м. Вінниця, вул. Козицького, 1

"ЖЕО" продовжує висадку дерев

 

 

 

 

Фахівці благоустрою і санітарного стану "ЖЕО" розпочали висадку лип на прибудинковій території житлових будинків №78-80, що по вул. Магістратській та по вул. Театральній, 3.

Відсів завезено до усіх контейнерних майданчиків

 

 

 

 

Відділ благоустрою і санітарного стану "ЖЕО" вже завершив виконання робіт по завозу відсіву на контейнерні майданчики житлових будинків вінничан.

"ЖЕО" постійно приймає активну участь у благоустрої Вінниці

 

 

 

Цього разу фахівці товариства спільно з представниками МКП «Вінницязеленбуд» подбали про озеленення міста та висадили 35 каштанів та 100 кущів чагарника жасмину.

Подяка за швидко та якісно виконану роботу!

 

 

 

Вінничани продовжують дякувати працівникам "ЖЕО" за виконану роботу.

До уваги мешканців житлових будинків №56 та 62, що по вул. Магістратська!

 

Шановні мешканці!

Звертаємо вашу увагу на те, що сьогодні, 22 листопада, відбудуться збори співвласників багатоквартирних житлових будинків №80 по вул. №56 та 62, що по вул. Магістратська.

Ремонт І-го під'їзду по вул. І.Миколайчука, 39 завершено

 

 

 

 

Працівники "ЖЕО" завершили ремонтні роботи у І-му підїзді житлового будинку №39 по вул. І.Миколайчука.

Прибудинкові території житлових будинків завжди доглянуті

 

 

 

Працівники відділу благоустрою та санітарного стану "ЖЕО" завершив роботи по вивозу гілля з прибудинкових територій житлових будинках по вул. Некрасова, 3, 5, 17, 19, Стрілецька, 60, 64 та Академіка Янгеля, 10.

Впродовж 10 днів аварійно-диспетчерський відділ «ЖЕО» опрацював 772 заявки

 

 

 

Аварійно-диспетчерським відділом «ЖЕО» у період з 14 по 23 листопада 2017 року отримано 772 заявки з наступних питань: 

Стан внутрішньобудинкових мереж житлового будинку у Ваших руках!!!

 

 

 

Якщо Ви свідомий співвласник багатоквартирного житлового будинку №56, що по вул. Академіка Янгеля, і Вам не байдужий стан внутрішньобудинкових мереж, тоді очікуємо на Вас вже сьогодні на зборах мешканців!!!

Поточний ремонт покрівлі по вул. Київська, 25 завершено

 

 

 

Працівники "ЖЕО" вже завершили поточний ремонт покрівлі житлового будинку №25, що по вул. Київській.

До уваги мешканців житлового будинку №80, що по вул. Пирогова!

 

 

Шановні мешканці!

Звертаємо вашу увагу на те, що сьогодні, 20 листопада, відбудуться збори співвласників багатоквартирного житлового будинку №80 по вул. Пирогова.

Звіт про фактичне виконання поточного ремонту житлового фонду «ЖЕО» у жовтні 2017 року:

 

 

Впродовж жовтня 2017 року працівники "ЖЕО" виконали ряд робіт по поточного ремонту житлового фонду «ЖЕО», а саме:

Чистота повинна бути всюди!!!

 

 

На минулому тижні фахівці "ЖЕО" виконали роботи по вивозу гілля з контейнерних майданчиків, що поблизу житлових будинків по вул. Заболотного, 32, Дачній, 8, Князів Коріатовичів, 168, Бевза, 36, М. Литвиненко-Вольгемут, 19, Академіка Янгеля, 50 та Замостянській, 3.

Відтепер підвальні приміщення мають належний вигляд!

Працівники "Житлово-експлуатаційного об'єднання" подбали про безпеку мешканців житлових будинків №33 та 54 по вул. Стрілецькій та здійснили очищення підвальних приміщень від побутового та будівельного сміття.

Фахівці «ЖЕО» завжди дбають про довкілля та прибудинкові території вінничан

 

 

 

Прибирання листя давно – один із обов’язкових видів робіт ЖЕКу в осінню пору.

Послугу з централізованого опалення у помешканні Беличенків відновлено!

Нещодавно на сайті «20 хвилин» у рубриці «Від читачів» Тарасом Беличенком було розміщено публікацію під назвою «Без опалення», у якій зазначено про відсутність опалення у житловому будинку №53, що по Хмельницькому шосе.

Робота з прибирання гілля проводиться вчасно

 

 

Сьогодні працівники відділу благоустрою і санітарного стану "ЖЕО" розпочали роботи по вивозу гілля з прибудинкової території житлових будинків по вул. Соловйова, 3, Соборна, 25, 51, К. Коріатовичів, 44, М. Оводова, 60, Дачна, 8 та Заболотного, 32.

До уваги мешканців житлового будинку №2, що по вул. Єрмака

 

Шановні мешканці!

Звертаємо вашу увагу на те, що сьогодні, 2 листопада, відбудуться збори співвласників багатоквартирного житлового будинку №2 по вул. Єрмака.

Ви замовляли - "ЖЕО" виконало!

 

 

 

Працівники "Житлово-експлуатаційного об'єднання" подбали про благоустрій двору житлового будинку №40, що по вул. М. Литвиненко-Вольгемут, та встановили нову лавку біля 4-го під'їзду.

До уваги мешканців житлового будинку по просп. Коцюбинського, 78

 

Шановні мешканці!

Звертаємо вашу увагу на те, що сьогодні, 2 листопада, відбудуться збори співвласників багатоквартирного житлового будинку №78 по просп. Коцюбинського.

Вінничани продовжують активно утеплювати багатоквартирні будинки

 

 

 

У Вінниці продовжуються роботи, спрямовані на підвищення енергоефективності багатоповерхівок.

Порядок та чистота понад усе!

 

 

 

Працівники відділу благоустрою та санітарного стану "ЖЕО" завжди дбають про чистоту та належний стан прибудинкової території житлових будинків вінничан.

У "ЖЕО" команда старших по будинку знову збільшилась!

 

 

 

Нещодавно мешканці житлового будинку №24, що по вул. Замостянська, обрали старшим по будинку Андрія Васильовича Терещенка.

Відтепер мешканці мають нові східці!

 

 

Фахівці "ЖЕО" завершили роботи по ремонту східців поблизу ІІ під'їзду житлового будинку №53, що по вул. Хмельницьке шосе.

Важка, небезпечна і невдячна професія двірника, яка вона???

 

 

 

Сьогодні у працівників із комплексного обслуговування будинків та прибудинкової території «ЖЕО» був незвичайний день, адже до них завітали журналісти телеканалу «ВІНТЕРА» Ольга та Інна.

"ЖЕО" забезпечує подачу тепла у будинки вінничан

 

 

Вчора працівники "ЖЕО" спільно з представниками “Міськтеплоенерго" забезпечували подачу тепла у житлові будинки вінничан. Наразі роботи продовжуються та триватимуть впродовж тижня.

З вівторка у місті розпочинається подача тепла в житлові будинки

 

Відповідно до рішення виконкому Вінницької міської ради, з 10 жовтня, теплопостачальні підприємства міста почнуть подавати тепло до помешкань вінничан. Планується, що протягом тижня опалення запрацює в усьому житловому фонді.

«Житлово-експлуатаційне об’єднання» запрошує голів ОСББ до співпраці

 

 

«Житлово-експлуатаційне об’єднання» – це нова компанія на ринку управління житлово-комунальним комплексом в м. Вінниці, яка забезпечує якісний сервіс в управлінні багатоквартирними будинками.

Сплачувати за надані житлово-комунальні послуги потрібно вчасно!

 

Шановні споживачі!

Адміністрація «ЖЕО» звертається до Вас із наполегливим проханням терміново погасити заборгованість за послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій.

УВАГА!!! У місті тимчасово відключать холодну воду

 

 

У зв'язку з аварійно-ремонтними роботами на мережі водопроводу з 8:00 10 жовтня до 6:00 11 жовтня 2017 року передбачається зниження тиску у окремих частинах міста, зокрема у:

Не допускайте перевантаження електромережі! Подбайте про свою безпеку!

 

Із настанням осіннього періоду диспетчерська служба «ЖЕО» фіксує збільшення звернень щодо аварійних ситуацій, що виникають через перевантаження електромережі та недотримання елементарних правил безпеки під час експлуатації електричних приладів.

Юристи здійснюють прийом громадян у "ЖЕО" щочетверга

У центрі обслуговування "ЖЕО" проходить прийом мешканців юристами ТОВ «ЮК РАДНИК ПЛЮС», під час якого співвласники багатоквартирних будинків мають можливість отримати безкоштовні консультації в частині надання та споживання житлово-комунальних послуг, роз’яснення підстав застосування нормативно-правових актів загальної, місцевої та локальної дії у просторі, які регламентують правовідносини у сфері надання та споживання житлово-комунальних послуг.

У дитячі садочки та лікарні міста розпочали подачу опалення

З 4 жовтня у Вінниці починають включати опалення у дитячі садочки та лікарні. Тепло подається у ті заклади, керівники яких подали відповідні заявки. У помешканнях вінничан, за попередніми планами, які базуються на існуючій температурі зовнішнього повітря і прогнозах синоптиків, тепло планують запускати на наступному тижні.

Будьте обачні! Не порушуйте чинне законодавство!

 

На минулому тижні працівники відділу благоустрою і санітарного стану «Житлово-експлуатаційного об’єднання» засвідчили факт порушення статті 151 Кодексу про адміністративні правопорушення, на підставі якого було складено протокол.

Спільними зусиллями зможемо відновити благоустрій кожного двору!

 

Працівники «ЖЕО» спільно з іншими представниками комунальних підприємств виконували ремонтні роботи по відновленню благоустрою дворів громадян, постраждалих від нещодавньої надзвичайної ситуації на військових складах у м. Калинівці та найближчих селах.

Колектив «ЖЕО» отримав чергову подяку

 

 

Сьогодні сторінки книги відгуків і пропозицій «Житлово-експлуатаційного об’єднання» поповнилися черговою подякую за виконання щоденної роботи.

Сплати штраф або ж дотримуйся правил користування жилими будинками і жилими приміщеннями!

 

 

Впродовж вересня інспектор відділу благоустрою і санітарного стану «Житлово-експлуатаційного об’єднання» Надія Бондаренко склала 4 протоколи, які засвідчують факт порушення статті 150 Кодексу про адміністративні правопорушення.

Гризунів знищено!

 

 

Працівники відділу благоустрою і станітарного стану "ЖЕО" подбали про безпеку вінничан та забезпечили виконання робіт по дератизації у житловому будинку по вул. Пирогова, 75.

Не позбавляйте себе права отримати державну допомогу в зимовий період!!!

Шановні споживачі!

За тиждень в Україні розпочнеться процес розрахунку розміру зимової субсидії. Нагадуємо Вам, що субсидія призначається на рік – з травня до травня наступного року, тоді як розмір державної допомоги розраховується окремо на літній період, а також на зимовий.


Сторінка на Google+ Сторінка на твіттері Сторінка на facebook