м. Вінниця, вул. Козицького, 1

Новорічне привітання

 

 

 

 

 

Управлінська компанія ТОВ "ЖЕО" щиро вітає Вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Будьте бережними! На дахах крижані бурульки!

 

 

 

 

 

Нестійкі погодні умови – відлига вдень і заморозки вночі, а також значне нагромадження снігу на покрівлях будинків сприяють активному утворенню бурульок.

Вінничани масово не платять за утримування будинків

 

 

 

Огляд ЗМІ - vn.oblast.online  

У Вінниці жителі міста масово відмовляються оплачувати утримування будинків.

Сім’я «ЖЕО» в черговий раз збільшилась

 

 

 

Колектив ТОВ «Житлово-експлуатаційне об’єднання» радий вітати мешканців житлових будинків по вул. Хмельницьке шосе, 11, Академіка Янгеля, 65, Д. Майбороди, 42, Л. Ратушної, 42 та М. Оводова, 56, які стали частиною нашої сім’ї.

До уваги мешканців!

 

Шановні співвласники багатоквартирних будинків!

 

Адміністраця ТОВ "ЖЕО" інформує Вас про те, що у зв’язку із наявністю заборгованості за послуги з утримання будинків за понад три місяці, працівники товаритства звернулися до департаменту соціальної політики Вінницької міської ради про те, щоб 26 власників квартир були припинені субсидії.

Понад 100 власників житлових будинків підписали договори з «ЖЕО» про надання послуг з управління

 

 

Нагадуємо, що на виконання Закону України «Про особливості здійснення права власності в багатоквартирному будинку» співвласниками понад 600 багатоквартирних будинків було прийнято рішення щодо визначення товариства управителем їх будинків.

Будинки, які обслуговує «ЖЕО» визнали одними з найкращих

 

 

 

 

Вчора, 17 жовтня, оголосили у департаменті житлового господарства Вінницької міської ради оголосили результати конкурсу «Житловий комплекс зразкового утримання-2018». Участь у конкурсі взяли понад 30 учасників, однак лише дев’ять з них стали переможцями.

Вінничани ще активніше обирають «ЖЕО» як управлінську компанію

 

 

 

Адміністрація «Житлово-експлуатаційне об’єднання» зазначає, що на виконання Закону України «Про особливості здійснення права власності в багатоквартирному будинку» співвласниками понад 600 багатоквартирних будинків було прийнято рішення щодо визначення товариства управителем їх будинків.

Вінничани продовжують дякувати працівникам «ЖЕО»

 

 

 

 

 

Цього разу на адресу товариства надійшов лист-подяка від голови ОСББ  «Господар» та усіх мешканців житлового будинку №77, що по вул. М. Оводова.

Розрахунок пропозицій вартості послуг з управління багатоквартирним будинком

 

Шановні співвласники!

 

Товариство «Житлово-експлуатаційне об’єднання» інформує вас про те, що на виконання приписів Закону України «Про особливості здійснення права власності в багатоквартирному будинку» співвласниками ряду багатоквартирних будинків було прийнято рішення щодо визначення товариства управителем їх будинків.

Сьогодні у "ЖЕО" відбудуться збори зі старшими по будинку

 

 

 

 

Адміністрація ТОВ "ЖЕО" повідомляє про організацію зборів зі старшими по будинку щодо обговорення ключових питань, які стосуються житлового фонду товариства.

Виконання поточного ремонту житлового фонду товариства впродовж червня 2018 року

 

 

 

 

ТОВ "ЖЕО" надає відомості про фактичне виконання поточного ремонту житлового фонду товариства впродовж червня 2018 року

Аварійно-диспетчерський відділ опрацював 231 заявку мешканців впродовж 6 днів

 

 

 

Аварійно-диспетчерським відділом «ЖЕО» у період з 11 по 16 червня 2018 року отримано 231 заявку мешканців з наступних питань:

Звіт ТОВ «ЖЕО» про виконання плану поточного ремонту житлового фонду товариства впродовж травня 2018 року

 

 

 

Так, зокрема за вказаний період працівники товариства виконали роботи по заміні старого покрівельного покриття загальною площею 1733 кв.м, в тому числі 1601,5 квм. – м’яка покрівля та 131,5 кв.м. – шиферна покрівля.

Енергоефективні заходи в дії

 

 

 

Важливість енергозбереження для кожного громадянина, будинку, міста та держави в цілому є приорітетним завданням. З ініціативи ТОВ "ЖЕО" на житлових будинках щорічно втілюються енергоефективні заходи. Одним із таких напрямків є заходи з економії електричної енергії МЗК житлових будинків.   

Щоб отримувати й надалі державну допомогу на оплату житлово-комунальних послуг варто не допускати боргів за їх надання

 

Шановні споживачі! 

Звертаємо вашу увагу на те, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №848 від 21.10.1995 року «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» затверджено 

Звіт "ЖЕО" по поточному ремонту в квітні 2018 року

 

 

Звіт «Житлово-експлуатаційного об’єднання» про фактичне виконання поточного ремонту житлового фонду товариства у квітні 2018 року:

Розгляд аварійних заявок у період з 1 по 7 травня 2018 року

 

 

 

Аварійно-диспетчерським відділом «ЖЕО» у період з 1 по 7 травня 2018 року отримано 275 заявок мешканців з наступних питань:

Виконання поточного ремонту інженерних мереж

 

 

 

Працівники «ЖЕО» завжди дбають про стан житлового фонду товариства та наразі активно проводять роботи по поточному ремонту інженерних мереж у житлових будинках вінничан.

Поточний ремонт інженерних мереж

 

 

 

Працівники «ЖЕО» завжди дбають про стан житлового фонду товариства та наразі активно проводять роботи по поточному ремонту інженерних мереж у житлових будинках вінничан.

Утеплення будинку дає можливість значно економити кошти на споживання теплової енергії

Завдяки міській програмі співфінансування  «30×70» та з ініціативи обслуговуючої організації виконано комплекс робіт по ремонту фасадів та їх утепленню на 21 житловому будинку.

Щоб отримувати субсидію й надалі потрібно терміново розрахуватися з боргами

Шановні споживачі! 

Звертаємо вашу увагу на те, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №848 від 21.10.1995 року «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» затверджено Положення про порядок

Працівники "ЖЕО" приступили до великого весняного прибирання

Працівники "ЖЕО" почали чепурити місто до весни та розпочали ремонтні роботи малих архітектурних форм.

Кабінет міністрів України затвердив Положення про єдиний державний реєстр отримувачів субсидій

Ведення реєстру покладено на Міністерство соціальної політики України. Відповідне рішення прийнято на засіданні Уряду 14 березня 2018 року.

Сплачуйте за житлово-комунальні послуги вчасно!

 

 

Шановні споживачі!

Адміністрація «ЖЕО» звертається до Вас із наполегливим проханням погасити в найкоротші строки заборгованість за послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій.

Підвал на Ширшова, 46 вже прибрано!

 

 

 

 

Наслідки генерального прибирання підвального приміщення житлового будинку по вул. Ширшова, 46.

Обережно!!! На дахах крижані бурульки!

 

 

 

Нестійкі погодні умови – відлига вдень і заморозки вночі, а також значне нагромадження снігу на покрівлях будинків сприяють активному утворенню бурульок.

«ЖЕО» запрошує на роботу!!!

 

 

 

 

 

«Житлово-експлуатаційне об’єднання» запрошуємо у свою дружну команду інженера-будівельника.

Кабінет Міністрів України змінив механізм монетизації субсидій

Кабінет Міністрів України затвердив зміни в механізм монетизації субсидій. Про це повідомив глава Міністерства фінансів Олександр Данилюк.

УВАГА! Колір води у мережах гарячого водопостачання буде забарвлено!

Шановні вінничани!

Звертаємо вашу увагу на те, що з 20 лютого 2018 року для визначення понаднормових місць витоку мережної та гарячої води КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» буде проводити введення в мережі флуоресцеїну натрію, який забарвлює воду зеленим кольором.

"ЖЕО" звертає увагу співвласників будинків, по яким наявна заборгованість за виконані роботи!

За умови виконання по будинку робіт, витрати на проведення яких в розрахунку на 1 м.кв. загальної площі будинку перевищують встановлений тариф, витрати на такі роботи включаються до нарахувань частинами в наступних розрахункових періодах (місяцях) до повного розрахунку.

Яких змін слід очікувати в обслуговуванні багатоквартирних будинків?

 

 

 

У рамках реформи житлово-комунальної сфери в Україні відбулися зміни чинного законодавства, які стосуються безпосередньо обслуговування багатоквартирних будинків.

Комунальні борги не зникають, їх потрібно сплачувати!!!

 

 

Шановні вінничани!

 Адміністрація «ЖЕО» вкотре звертається до вас із наполегливим проханням погасити заборгованість за послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій в найкоротші строки.

У «ЖЕО» відзначили перший ювілей з дня утворення товариства

З метою покращення надання житлово-комунальних послуг населенню міста 10 січня 2013 року виконавчий комітет Вінницької міської ради ухвалив рішення №25 «Про обслуговування житлового фонду», яким передав ТОВ «Житлово-експлуатаційне обʼєднання» значну частину житлового фонду, визначивши при цьому ТОВ «ЖЕО» виконавцем послуг з утримання будинків, споруд і прибудинкових територій.

До уваги мешканців житлового будинку по вул. Заболотного, 9!

 

Шановні мешканці!

Звертаємо вашу увагу на те, що, сьогодні, 23 січня відбудуться збори співвласників багатоквартирного житлового будинку №9, що по вул. Заболотного. Варто зауважити, що участь у даному зібранні візьмуть представники Департаменту житлоовго господарства, «ЖЕО» та безпосередньо співвласники даного будинку.

ЗМІ про "ЖЕО": "У Вінниці відбудуться планові відключення світла"

 

 

 

ТОВ «ЖЕО», на своїй сторінці у Facebook, попереджає вінничан про планові відключення світла, інформує Vlasno.info. 

І знову снігом, снігом білим засипала зима...

 

 

 

Працівники «ЖЕО» завжди дбають про комфорт чистоту дворів у вінницьких багатоповерхівках та прикладають максимум зусиль для ліквідації наслідків снігопаду.

Не позбавляйте себе права отримувати державну допомогу й надалі!!!

 

Шановні споживачі!

Звертаємо вашу увагу на те, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №848 від 21.10.1995 року «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива»


Сторінка на Google+ Сторінка на твіттері Сторінка на facebook