підвали були настільки захаращені, що в разі аварії або прориву трубопроводу, задача з усунення аварії була би не з простих.

Оперативна служба багатоквартирних будинків ТОВ «ЖЕО» у період з 1 по 9 червня 2020 року отримала 391 заявок від мешканців з наступних питань:

Благоустрій прибудинкової території/санітарно-технічне обслуговування– 7;
Гаряче водопостачання – 123;
Електропостачання(освітлення) – 61;
Обслуговування внутрішньобудинкових мереж (каналізація) та зливова каналізація – 64;
Конструктивні елементи будинку – 52;
Теплопостачання – 16;
Холодне водопостачання - 68;

Варто зауважити, що з метою якісного та оперативного усунення аварійних ситуацій, які порушують нормальні умови життєдіяльності мешканців у багатоквартирних будинках, усі вищевказані звернення опрацьовані та виконані фахівцями «Житлово-експлуатаційного об’єднання».

Нагадуємо Вам, якщо у Вас виникли проблеми, ми завжди раді будемо Вам допомогти та проконсультувати, щоденно з 8.00 до 20.00 за тел.: (0432) 550 350 або (068) 118 09 49.


Заміна зовнішнього вертикального трубопроводу водозливової системи (вул. Р. Скалецького, буд. 11)

Розпочався робочий тиждень, і поки ви трудетесь на роботі, фахівці ТОВ "ЖЕО" активно та якісно продовжують виконання робіт із поточних та позапланових ремонтів, конструктивних елементів багатоповерхових будинків.

І так, днями, наші працівники виконали роботи по заміні зовнішнього вертикального трубопроводу водозливової системи, за адресою: вул. Р. Скалецького, буд. № 11.


ЖЕО дбає про водостоки (вул. Визволення, буд. 10)

Якісний монтаж та підтримання водовідводів в хорошому стані є гарантією ефективного захисту будівлі від вологи і забезпечення естетичного вигляду фасаду і покрівлі протягом багатьох років.

Від так, днями, у багатоповерховому будинку, що обслуговує ТОВ «ЖЕО», відбулась заміна зовнішнього вертикального водопроводу водозливової системи, за адресою: вул. Визволення, буд. № 10.

5 червня - Всесвітній день охорони навколишнього середовища

5 червня - Всесвітній день охорони навколишнього середовища, свято єднання народів планети у справі захисту і збереження тих щедрот і природних ресурсів, якими наділила нас природа.

Кожен для себе повинен знайти шляхи, для покращання навколишнього середовища. Можливо, хтось прибере сміття в своєму дворі, а дехто просто не залишить слідів свого перебування/відпочинку на природі.

Але разом ми зробимо навколишнє середовище кращим, і надалі не забуватимемо про його охорону та збереження природних скарбів.

Бережімо Планету, бо це - наш Дім!


Важлива інформація! Тимчасове перекриття руху.

З 9 червня до 31 липня буде тимчасово перекрито рух транспорту по вул. Шевченка: на ділянці, від перехрестя з вул. Келецькою до перехрестя з вул. Агатангела Кримського. На цій ділянці відбуватиметься реконструкція тепломережі.


Джерело: https://www.vmr.gov.ua/Lists/CityNews/ShowNews.aspx?ID=7011


У червні матимемо два додаткові вихідні

У червні на українців чекає два додаткових вихідні. На роботу не потрібно виходити 8 червня, оскільки Трійцю святкуватимуть у неділю. Також українці відпочиватимуть після Дня Конституції 29 червня.

Згідно з розпорядженням Міністерства соціальної політики “Про розрахунок норми тривалості робочого часу на 2020 рік”, вихідний на свято Трійці, яке припадає на неділю 7 червня, переносять на понеділок 8 червня.
День Конституції відзначають 28 червня. Оскільки свято відбудеться у неділю, неробочим буде понеділок 29 червня.


Монтаж козирка входу у перший під'їзд (вул. Ширшова, буд. 20)

Днями, фахівці ТОВ «ЖЕО» виконали роботи по демонтажу, монтажу  козирка входу у перший під’їзд, з накриттям металопрофілем та встановленням ринви, за адресою, вулиця Ширшова, будинок № 20.
Площа виконаних робіт – 10 м.кв.


Знайомимо з нашою командою!

Двори Вінниці прибирають більше сотні двірників нашої управлінської компанії. За будь-якої погоди із самого ранку вони виходять на роботу.
Серед двірників – Садова Надія Василівна. Прибирає п’ять будинків , один із них, за адресою, вул. В. Чорновола, буд. № 6, мешканці цього будинку дуже цінять і поважають роботу Надії Василівни. Навіть нещодавно, на адресу нашого товариства прийшов лист-подяка, де дякують за гарну роботу, уважність та гарне відношення до жителів будинку.

Тому, сьогоднішня рубрика #люди_тов_жео саме про пані Надію.
Свою роботу прирівнює до спорту . За день стільки разів доводиться нахилятися та присідати, що м’язи розминаються значно краще, ніж у залі.


Разок навіть пробувала рахувати скільки нахилів роблю. То гілку підняти, то сміття підібрати. Дорахувала до тисячі. Потім збилась з рахунку, – розповідає про особливості своєї роботи Надія Василівна.
Найважче працювати двірникам після вітряної погоди.


Відразу розумієш, що на території доведеться затриматися значно довше. Вітер розносить сміття, ламає гілля, а все це потрібно довести до ладу. У такому разі складаю собі черговість роботи: з чого розпочати і чим завершити. Тому коли біля якогось під’їзду ще не прибрано, то це не означає, що я пропустила. Це свідчить, що я туди ще не дійшла.
Та є категорія людей, які цього не розуміють і нарікають, мовляв, ми погано працюємо 


Найприємніше ж, каже наш двірник, коли бачиш, як прибраним двором ідуть люди і посміхаються!


Дотримання тиші в населених пунктах та захист від шуму (2020)

Чинне законодавство України з метою забезпечення комфортного середовища для життєдіяльності людини регулює, зокрема, вимоги щодо додержання тиші та обмеження певних видів діяльності, що супроводжуються шумом.


Основними документами, які регулюють обмеження рівня шуму та контроль за дотриманням тиші в населених пунктах, є Закон України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» та Державні санітарні норми допустимих рівнів шуму в приміщеннях житлових та громадських будинків і на території житлової забудови. Також вказані питання регулюються місцевими правилами дотримання тиші (можуть бути частиною Правил благоустрою).

Оперативна служба багатоквартирних будинків опрацювала 245 заявок від співвласників багатоквартирних будинків впродовж 8 днів

Оперативна служба багатоквартирних будинків ТОВ «ЖЕО» у період з 22 по 30 травня 2020 року отримала 245 заявок від мешканців з наступних питань:

Благоустрій прибудинкової території/санітарно-технічне обслуговування– 15;
Гаряче водопостачання – 88;
Електропостачання(освітлення) – 14;
Обслуговування внутрішньобудинкових мереж (каналізація) та зливова каналізація – 58;
Конструктивні елементи будинку – 15;
Теплопостачання – 6;
Холодне водопостачання - 49;

З Днем захисту дітей!

Зовсім не дивно, що саме у перший день літа ми святкуємо Міжнародний день захисту дітей, адже це тепле свято радості та посмішок.

Усім дітям ЖЕО бажає веселого та безтурботного дитинства, а також здійснення найзаповітніших дитячих мрій.

Святкуймо! І малеча, і дорослі!


Вчіть дітей хорошим манерам!

Навчити дитину гарних манер іноді буває непросто. Це потребуватиме багато вашого часу й терпіння.
Але якщо дитина засвоїть правила гарного поводження з раннього віку, це значно полегшить їй життя в майбутньому.


Ремонтні роботи завершені.

Нещодавно завершилися роботи по заміні трубопроводу холодного водопостачання у підвальному приміщенні, житлового будинку №9, що по вул. Владислава Городецького. Де було замінено 23 погонних метра труб.


Пам‘ятаємо, наскільки природа тендітна і як її збереження залежить від кожного з нас!

А ще, не забуваймо, скільки користі ми отримуємо від нашої планети, яка ділиться з нами своїми ресурсами: водою, їжею та повітрям, якого б не було без лісів!


ЖЕО надає платні послуги!

Будь-яка родина, плануючи свій сімейний бюджет, аналізує витрати на житлово-комунальні послуги.
Так, ЖЕО розробило певний набір послуг, які люди зможуть отримувати, як альтернативу до приватних підприємств. Зокрема, близько 20 видів робіт, а саме: монтаж, демонтаж, ремонт, обслуговування сантехнічних приладів тощо.

Замовляйте послуги за номером:
Тел.: 550-350 або 068-118-09-49.


Ефективна праця – оцінена праця!

Нещодавно на адресу «Житлово-експлуатаційного об’єднання» надійшло звернення від мешканців будинку № 78а, який розташований по вул. Келецька.

У своєму зверненні мешканці висловлюють щирі слова вдячності начальнику оперативної служби багатоквартирних будинків, Білику С.В. та аварійній бригаді № 4, а саме, фахівцям - Морочинському Ю.М. та Голембієвському О.С. за відмінно виконану роботу по частковій заміні мережі каналізації.
А також, працівникам відділу по роботі з ОСББ, Войтовій І.С. та Василенко О.В., за надання вичерпних консультацій.

«Подяка мешканців – найвища нагорода, яка може бути отримана за наполегливу роботу кожного працівника товариства. Саме слова вдячності надихають колектив «Житлово-експлуатаційного об’єднання» працювати ще краще», – зауважив директор «ЖЕО» Євген Капшук.Сторінка на Google+ Сторінка на твіттері Сторінка на facebook