м. Вінниця, вул. Козицького, 1

Обережно!!! На дахах крижані бурульки!

 

 

 

Нестійкі погодні умови – відлига вдень і заморозки вночі, а також значне нагромадження снігу на покрівлях будинків сприяють активному утворенню бурульок.

«ЖЕО» запрошує на роботу!!!

 

 

 

 

 

«Житлово-експлуатаційне об’єднання» запрошуємо у свою дружну команду інженера-будівельника.

Кабінет Міністрів України змінив механізм монетизації субсидій

Кабінет Міністрів України затвердив зміни в механізм монетизації субсидій. Про це повідомив глава Міністерства фінансів Олександр Данилюк.

УВАГА! Колір води у мережах гарячого водопостачання буде забарвлено!

Шановні вінничани!

Звертаємо вашу увагу на те, що з 20 лютого 2018 року для визначення понаднормових місць витоку мережної та гарячої води КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» буде проводити введення в мережі флуоресцеїну натрію, який забарвлює воду зеленим кольором.

"ЖЕО" звертає увагу співвласників будинків, по яким наявна заборгованість за виконані роботи!

За умови виконання по будинку робіт, витрати на проведення яких в розрахунку на 1 м.кв. загальної площі будинку перевищують встановлений тариф, витрати на такі роботи включаються до нарахувань частинами в наступних розрахункових періодах (місяцях) до повного розрахунку.

Яких змін слід очікувати в обслуговуванні багатоквартирних будинків?

 

 

 

У рамках реформи житлово-комунальної сфери в Україні відбулися зміни чинного законодавства, які стосуються безпосередньо обслуговування багатоквартирних будинків.

Комунальні борги не зникають, їх потрібно сплачувати!!!

 

 

Шановні вінничани!

 Адміністрація «ЖЕО» вкотре звертається до вас із наполегливим проханням погасити заборгованість за послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій в найкоротші строки.

У «ЖЕО» відзначили перший ювілей з дня утворення товариства

З метою покращення надання житлово-комунальних послуг населенню міста 10 січня 2013 року виконавчий комітет Вінницької міської ради ухвалив рішення №25 «Про обслуговування житлового фонду», яким передав ТОВ «Житлово-експлуатаційне обʼєднання» значну частину житлового фонду, визначивши при цьому ТОВ «ЖЕО» виконавцем послуг з утримання будинків, споруд і прибудинкових територій.

До уваги мешканців житлового будинку по вул. Заболотного, 9!

 

Шановні мешканці!

Звертаємо вашу увагу на те, що, сьогодні, 23 січня відбудуться збори співвласників багатоквартирного житлового будинку №9, що по вул. Заболотного. Варто зауважити, що участь у даному зібранні візьмуть представники Департаменту житлоовго господарства, «ЖЕО» та безпосередньо співвласники даного будинку.

ЗМІ про "ЖЕО": "У Вінниці відбудуться планові відключення світла"

 

 

 

ТОВ «ЖЕО», на своїй сторінці у Facebook, попереджає вінничан про планові відключення світла, інформує Vlasno.info. 

І знову снігом, снігом білим засипала зима...

 

 

 

Працівники «ЖЕО» завжди дбають про комфорт чистоту дворів у вінницьких багатоповерхівках та прикладають максимум зусиль для ліквідації наслідків снігопаду.

Не позбавляйте себе права отримувати державну допомогу й надалі!!!

 

Шановні споживачі!

Звертаємо вашу увагу на те, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №848 від 21.10.1995 року «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива»

Не заганяйте себе в боргову яму – сплачуйте за надані послуги вчасно!

 

Шановні споживачі!

Адміністрація «ЖЕО» звертається до Вас із наполегливим проханням терміново погасити заборгованість за послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій.

ЗМІ про "ЖЕО"

 

 

 

Джерело: Інтернет-портал Рresspoint "ЖЕК зупинив фонтан з окропу у вінницькій багатоповерхівці"

«ЖЕО» інформує про ситуацію з поривом трубопроводу по вул. Шевченка, 5а!

 

 

У житловому будинку по вул. Шевченка, 5а сталася аварійна ситуація – порив централізованого опалення у тепловому пункті.

Шкідники знищені, мешканці врятовані!

 

 

 

У житловому будинку №5, що по вул. Писарєва, працівники "ЖЕО" подбали про безпеку мешканців та забезпечили виконання робіт по дератизації.

УВАГА! Оголошено конкурс «Житловий комплекс зразкового утримання-2018»!!!

 

У цьому році відновлюється конкурс «Житловий комплекс зразкового утримання-2018». Вінничани зможуть взяти участь у трьох номінаціях: «Будинок зразкового утримання, забудови до 1985 років», «Будинок зразкового утримання, забудови від 1986 років» та «Найкраща прибудинкова територія». Переможці отримають грошові призи. Кошти будуть використані на потреби будинку.

Генеральні прибирання підвальних приміщень продовжуються

Працівники «Житлово-експлуатаційного об'єднання» продовжують виконувати роботи по очищенню підвальних приміщень житлових будинків.

"ЖЕО" має намір здійснити зміну тарифу на послугу з утримання будинку і споруд та прибудинкової території по будинку №58 по вул. Стеценка

 

 

Шановні споживачі!

ТОВ «Житлово-експлуатаційне об’єднання» інформує Вас про те, що має намір здійснити зміну тарифу на послугу з утримання будинку і споруд та прибудинкової території по будинку №58 по вул. Стеценка, що у м. Вінниці.

У «ЖЕО» підвели підсумки спільної діяльності в 2017 році та обрали «Кращого старшого по будинку»

Вже впродовж чотирьох років у «Житлово-експлуатаційного об’єднання» стало гарною традицією підводити підсумки спільної діяльності товариства, як виконавця послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій і старших по будинках, як представників співвласників багатоквартирних будинків за поточний рік.

Дератизація завершена!

 

 

 

 

Працівники відділу благоустрою і санітарного стану "ЖЕО" дбають про безпеку мешканців та одразу реагують на їх звернення.

"ЖЕО" завжди на зв'язку!

 

 

 

Не вдається здійснити дзвінок до Аварійно-диспетчерської служби «ЖЕО»??? Очікуєте тривалий час на з’єднання з оператором???

Обережно! "ЖЕО" очищає дахи від снігу та крижаних бурульок!

 

 

Нестійкі погодні умови – відлига вдень і заморозки вночі, а також значне нагромадження снігу на покрівлях будинків сприяють активному утворенню бурульок.

Аварійно-диспетчерський відділ «ЖЕО» опрацював 417 заявок

 

 

 

Аварійно-диспетчерським відділом «ЖЕО» у період з 10 по 17 грудня 2017 року отримано 417 заявок з наступних питань:

Завжди чисто та безпечно!

 

 

Для працівників "ЖЕО" ускладнення погодних умов - не проблема, адже фахівці з комплексного прибирання під'їздів та прибудинкових територій забезпечують вчасне та якісне прибирання в дворах вінницьких багатоповерхівок. 

Безпека понад усе!

 

 

 

Сьогодні працівники "ЖЕО" подбали про безпеку мешканців житлового будинку №85, що по вул. Стрілецькій, та виконали ряд робіт для ліквідації повалених дерев на прибудинковій території.

Капремонт під'їзду по вул. Стрілецькій, 30 триває

 

 

Фотозвіт про хід проведення капітального ремонту у 2-му під'їзді житлового будинку по вул. Стірлецькій, 30.

"ЖЕО" продовжує висадку дерев

 

 

 

 

Фахівці благоустрою і санітарного стану "ЖЕО" розпочали висадку лип на прибудинковій території житлових будинків №78-80, що по вул. Магістратській та по вул. Театральній, 3.

Відсів завезено до усіх контейнерних майданчиків

 

 

 

 

Відділ благоустрою і санітарного стану "ЖЕО" вже завершив виконання робіт по завозу відсіву на контейнерні майданчики житлових будинків вінничан.

"ЖЕО" постійно приймає активну участь у благоустрої Вінниці

 

 

 

Цього разу фахівці товариства спільно з представниками МКП «Вінницязеленбуд» подбали про озеленення міста та висадили 35 каштанів та 100 кущів чагарника жасмину.

Подяка за швидко та якісно виконану роботу!

 

 

 

Вінничани продовжують дякувати працівникам "ЖЕО" за виконану роботу.

До уваги мешканців житлових будинків №56 та 62, що по вул. Магістратська!

 

Шановні мешканці!

Звертаємо вашу увагу на те, що сьогодні, 22 листопада, відбудуться збори співвласників багатоквартирних житлових будинків №80 по вул. №56 та 62, що по вул. Магістратська.

Ремонт І-го під'їзду по вул. І.Миколайчука, 39 завершено

 

 

 

 

Працівники "ЖЕО" завершили ремонтні роботи у І-му підїзді житлового будинку №39 по вул. І.Миколайчука.

Прибудинкові території житлових будинків завжди доглянуті

 

 

 

Працівники відділу благоустрою та санітарного стану "ЖЕО" завершив роботи по вивозу гілля з прибудинкових територій житлових будинках по вул. Некрасова, 3, 5, 17, 19, Стрілецька, 60, 64 та Академіка Янгеля, 10.

Впродовж 10 днів аварійно-диспетчерський відділ «ЖЕО» опрацював 772 заявки

 

 

 

Аварійно-диспетчерським відділом «ЖЕО» у період з 14 по 23 листопада 2017 року отримано 772 заявки з наступних питань: 


Сторінка на Google+ Сторінка на твіттері Сторінка на facebook