м. Вінниця, вул. Козицького, 1

Важка, небезпечна і невдячна професія двірника, яка вона???

 

 

 

Сьогодні у працівників із комплексного обслуговування будинків та прибудинкової території «ЖЕО» був незвичайний день, адже до них завітали журналісти телеканалу «ВІНТЕРА» Ольга та Інна.

"ЖЕО" забезпечує подачу тепла у будинки вінничан

 

 

Вчора працівники "ЖЕО" спільно з представниками “Міськтеплоенерго" забезпечували подачу тепла у житлові будинки вінничан. Наразі роботи продовжуються та триватимуть впродовж тижня.

З вівторка у місті розпочинається подача тепла в житлові будинки

 

Відповідно до рішення виконкому Вінницької міської ради, з 10 жовтня, теплопостачальні підприємства міста почнуть подавати тепло до помешкань вінничан. Планується, що протягом тижня опалення запрацює в усьому житловому фонді.

«Житлово-експлуатаційне об’єднання» запрошує голів ОСББ до співпраці

 

 

«Житлово-експлуатаційне об’єднання» – це нова компанія на ринку управління житлово-комунальним комплексом в м. Вінниці, яка забезпечує якісний сервіс в управлінні багатоквартирними будинками.

Сплачувати за надані житлово-комунальні послуги потрібно вчасно!

 

Шановні споживачі!

Адміністрація «ЖЕО» звертається до Вас із наполегливим проханням терміново погасити заборгованість за послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій.

УВАГА!!! У місті тимчасово відключать холодну воду

 

 

У зв'язку з аварійно-ремонтними роботами на мережі водопроводу з 8:00 10 жовтня до 6:00 11 жовтня 2017 року передбачається зниження тиску у окремих частинах міста, зокрема у:

Не допускайте перевантаження електромережі! Подбайте про свою безпеку!

 

Із настанням осіннього періоду диспетчерська служба «ЖЕО» фіксує збільшення звернень щодо аварійних ситуацій, що виникають через перевантаження електромережі та недотримання елементарних правил безпеки під час експлуатації електричних приладів.

Юристи здійснюють прийом громадян у "ЖЕО" щочетверга

У центрі обслуговування "ЖЕО" проходить прийом мешканців юристами ТОВ «ЮК РАДНИК ПЛЮС», під час якого співвласники багатоквартирних будинків мають можливість отримати безкоштовні консультації в частині надання та споживання житлово-комунальних послуг, роз’яснення підстав застосування нормативно-правових актів загальної, місцевої та локальної дії у просторі, які регламентують правовідносини у сфері надання та споживання житлово-комунальних послуг.

У дитячі садочки та лікарні міста розпочали подачу опалення

З 4 жовтня у Вінниці починають включати опалення у дитячі садочки та лікарні. Тепло подається у ті заклади, керівники яких подали відповідні заявки. У помешканнях вінничан, за попередніми планами, які базуються на існуючій температурі зовнішнього повітря і прогнозах синоптиків, тепло планують запускати на наступному тижні.

Будьте обачні! Не порушуйте чинне законодавство!

 

На минулому тижні працівники відділу благоустрою і санітарного стану «Житлово-експлуатаційного об’єднання» засвідчили факт порушення статті 151 Кодексу про адміністративні правопорушення, на підставі якого було складено протокол.

Спільними зусиллями зможемо відновити благоустрій кожного двору!

 

Працівники «ЖЕО» спільно з іншими представниками комунальних підприємств виконували ремонтні роботи по відновленню благоустрою дворів громадян, постраждалих від нещодавньої надзвичайної ситуації на військових складах у м. Калинівці та найближчих селах.

Колектив «ЖЕО» отримав чергову подяку

 

 

Сьогодні сторінки книги відгуків і пропозицій «Житлово-експлуатаційного об’єднання» поповнилися черговою подякую за виконання щоденної роботи.

Сплати штраф або ж дотримуйся правил користування жилими будинками і жилими приміщеннями!

 

 

Впродовж вересня інспектор відділу благоустрою і санітарного стану «Житлово-експлуатаційного об’єднання» Надія Бондаренко склала 4 протоколи, які засвідчують факт порушення статті 150 Кодексу про адміністративні правопорушення.

Гризунів знищено!

 

 

Працівники відділу благоустрою і станітарного стану "ЖЕО" подбали про безпеку вінничан та забезпечили виконання робіт по дератизації у житловому будинку по вул. Пирогова, 75.

Не позбавляйте себе права отримати державну допомогу в зимовий період!!!

Шановні споживачі!

За тиждень в Україні розпочнеться процес розрахунку розміру зимової субсидії. Нагадуємо Вам, що субсидія призначається на рік – з травня до травня наступного року, тоді як розмір державної допомоги розраховується окремо на літній період, а також на зимовий.

До уваги мешканців 23 будинку по вул. М. Литвиненко-Вольгемут!

 

Шановні мешканці!

Звертаємо вашу увагу на те, що 27 вересня відбудуться збори співвласників багатоквартирного житлового будинку №23 по вул. М. Литвиненко-Вольгемут.

Чи справжній Ви господар будинку?!!!

 

 

Неозброєним оком видно чи є в будинку справжній господар!!! Чи відповідальні співвласники проживають у багатоквартирних будинках?!

У «ЖЕО» відбулися збори з управителями

 

 

Традиційно в кожну другу середу місяця за круглим столом проходить зібрання адміністрації «ЖЕО» та старших по будинку.

ЖЕКи як та «невістка» – завжди винні!!!

 

Останнім часом почастішали випадки при яких як споживачі, так і засоби масової інформації обвинувачують ЖЕКівців у будь-яких прогрішеннях. Підтвердженням даного факту є чергова публікація журналістів інформаційного порталу vlasno.info під назвою: «За недбалість ЖЕКів платитимуть вінничани: витоки води «повісили» на мешканців».  

"ЖЕО" продовжує серію генеральних прибирань у підвалах

 

 

Нещодавно працівники товариства забезпечили виконання робіт по очищенню підвальних приміщень у житлових будинках по вул. М. Литвиненко-Вольгемут, 31,31а, Дачна, 3,8 та Кн. Коріатовичів, 176.

М'яку покрівлю відремонтовано!

 

 

Працівники "ЖЕО" завершили роботи з поточного ремонту м'якої покрівлі у житловому будинку №31 по вул. Стрілецькій. Таким чином, у ході ремонту було замінено 40 кв.м. рубероїдного покриття.

Розпочато роботи по заміні каналізаційного випуску

 

 

 

Працівники "ЖЕО" розпочали роботи по заміні каналізаційного випуску у 5-му під'їзді житлового будинку №3 по вул. Писарєва.

Звіт «Житлово-експлуатаційного об’єднання» про виконання поточного ремонту житлового фонду товариства в серпні:

 

 

Для утримання в належному стані житлового фонду та прибудинкових територій впродовж серпня працівники виробничо-технічного відділу «ЖЕО» забезпечили виконання основних видів та обсягів робіт, зокрема: 

Поточний ремонт покрівлі зроблено

 

 

 

По вул. Винниченка, 2 завершено ремонт покрівлі над машинним відділенням ліфту у 1-му підїзді.

Ремонт І-го під'їзду на пл. Гагаріна, 4

 

 

 

Розпочато ремонтні роботи у І-му під'їзді житлового будинку №4 на пл. Гагаріна.

Генеральні прибирання підвальних приміщень

Працівники "ЖЕО" забезпечили генеральне прибирання підвальних приміщень у житлових будинках по вул. Стрілецькій, 47, Замостянська, 3 та Стеценка, 44.

Поточний ремонт фундаменту та козирька

 

 

У житловому будинку №1, що по вул. І. Шиповича, працівники товариства відремонтували фундамент, а у ІІІ під'їзді житлового будинку №58 по вул. І. Миколайчука відремонтували козирьок над входом до підвального приміщення.

Гарний результат кропіткої праці!

 

 

 

Працівники "ЖЕО" забезпечили проведення поточного ремонту в IV-му під'їзді житлового будинку №11, що по вул. І. Миколайчука.

Розпочато роботи по заміні вертикального трубопроводу

Тривають ремонтні роботи по заміні вертикального трубопроводу холодного водопостачання у житловому будинку №14, що по провул. Цегельному.

З таким інженерними мережами можна спати спокійно!

 

 

 

Вчора, 4 вересня, фахівці "ЖЕО" здійснили заміну ділянки трубопроводу холодного водопостачання в підвальному приміщенні житлового будинку №33а по вул. Скалецькій.

Благоустрій дворів завжди в нормі

З метою безпеки та належного утримання прибудинкових територій фахівці «Житлово-експлуатаційного об’єднання» забезпечили виконання робіт по знесенню сухостійних дерев.

Продовжуються роботи по ремонту покрівель

 

На минулому тижні фахівці "ЖЕО" забезпечили виконання поточного ремонту покрівлі у житловому будинку №190 по вул. К. Коріатовичів. Таким чином, у ході ремонтних робіт було замінено 40 м.кв. старого пошкодженого покриття на нове рубероїдне.

Готуватися до експлуатації житлового фонду в осінньо-зимовий період потрібно завчасно

 

Міжопалювальний період – це той час, коли ми підводимо підсумки минулого сезону та маємо можливість провести необхідні заходи з ремонту та модернізації внутрішньобудинкових мереж централізованого опалення і гарячого водопостачання.

Естетика і комфорт у 21 житловому будинку по вул. Грушевського

 

 

Фахівці "ЖЕО" забезпечили проведення поточного ремонту під'їздів у житловому будинку № 21, що по вул. Грушевського.

Хлорування контейнерних майданчиків

 

 

Впродовж серпня працівники відділу благоустрою і санітарного стану "ЖЕО" забезпечили виконання робіт по хлоруванню 152 контейнерних майданчиків.

Сплати штраф або дотримуйся правил користування жилими будинками і жилими приміщеннями!

 

Впродовж серпня інспекторами відділу благоустрою і санітарного стану «Житлово-експлуатаційного об’єднання» було складено 5 протоколів, який засвідчують факт порушення статей 150 і 151 Кодексу про адміністративні правопорушення.

Абонплата і платіжки за газ: скільки платитимемо і чому важливо правильно вибрати лічильник

Уже в наступному році у всіх будинках повинні стояти лічильники на газ. В діючому тарифі вартість приладів обліку закладена, за них платять всі споживачі. Як кажуть в Нацкомісії з питань держрегулювання в енергетиці та комунальних послуг (НКРЕКУ), вже найближчим часом в Україні введуть абонплату на газ. І розмір цієї плати буде залежати від потужності лічильника.

Знову маємо гарну новину!

 

 

 

 

Приємно знати, що споживачі задоволені результатом роботи "ЖЕО і чергова подяка є підтвердженням цього.

Обрано управителя у будинку по вул. Винниченка, 35

 

 

 

У житловому будинку будинку №35, що по вул. Винниченка, обрано старшого по будинку - Олександра Снігура.

Що спонукає співвласників перетворювати підвальні приміщення на стихійні сміттєзвалища?

 

 

Мабуть можна довго дискувати на цю тему... Можна показувати наслідки такої «сміттєвої діяльності», можна чекати поки підвальний смітник «розчиниться» сам, а можна щоденною, кропіткою, важкою й невдячною працею робити житлові будинки міста чистішими й вільнішими…


Сторінка на Google+ Сторінка на твіттері Сторінка на facebook