м. Вінниця, вул. Козицького, 1

ЖЕКи як та «невістка» – завжди винні!!!

 

Останнім часом почастішали випадки при яких як споживачі, так і засоби масової інформації обвинувачують ЖЕКівців у будь-яких прогрішеннях. Підтвердженням даного факту є чергова публікація журналістів інформаційного порталу vlasno.info під назвою: «За недбалість ЖЕКів платитимуть вінничани: витоки води «повісили» на мешканців».  

"ЖЕО" продовжує серію генеральних прибирань у підвалах

 

 

Нещодавно працівники товариства забезпечили виконання робіт по очищенню підвальних приміщень у житлових будинках по вул. М. Литвиненко-Вольгемут, 31,31а, Дачна, 3,8 та Кн. Коріатовичів, 176.

М'яку покрівлю відремонтовано!

 

 

Працівники "ЖЕО" завершили роботи з поточного ремонту м'якої покрівлі у житловому будинку №31 по вул. Стрілецькій. Таким чином, у ході ремонту було замінено 40 кв.м. рубероїдного покриття.

Розпочато роботи по заміні каналізаційного випуску

 

 

 

Працівники "ЖЕО" розпочали роботи по заміні каналізаційного випуску у 5-му під'їзді житлового будинку №3 по вул. Писарєва.

Звіт «Житлово-експлуатаційного об’єднання» про виконання поточного ремонту житлового фонду товариства в серпні:

 

 

Для утримання в належному стані житлового фонду та прибудинкових територій впродовж серпня працівники виробничо-технічного відділу «ЖЕО» забезпечили виконання основних видів та обсягів робіт, зокрема: 

Поточний ремонт покрівлі зроблено

 

 

 

По вул. Винниченка, 2 завершено ремонт покрівлі над машинним відділенням ліфту у 1-му підїзді.

Ремонт І-го під'їзду на пл. Гагаріна, 4

 

 

 

Розпочато ремонтні роботи у І-му під'їзді житлового будинку №4 на пл. Гагаріна.

Генеральні прибирання підвальних приміщень

Працівники "ЖЕО" забезпечили генеральне прибирання підвальних приміщень у житлових будинках по вул. Стрілецькій, 47, Замостянська, 3 та Стеценка, 44.

Поточний ремонт фундаменту та козирька

 

 

У житловому будинку №1, що по вул. І. Шиповича, працівники товариства відремонтували фундамент, а у ІІІ під'їзді житлового будинку №58 по вул. І. Миколайчука відремонтували козирьок над входом до підвального приміщення.

Гарний результат кропіткої праці!

 

 

 

Працівники "ЖЕО" забезпечили проведення поточного ремонту в IV-му під'їзді житлового будинку №11, що по вул. І. Миколайчука.

Розпочато роботи по заміні вертикального трубопроводу

Тривають ремонтні роботи по заміні вертикального трубопроводу холодного водопостачання у житловому будинку №14, що по провул. Цегельному.

З таким інженерними мережами можна спати спокійно!

 

 

 

Вчора, 4 вересня, фахівці "ЖЕО" здійснили заміну ділянки трубопроводу холодного водопостачання в підвальному приміщенні житлового будинку №33а по вул. Скалецькій.

Благоустрій дворів завжди в нормі

З метою безпеки та належного утримання прибудинкових територій фахівці «Житлово-експлуатаційного об’єднання» забезпечили виконання робіт по знесенню сухостійних дерев.

Продовжуються роботи по ремонту покрівель

 

На минулому тижні фахівці "ЖЕО" забезпечили виконання поточного ремонту покрівлі у житловому будинку №190 по вул. К. Коріатовичів. Таким чином, у ході ремонтних робіт було замінено 40 м.кв. старого пошкодженого покриття на нове рубероїдне.

Готуватися до експлуатації житлового фонду в осінньо-зимовий період потрібно завчасно

 

Міжопалювальний період – це той час, коли ми підводимо підсумки минулого сезону та маємо можливість провести необхідні заходи з ремонту та модернізації внутрішньобудинкових мереж централізованого опалення і гарячого водопостачання.

Естетика і комфорт у 21 житловому будинку по вул. Грушевського

 

 

Фахівці "ЖЕО" забезпечили проведення поточного ремонту під'їздів у житловому будинку № 21, що по вул. Грушевського.

Хлорування контейнерних майданчиків

 

 

Впродовж серпня працівники відділу благоустрою і санітарного стану "ЖЕО" забезпечили виконання робіт по хлоруванню 152 контейнерних майданчиків.

Сплати штраф або дотримуйся правил користування жилими будинками і жилими приміщеннями!

 

Впродовж серпня інспекторами відділу благоустрою і санітарного стану «Житлово-експлуатаційного об’єднання» було складено 5 протоколів, який засвідчують факт порушення статей 150 і 151 Кодексу про адміністративні правопорушення.

Абонплата і платіжки за газ: скільки платитимемо і чому важливо правильно вибрати лічильник

Уже в наступному році у всіх будинках повинні стояти лічильники на газ. В діючому тарифі вартість приладів обліку закладена, за них платять всі споживачі. Як кажуть в Нацкомісії з питань держрегулювання в енергетиці та комунальних послуг (НКРЕКУ), вже найближчим часом в Україні введуть абонплату на газ. І розмір цієї плати буде залежати від потужності лічильника.

Знову маємо гарну новину!

 

 

 

 

Приємно знати, що споживачі задоволені результатом роботи "ЖЕО і чергова подяка є підтвердженням цього.

Обрано управителя у будинку по вул. Винниченка, 35

 

 

 

У житловому будинку будинку №35, що по вул. Винниченка, обрано старшого по будинку - Олександра Снігура.

Що спонукає співвласників перетворювати підвальні приміщення на стихійні сміттєзвалища?

 

 

Мабуть можна довго дискувати на цю тему... Можна показувати наслідки такої «сміттєвої діяльності», можна чекати поки підвальний смітник «розчиниться» сам, а можна щоденною, кропіткою, важкою й невдячною працею робити житлові будинки міста чистішими й вільнішими…

Завжди готові прийти на допомогу

 

 

До «ЖЕО» зверталися мешканці житлового будинку №6а, що по вул. Василенка, з проханням допомогти у вирішенні проблеми з каналізацією.

І знову подяка!

 

 

Споживачі продовжують дякувати працівникам «ЖЕО» за щоденну працю.

"ЖЕО" піклується про благоустрій дворів житлових будинків

 

 

На минулому тижні працівники "ЖЕО" подбали про благоустрій у дворах вінничан та забезпечили вивіз гілля із прибудинкової території житлових будинків, що по вул. Винниченка, 2, Стрілецькій, 4, 85, 89, 65, 101, А. Янгеля, 69, 73, 12, Некрасова, 13, 13а, 6 та Хмельницьке шосе, 4.

Привітання колективу "ЖЕО" з Днем Незалежності України!

  

 

Шановні співвітчизники!

Прийміть щирі вітання з нагоди найбільшого національного свята – Дня Незалежності України!

Консультацію щодо призначення житлової субсидії чи адресної державної допомоги можна отримати через чат

 

Часто через зайнятість людині важко знайти час, щоб прийти до Прозорого офісу для отримання консультації. Тому департаментом соціальної політики Вінницької міської ради введено послугу із on-line спілкування з їх працівниками в режимі реального часу.

Уряд вдосконалив програму житлових субсидій

 

 

Кабінет Міністрів України відреагував на запити суспільства і вніс зміни до програми житлових субсидій. Соціальний стан громадян адаптовано до дати призначення субсидії та наближено соціальні нормативи газу до реального споживання послуги.

Житловий фонд центральної частини міста підготовлено до Дня Незалежності

 

З нагоди Дня Незалежності України та з метою належної підготовки житлового фонду, яке обслуговує «ЖЕО», фахівці товариства забезпечили черговий покіс трави та вивіз гілля у центральній частині міста, зокрема по вул. Театральній, 2 Магістрацькій, 104,106,108, 110, 146,150,164 та Соборній, 97, 95, 89, 91, 75, 81, Хлібній, 21, 25 та А. Артинова, 22.

Реагуємо на звернення мешканців

 

Відповідно до звернення мешканки на минулому тижні було здійснено заміну ділянки вертикального трубопроводу гарячого водопостачання (4 м.п.) та каналізаційної мережі (1,3 м.п) у 13 кв. житлового будинку №11 по вул. Городецького.

Планово-економічний відділ «ЖЕО» повідомляє

 

Досить часто на адресу «Житлово-експлуатаційного об’єднання» приходять звернення споживачів стосовно роз’яснень по нарахуваннях за послугу з утримання будинків, споруд і прибудинкових територій.

Здійснено заміну каналізаційного випуску

 

 

 

19 серпня фахівці "ЖЕО" здійснили заміну каналізаційного випуску у житловому будинку №35, що по вул. Стрілецькій.

Врегульовано механізм сплати за житлово-комунальні послуги у будинках з різними типами лічильників

 

 

 

Уряд врегулював механізм розподілу розрахунків за житлово-комунальні послуги у багатоповерхових будинках з різними типами лічильників.

УВАГА! Частину міста відключать від газопостачання

 

 

У Вінниці проводитимуться ремонтні роботи на газопроводі високого тиску лінії «Хімпром».

Про нас пишуть!

 

 

 

Дякуємо за Ваші відгуки! 

«ЖЕО» інформує про хід виконання ремонтних робіт у 69 будинку по вул. А. Янгеля

 

 

Нещодавно на сайті інтернет-порталу «20хвилин» у рубриці  «Від читачів» Демидов Дем’ян опублікував статтю «Історія що дурно пахне!», де описано проблему з якою автор звертався до «Житлово-експлуатаційного об’єднання».

Не тільки порадою, але і справою...

 

Мешканці багатоквартирних будинків продовжують дякувати працівникам "Житлово-експлуатаційного об'єднання" за виконану роботу. Так, нещодавно у книзі відгуків і пропозицій товариства старша по будинку по вул. Дачна, 9а, Мартинова М.А. висловила подяку інженеру відділу по роботі зі споживачами.

"СТОП" гризунам!

 

 

 

 

Працівники відділу благоустрою і санітарного стану "ЖЕО" дбають про безпеку мешканців та миттєво реагують на їх звернення.

Не втручайтесь в роботу вентиляційних каналів, адже це може призвести до нещасного випадку!!!

 

Протягом останніх років в Україні відмічається зростання кількості аварій і нещасних випадків. Це пов’язане з неправильною експлуатацією чи монтажем систем опалення, пошкодженням димових та вентиляційних каналів житлових будинків.

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ! Графік роботи «ЖЕО» у серпні

У зв’язку з відзначенням 24 серпня Дня Незалежності України, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.11.2016 «Про перенесення робочих днів у 2017 році» та наказу «ЖЕО» №110 від 01.08.2017, «Житлово-експлуатаційного об’єднання» працюватиме за наступним графіком.


Сторінка на Google+ Сторінка на твіттері Сторінка на facebook