м. Вінниця, вул. Козицького, 1

Виконуємо роботу різної складності!

Сьогодні, 16 січня, працівниками ТОВ «Житлово-Експлуатаційного Об’єднання», виконуються роботи по заміні випуску каналізаційної труби, що за адресою, вулиця А. Янгеля, будинок 65


Вінничани почали отримувати паперові рахунки за комунальні послуги зі знижкою на тепло та гарячу воду в грудні.

 Її розмір для кожного абонента різний, і залежить від площі квартири, будинку, в якому розташоване житло, та інших параметрів.

56% абонентів отримали знижку від 300 до 500 грн. Найбільше зменшення відбулось для власників помешкання одного з будинків по вул. Городецького, сягнуло воно майже 1000 грн. Найменшу знижку, 100 грн, отримали вінничани, які мешкають переважно у гуртожитках. У паперовому Єдиному рахунку обсяг знижки вказаний в окремій графі «Знижка за послугу».

На Вишеньці та Слов’янці модернізували систему гарячого водопостачання у 130 багатоповерхівках

У мікрорайонах Вишенька та Слов’янка модернізували систему гарячого водопостачання у 130 багатоповерхівках, а також у трьох дитячих садочках і двох школах.
Про це 15 січня повідомив у «Фейсбук» міський голова Сергій Моргунов.

«Гаряча вода безперебійно круглий рік та можливість економити енергоносії. Такий результат ми забезпечили для споживачів Вишеньки та Слов’янки - завдяки індивідуальним тепловим пунктам, встановленим у будинках. Наприкінці минулого року ми завершили фінальний проект по енергоефективності у співпраці зі Швейцарією, який включав модернізацію системи гарячого водопостачання у 130 багатоповерхівках, а також у кількох бюджетних установах, в тому числі 2 школах та 3 садочках.

ІТП – це інструмент, який допомагає забезпечити стабільну та економну послугу. Обладнання ІТП підігріває воду безпосередньо у будинках, а не у центральних теплових пунктах, як було раніше, це виключає втрати теплової енергії при транспортуванні теплоносія. І, за попередніми підрахунками, місто зможе економити близько 1 млн. кубометрів газу на рік», - йдеться в публікації.


У «ЖЕО» підвели підсумки спільної діяльності в 2019 році та обрали «Кращого уповноваженого співвласників будинку»

Вже впродовж декількох років у «Житлово-експлуатаційного об’єднання» стало гарною традицією підводити підсумки спільної діяльності товариства, як виконавця послуг з управління багатоквартирними будинками і уповноважених по будинках, як представників співвласників багатоквартирних будинків за поточний рік.

 Варто зауважити, що даний захід здійснюється у відповідності до розробленого і прийнятого у товаристві Положенням про Почесну відзнаку «Кращий уповноважений співвласників будинку», яким визначено механізм підбиття підсумків роботи уповноважених по будинках, критерії їх оцінки, а також порядок відзначення нагородами ТОВ «ЖЕО» уповноважених по будинках, котрі своєю роботою сприяють товариству у забезпеченні надання споживачам якісних послуг з управління багатоквартирних будинків, споруд і прибудинкових територій.

Добра справа живе!

Минулого тижня, нашими фахівцями був виконаний косметичний ремонт, за адресою, вулиця І. Миколайчука, будинок 38а, перший під’їзд.

*Роботи виконані по співфінансуванню, де матеріали купувалися за кошти мешканців.

Попередьте пожежу у житловому будинку!

Обов’язкові вимоги:

 • Стежте за справністю телевізорів та іншої побутової електротехніки;
 • Не під’єднуйте та не вмикайте одночасно електроприлади великої потужності;
 • Не користуйтеся саморобними електрозапобіжниками;
 • Не використовуйте у побуті саморобні електрообігрівальні прилади;
 • Періодично очищуйте димарі камінів від сажі;
 • Не захаращуйте горючими  матеріалами та  не  зберігайте  легко займисті  речовини (ЛЗР) і  горючі  речовини (ГР) а також балони із газом на горищі;
 • Не захаращуйте гаражі непотрібними побутовими речами;
 • Не зберігайте понад 10 л бензину та горючих речовин в гаражі одночасно;
 • Перекривайте кран на газовій мережі, якщо залишаєте будинок або лягаєте відпочити;
 • Не паліть у ліжку та не дозволяйте дітям бавитися з вогнем: ховайте сірники та запальнички у  не  доступних  для малят місцях;
 • Придбайте вогнегасники для житлових та допоміжних приміщень!
 • Не розпалюйте багаття  ближче за 15 м від будинку!
 • Житлові будинки повинні мати на фасадах або в інших видних місцях адресні вказівники: назва вулиці, номер будинку та освітлюватися темної пори доби.

Рекомендовані вимоги:

 • Обробіть вогнезахисними речовинами дерев’яні конструкції будинку;
 • Використовуйте негорючу теплоізоляцію для будинку;
 • Не облицьовуйте кухні плитками із полістиролу;
 • Обладнайте блискавкозахист;
 • Встановіть автономні пожежні  сповіщувачі.

Шановні    громадяни!   Пам’ятайте, що  вислів: «Мій  дім  –  моя фортеця» -  перетвориться    на    істину   лише   тоді, коли ви особисто подбаєте про пожежну безпеку  свого житла!


Невпинно працюємо задля Вашої безпеки та комфорту!

Фахівцями нашого об’єднання, минулого тижня, були виконані роботи по встановленню козирків перед входом у під’їзди, за адресою: вул. Пирогова, будинок № 27.


ВІДПОВІДІ НА ЗАПИТАННЯ ПРО НОВУ СИСТЕМУ ВИПЛАТИ ПІЛЬГ НА ЖКП

1. У листопаді мені прийшла платіжка із повним розміром платежу, хоча я пільговик. Раніше в мене була прописана лише частина платежу, відповідно до розміру пільги. Чому так ?
З 1 жовтня 2019 року в Україні запроваджена монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Тепер пільговики можуть отримати кошти у готівковій чи безготівковій формі.
Починаючи з листопада, українці отримують квитанції за комунальні послуги з повним розміром платежу – без урахування пільг.

2. Якими будуть суми виплат пільг для пільговиків ?
З 1 жовтня 2019 року запроваджено новий механізм виплати пільг на оплату житлово-комунальних послуг. При цьому порядок розрахунку пільги залишається майже незмінним.
Розмір пільги щомісячно розраховує орган соціального захисту населення.
Суму пільги розраховуватимуть, виходячи з розміру знижки, на яку пільговик має право згідно з законом. Також на неї впливатимуть ціни і тарифи на житлово-комунальні послуги та державні соціальні нормативи у сфері житлово-комунального обслуговування.

3. Як здійснювати оплату комунальних послуг пільговикам, починаючи з листопада 2019 ?
Держава виплачує кошти за пільги кожній людині окремо – видає готівкою або переказує на рахунок Ощадбанку.
Видача у готівковій формі можлива лише за умови, якщо пільговик написав відповідну заяву до органу соцзахисту до 15 жовтня 2019 року.
Пільговик, який отримав готівку, сплачує за спожиті комунальні послуги повну суму платіжки.
Ті пільговики, які не написали заяву на отримання пільги готівкою – мають справу з безготівковим розрахунком.

Ремонт димових каналів, за адресою, вулиця І. Богуна, буд. 25

Нещодавно, фахівці ТОВ "Житлово-Експлуатаційного Об'єднання" виконали ремонт димових каналів, за адресою, вулиця І.Богуна, будинок 25.

ДОВІДКА:
Димовентиляційний канал — переважно вертикальний, мурований з цегли колодязь через який продукти згорання або повітря відводяться з квартири назовні. У багатоквартирних будинках канали зблоковують: 2–8 каналів йдуть єдиним блоком, розділені перегородками.

Періодично такі канали мають обстежуватися спеціалізованими організаціями, зі складанням відповідного акту. При обстеженні перевіряють, канали на справність та наявність засмічень. У разі необхідності - прочищають або ремонтують їх, перевіряють щільність і відокремленість, справність оголовків і наявність нормальної тяги спеціальним приладом.

Димові та вентиляційні канали мають обстежуватися одночасно, двічі на рік, а ті, що працюють сезонно – один раз на рік.


Аварійно-диспетчерським відділом «ЖЕО» у період з 18 по 24 листопада 2019 року отримано 367 заявок!

Аварійно-диспетчерським відділом «ЖЕО» у період з 18 по 24 листопада 2019 року отримано 367 заявки мешканців з наступних питань:

-Благоустрій прибудинкової території/санітарно-технічне обслуговування– 9;
-Гаряче водопостачання – 98;
-Електропостачання(освітлення) – 17;
-Обслуговування внутрішньобудинкових мереж (каналізація) та зливова каналізація – 40;
-Конструктивні елементи будинку – 6;
-Теплопостачання – 152;
-Холодне водопостачання - 45;

Варто зауважити, що з метою якісного та оперативного усунення аварійних ситуацій, які порушують нормальні умови життєдіяльності мешканців у багатоквартирних будинках, усі вищевказані звернення опрацьовані та виконані фахівцями «Житлово-експлуатаційного об’єднання».

Нагадуємо Вам, якщо у Вас виникли проблеми, ми завжди раді будемо Вам допомогти та проконсультувати, щоденно з 8.00 до 20.00 за тел.: 550-350 або 508-355


Нагадуємо нашим дорогим споживачам, що міська каналізаційна система – це не сміттєпровід.

Досить часто мешканці міста скаржаться на зношеність каналізаційних мереж, засмічення, затоплені підвали і приміщення.
Аналізуючи звернення, можемо впевнено зазначити, що основна їх кількість пов’язана з усуненням механічних засмічень, які виникають в результаті неправильної експлуатації каналізаційних мереж.

Система внутрішньої каналізації будівлі призначена для відведення стічних вод від санітарно-технічних приладів і пристроїв у зовнішню каналізаційну мережу. В каналізацію категорично заборонено скидати:

 • засоби особистої гігієни;
 • ганчірки;
 • рушники;
 • м’які іграшки;
 • тверді побутові відходи;
 • будівельні матеріали.

Саме ці предмети побуту чомусь завжди «випадково» потрапляють до каналізації. В наслідок чого утворюються жорсткі механічні засмічення, які призводять до затоплень підвалів або квартир, що знаходяться на перших поверхах житлових будинків.

Шановні громадяни, закликаємо Вас цінувати власне житло, любити наше місто та використовувати інженерні комунікації виключно за їх призначенням.


УВАГА! ОЖЕЛЕДИЦЯ!

Щоб уникнути травмування виконуйте наступні правила:

 • Пересувайтесь повільно, руки не тримайте в кишенях. Коліна розслаблені, трохи зігнуті.
 • Якщо ви втратили рівновагу – присядьте. Так ви зменшите висоту падіння.
 • Не проходьте близько біля будівель та дерев (можливе падіння буруль).
 • Будьте обережні, коли переходите дорогу або перебуваєте на узбіччі.
 • Обирайте взуття на низьких підборах та з рельєфною підошвою.

Також ризики травмування знизять такі поради:

 • Заздалегідь плануйте свій час, щоб не поспішати.
 • Спробуйте спланувати маршрут так, щоб уникати нерозчищених та покритих кригою місць.
 • Не несіть великі та важкі предмети, які можуть затулити огляд та порушити рівновагу.
 • Обережно на паркуванні. Обирайте місця, які розчищенні від льоду. Якщо ви виходите або сідаєте в машину, тримайтесь за неї.
 • Коли ви крокуєте, не відволікайтесь на ґаджети.

У Вінниці на зупинках громадського транспорту почали встановлювати ящики зі спецсумішшю

На зупинках громадського транспорту були встановлені жовті ящики із спеціальною протиожеледною сумішшю. Їх використовують у місті вже 3 роки і після того як погіршаться погодні умови можна буде скористатися нею для покращення умов користування зупинками та тротуарами.


Не перетворюйте підвали та горища на сміттєзвалища!

Що спонукає вінничан перетворювати підвальні приміщення на стихійні сміттєзвалища? Погодьтеся, це досить цікаве питання, на яке хотілося б отримати відповідь, а ще краще зробити так, щоб взагалі не виникало подібних запитань з цього приводу.

На цю тему можна дискутувати досить довго… можна показати наслідки такої «сміттєвої діяльності» або чекати поки підвальний смітник «розчиниться» сам у повітрі, а можна щоденною, кропіткою, важкою й невдячною працею робити житлові будинки міста чистішими й вільнішими…
Безумовно люди хочуть жити в чистих будинках, чистому місті, чистій країні, але мало хто з них замислюється, що причина, яка робить ці будинки, місто, країну брудними – в них самих.

«Житлово-Експлуатаційне Об'єднання» постійно дбає про очищення технічних поверхів та підвальних приміщень від сміття. Однак, інколи дивує поведінка мешканців того чи іншого будинку, які вже на другий чи третій день знову починають закидати будівельне або/і побутове сміття до нещодавно очищеного підвалу.

ТОВ «ЖЕО» завжди прагне благоустроїти Вашу прилеглу до багатоповерхової будівлі територію, надаючи їй більш привабливий зовнішній вигляд.

Так, нещодавно, по вулиці І. Бевза, будинок № 36, були виконані роботи по встановленню поручня та козирків входу у підвальні приміщення, в кількості 2 шт.


Вимощення навколо будинку, що це і для чого?

Фахівці ТОВ «ЖЕО», виконали роботи по вимощенню навколо багатоповерхового будинку, за адресою, вулиця О. Соловйова, будинок № 13.

Вимощення відіграє значну роль у продовженні довговічності будинку. В першу чергу, вимощення захищає фундамент і навколишній грунт від потрапляння води під час дощу або танення снігу. Просочуючись до підошви фундаменту, волога порушує її несучу здатність і може стати причиною поступового руйнування будинку. Особливо важливо закласти вимощення навколо будинку з мілкозаглубленою основою, в якій підошва знаходиться близько до поверхні, чому волога може легко досягти глибини її залягання.

Для чого потрібне вимощення навколо будинку?
-Забезпечує збереження фундаменту від зовнішніх вод.
-Зменшує промерзання грунту навколо будови.
-Зменшує спучування грунту.
-Захищає будинок від коренів рослин.
-Надає території навколо будівлі красивий і акуратний вигляд.

Вимощення з бетону
Бетон - класичний матеріал, що повністю забезпечує водонепроникність вимощення. Для спорудження вимощення рекомендується заливати 7-10 см з бетону класу не нижче В15. Бетонне вимощення відокремлюють компенсаційним швом від стіни і поділяють швами через кожні 6 м її довжини.


У листопаді на Вінниччині ціна 1 кубометра газу складає 7,04 грн.

НАК «Нафтогаз» підвищив ціну на газ на території всієї України. Для побутових споживачів газу Вінниччини за 1 куб.м. природного газу на листопад встановлена ціна 7,04 грн.
З цієї суми
 83,45% (5,88 грн.) отримує оптовий постачальник газу - НАК "Нафтогаз України"
 2,67% (0,19 грн.) - АТ "Укртрансгаз",
11,68 % (0,82 грн.) – оператор ГРМ - АТ "Вінницягаз"
2,08 % (0,15 грн.) – газопостачальна компанія - ТОВ "Закарпатгаз Збут".

*усі суми вказані з урахуванням ПДВ

Детальна інформація про вартість природного газу для клієнтів ТОВ "Вінницягаз Збут" на сайті підприємства за посиланням: https://vngaszbut.104.ua/…/gas-cost/id/vartist-prirodnogo-g…

Товариство «Вінницягаз збут» є постачальником із спеціальними обов’язками на території Вінницької області. Наразі компанія обслуговує понад 453 тис. тисячі побутових споживачів.


Важлива інформація для власників багатоквартирних будинків

Шановні мешканці, нагадуємо Вам і просимо з відповідальністю віднестись до нище розміщеної інформації!

Підприємство КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» здійснює централізоване регулювання відпуску тепла споживачам з джерел теплопостачання (котельні, ЦТП) відповідно до температурного графіка роботи тепломережі з врахуванням температури зовнішнього повітря.

Коли на дворі суттєво піднімається температура зовнішнього повітря, об’єкти теплопостачання працюють в економному режимі або призупиняється подача теплоносія в будинки.

Однак, мешканці самі можуть регулювати подачу тепла в будинок не залежно від теплопостачальної організації.
В більшості будинків таке регулювання відбувається – закріплена особа в будинку (уповноважена особа будинку) на день закриває подачу тепла. Однак частина мешканців будинку, через брак комунікації між собою, може не знати про таку ініціативу і розцінювати відсутність тепла в будинку впродовж дня, як неподання його теплопостачальною організацією або неналежною роботою обслуговуючої організації, в даному випадку ТОВ «Житлово-Експлуатаційне Об’єднання».

Поки дозволяють погодні умови, продовжуються роботи по ремонту конструктивних елементів багатоповерхових будинків ТОВ «ЖЕО».

І так, днями, виконані роботи по ремонту сходів та їх обрамлення, за адресою, вулиця Пирогова, будинок № 112.
Дуже надіємось, що мешканці будинку будуть задоволені такою якісною роботою.


Система диспетчиризації

Цього року вісім вінницьких багатоповерхівок обладнали системами, які дозволяють в автоматичному режимі контролювати та фіксувати параметри послуг, які отримують мешканці. Тепер про підтоплення будинку, проблеми з опаленням чи подачею світла сигнали відразу надходять до управляючих компаній, на Цілодобову варту та до департаменту житлового господарства.

Спеціальні датчики температури, тиску, затоплення та руху встановили у підвалах багатоквартирних будинків по вул. Ващука,14, Жуковського,14, Зулінського,34А, Келецька,124, Київська,162А, Литвиненко-Вольгемут, 44, Учительська,10, пров.1-й Київський,66 та пров. Кар’єрний,3.

У випадку аварійних ситуацій людям, які мають доступ до системи, приходять сповіщення на телефон чи комп’ютер. Вони бачать, який тиск в трубопроводах, яка температура теплоносія чи нагрітої води, чи є електроенергія взагалі, чи не затопило яке приміщення.

Систему підключено до хмарного сервера, який дозволяє зберігати дані протягом трьох місяців та відображати систему контролю у вигляді графіків. Дані оновлюються щохвилини.


Аварійно-диспетчерський відділ опрацював 396 заявок від співвласників багатоквартирних будинків впродовж 6 днів

Аварійно-диспетчерським відділом «ЖЕО» у період з 1 по 6 листопада 2019 року отримано 396 заявок мешканців з наступних питань:

Благоустрій прибудинкової території/санітарно-технічне обслуговування– 13;
Гаряче водопостачання – 95;
Електропостачання(освітлення) – 6;
Обслуговування внутрішньобудинкових мереж (каналізація) та зливова каналізація – 37;
Конструктивні елементи будинку – 6;
Теплопостачання – 193;
Холодне водопостачання - 46;

Фахівці «ТОВ ЖЕО-1», відвідали Форум "ОСББ: відповідальність, самоорганізація, енергоефективність".

Організатори форуму, ділилися власним досвідом, порадами та дієвими кроками по створенню ОСББ.

«Ми завжди прагнемо надавати якісні, сучасні і професійні послуги нашим споживачам. Для цього наші співробітники удосконалюють свої професійні знання та навички.» - зазначає начальник відділу по роботі з ОСББ ТОВ «ЖЕО-1», Войтова Інна Сергіївна.


Осінь – це прекрасна пора року, бо прикрашає землю золотом і багрянцем, вкриває барвистим килимом усе навколо.

Щодня наші працівники ТОВ "ЖЕО" оперативно прибирають та вивозять листя з прибудинкових територій, підтримуючи їх належний санітарний стан. (Центр)


За допомогою спецтехніки та завдячуючи нашим працівникам, щодня з прибудинкових територій вправно вивозиться опале листя. (територія на Замості)

Тож давайте цінити важку роботу наших безцінних працівників, і будемо РАЗОМ дбати про покращення санітарно-екологічного стану міста, підтримуючи чистоту на своїх подвір’ях і прилеглих до них територій.

Тому що чистота і порядок в місті, залежить від КОЖНОГО З НАС!


Ви замовляли – «ЖЕО» виконало! (вул. Соборна, 101)

Працівники нашого підприємства, відремонтували сходи входу до під’їзду, у будинку за адресою вул. Соборна, 101.

Фахівці по-новому виконали мурування опорних сходинкових стін, монтаж поручня, обрамлення сходів та здійснили ремонт площадки та сходів, що зробило їх вигляд більш охайним, а самі сходи – більш безпечними.


Фахівці ТОВ «Житлово-Експлуатаційного Об’єднання» виконують ремонт конструктивних елементів будинку (вул. Писарєва,5)

Наразі, здійснюється відновлення сходів входу у під’їзд, ремонт площадки та встановлення поручня за адресою: вул. Писарєва, будинок № 5.
Надіємось, мешканці вищевказаного багатоповерхового будинку, будуть задоволені якісною та оперативною роботою, що виконали наші висококваліфіковані працівники!


Нагадуємо про вчасне подання показників індивідуальних лічильників.

По холодному та гарячому водопостачанню – 29,30 та 31 жовтня!!
по газу – 1,2 та 4 листопада!
по електроенергії – 30 та 31 жовтня та 1, 2, 4 листопада !
На сайті Pay.vn.ua працює сервіс, який дозволяє подавати показники індивідуальних приладів обліку (вода, газ, електроенергія).
Показники в подальшому будуть використані комунальними підприємствами для виконання нарахувань за поточний місяць або контролю за використанням послуги.
Поточні показники лічильників можна подати, використовуючи такі сервіси:
• на нашому сайті Pay.vn.ua в особистому кабінеті;
• скориставшись мобільним додатком «Єдиний Рахунок»;
• зателефонувавши оператору (0432) 65-11-11;
• у «Центрах обслуговування користувачів»:
ЦОС ТОВ "ЖЕО" - вул. Оводова, 1.

Як вам ідея рятувати планету, тренуючись?

Що таке плоггінг?

Плоггінг – це популярний спортивно-екологічний рух. Полягає він у тому, що під час пробіжки потрібно підбирати сміття, що трапляється на шляху. Мета плоггінгу – очистити вулиці від сміття і поліпшити свою фізичну форму.

Плоггінг виник у Швеції в 2016 році як один з видів організованого спорту. Він швидко став популярним в інших країнах. Зараз в Європі, Канаді та США влаштовують різні акції, змагання та турніри, на яких люди біжать і збирають сміття.

Незважаючи на те, що плоггінг з’явився зовсім нещодавно, у цьому виді спорту вже є свої рекордсмени. Так, один із засновників плоггінгу Девід Седаріс за один день міг подолати близько 60 тисяч кроків і при цьому зібрати все сміття навколо. Він зміг настільки ефективно очистити свій район, що на честь нього міська влада навіть назвала сміттєвоз.

Цікавий факт: за рахунок нахилів плоггінг спалює на 20% більше калорій, ніж класичний біг

Дев'ять годин без світла!

Під знеструмлення від «Вінницяобленерго» протягом 29 жовтня - 1 листопада потрапляє ряд вулиць. Їх мешканці без світла сидітимуть по дев'ять годин: з 8 до 17:00.
29 жовтня вулиця Топольського; вулиця О.Грабця;
31 жовтня вулиця Київська;
1 листопада проспект Коцюбинського; вулиця Нагірна.


Аварійно-диспетчерський відділ опрацював 420 заявок від співвласників багатоквартирних будинків впродовж 6 днів

Аварійно-диспетчерським відділом «ЖЕО» у період з 21 жовтня по 26 жовтня 2019 року отримано 420 заявок мешканців з наступних питань:

Благоустрій прибудинкової території/санітарно-технічне обслуговування– 14;
Гаряче водопостачання – 141;
Електропостачання(освітлення) – 17;
Обслуговування внутрішньобудинкових мереж (каналізація) та зливова каналізація – 52;
Конструктивні елементи будинку – 10;
Теплопостачання – 131;
Холодне водопостачання - 55;

Якісний ремонт покрівлі, виконаний кваліфікованими фахівцями ТОВ «Житлово-Експлуатаційного Об’єднання»

І так, днями, виконаний ремонт м’якої покрівлі, за адресами:
- вулиця І. Миколайчука, будинок № 6 (над кв. 144, площа 50 м.кв.);
- вулиця Д. Майбороди, будинок № 42 (над кв. 79, площа 60 кв.м.)

Довідка:
Покрівля - це верхній елемент даху (покриття), що охороняє будинок від всіх видів атмосферних впливів: холоду, вологи, опадів, прямих сонячних променів. Сучасна покрівля - це складна конструкція, що складається з багатьох компонентів: пароізоляційної плівки, утеплювача, вітрозахисту, покрівельного покриття і багатьох інших в залежності від конструкції та призначення даху. Правильна конструкція покрівлі забезпечує: і надійну гідроізоляцію, і надійний захист від тепловтрат, і береже конструкції даху від утворення конденсату.

 

Робота кипить! Якість гарантовано! (вул. Бевза, буд. № 36)

Працівники «ЖЕО», на цьому тижні, виконали роботи по встановленню козирків над підвальними приміщеннями, у житловому будинку № 36, що по вулиці І. Бевза.

«ЖЕО» дбає про водостоки перед зимою (вул. Театральна, буд. № 7)

Наближення зими своїми атмосферними проявами значно збільшують навантаження на покрівельну систему будинку. На водостоки впливають нескінченні дощі, перепади температур, сніг. А якщо біля вашого будинку знаходяться ще й дерева, то доводиться мати справу і з нескінченним листям.

З настанням осінніх дощів і зимових снігопадів слід переконатися, що водостічна система вашого будинку, будь вона з ПВХ або металева, на всі  відсотків готова впоратися з покладеною на неї місією.
Акуратний монтаж та підтримання водовідводів в хорошому стані є гарантією ефективного захисту будівлі від вологи і забезпечення естетичного вигляду фасаду і покрівлі протягом багатьох років.

Від так, днями, у багатоповерховому будинку, що обслуговує ТОВ «ЖЕО», відбулась чистка ринв та лійок, за адресою: вул. Театральна,7.


Sj Xmas Popup


Сторінка на Google+ Сторінка на твіттері Сторінка на facebook