м. Вінниця, вул. Козицького, 1

«ЖЕО» інформує про хід виконання ремонтних робіт у 69 будинку по вул. А. Янгеля

 

 

Нещодавно на сайті інтернет-порталу «20хвилин» у рубриці  «Від читачів» Демидов Дем’ян опублікував статтю «Історія що дурно пахне!», де описано проблему з якою автор звертався до «Житлово-експлуатаційного об’єднання».

Не тільки порадою, але і справою...

 

Мешканці багатоквартирних будинків продовжують дякувати працівникам "Житлово-експлуатаційного об'єднання" за виконану роботу. Так, нещодавно у книзі відгуків і пропозицій товариства старша по будинку по вул. Дачна, 9а, Мартинова М.А. висловила подяку інженеру відділу по роботі зі споживачами.

"СТОП" гризунам!

 

 

 

 

Працівники відділу благоустрою і санітарного стану "ЖЕО" дбають про безпеку мешканців та миттєво реагують на їх звернення.

Не втручайтесь в роботу вентиляційних каналів, адже це може призвести до нещасного випадку!!!

 

Протягом останніх років в Україні відмічається зростання кількості аварій і нещасних випадків. Це пов’язане з неправильною експлуатацією чи монтажем систем опалення, пошкодженням димових та вентиляційних каналів житлових будинків.

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ! Графік роботи «ЖЕО» у серпні

У зв’язку з відзначенням 24 серпня Дня Незалежності України, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.11.2016 «Про перенесення робочих днів у 2017 році» та наказу «ЖЕО» №110 від 01.08.2017, «Житлово-експлуатаційного об’єднання» працюватиме за наступним графіком.

До уваги мешканців 46 будинку по вул. Соборній!


Шановні мешканці!

Нагадуємо Вам, що сьогодні, 15 серпня, відбудуться збори співвласників багатоквартирного житлового будинку №46, що по вул. Соборній.

«ЖЕО» завжди готове піти на зустріч та реструктурувати Вашу заборгованість

 

Шановні споживачі!

Адміністрація «ЖЕО» в черговий раз звертається до Вас із наполегливим проханням погасити заборгованість за послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій.

Ремонт покрівель триває

 

 

З метою належного утримання житлового фонду працівники виробничо-технічного відділу «ЖЕО» забезпечили виконання поточного ремонту покрівель у житлових будинках вінничан.

Опрацьовані заявки аварійно-диспетчерським відділом товариства

 

 

 

Аварійно-диспетчерським відділом «ЖЕО» у період з 7 по 12 серпня 2017 року отримано 375 заявок з наступних питань: 

У 2017 рoцi вжe викoнaнo кaпiтaльний рeмoнт нa 23 прибудинкoвих тeриторіях

 

 

Нoвий aсфaльт пoстeлили у двoрaх пo вул. Князiв Кoрiaтoвичiв,168-170, вул. Князiв Кoрiaтoвичiв,186-172, вул. М.Кiшки,42, вул. Єрмaкa,2, вул.Пoрикa, 2.

УВАГА! У місті тимчасово обмежать рух по вул. Г. Успенського!

 

 

 

У Вінниці тривають роботи по будівництву мережі водовідведення до будинків 7-25 по вулиці Г. Успенського.

«ЖЕО» забезпечує систематичне виконання робіт по знищенню бліх


 

 

Відділ благоустрою і санітарного стану «ЖЕО» забезпечує систематичне виконання робіт по дезінсекції. Так, зокрема, вказані роботи виконано у житлових будинках по вул. Л. Ратушної, 20, 22, 24, 28.

Боротьба за чистоту продовжується

 

 

 

«Житлово-експлуатаційне об’єднання» на постійній основі виконує роботи по очищенню захаращених місць загального користування: горищ, підвалів, сходових кліток, під'їздів...

УВАГА! У місті тимчасово змінено рух маршрутних таксі

 

 

 

У зв’язку з реконструкцією трамвайної колії по вул. Келецькій в місті змінено рух маршрутних таксі.

Нашу роботу цінують і для колективу це найвища нагорода

 

На адресу «ЖЕО» продовжують надходити подяки від споживачів за сумлінне виконання працівниками товариства своїх посадових обов’язків. Цього разу слова вдячності адресовано обліковцю відділу по роботі зі споживачами Інні Боклах та внесено до Книги відгуків та пропозицій товариства.

УВАГА! З четверга громадський транспорт рухатиметься по Київському мосту в реверсному режимі

 

У Вінниці триває ремонт Київського мосту. Для пришвидшення робіт виникла необхідність організувати тут рух громадського транспорту в реверсному режимі. Для цього буде встановлено два світлофорні об’єкти, а для проїзду буде залишена одна смуга. Реверсний режим діятиме з 10 серпня.

Комплексний підхід гарантує успішне вирішення проблем

 

 

 

«Житлово-експлуатаційне об’єднання» забезпечило виконання робіт по заміні внутрішньобудинкових мереж у 4 під’їзді житловому будинку №7, що по вул. Шевченка. 

УВАГА! У місті обмежать рух на ділянці вул. Архітектора Артинова

 

 

У Вінниці тривають роботи по ремонту тепломережі. У зв’язку з цим, тимчасово, з 8 серпня по 10 серпня, буде повністю перекрито рух транспорту по вулиці Архітектора Артинова на ділянці від вулиці Соборної до вулиці Л. Толстого. 

Завжди по суті!

 

03 серпня адміністрація «Житлово-експлуатаційного об’єднання» провела чергові збори зі старшими по будинку. Дане зібрання було досить жвавим та емоційним, адже жоден із учасників не залишався осторонь питань та проблем, які розглядалися на порядку денному. 

Опрацьовані заявки аварійно-диспетчерським відділом «ЖЕО»


 

 

Аварійно-диспетчерським відділом «ЖЕО» у період з 31 липня по 04 серпня 2017 року отримано 341 заявок з наступних питань: 

Маємо ще одну подяку!

 

 

 

Чергова подяка від споживачів надійшла на адресу "Житлово-експлуатаційного об'єднання".

Набув чинності Закон України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання»

 

 

Із 2 серпня 2017 року в Україні запроваджується обов’язковий облік тепла і води. Відповідний закон, ухвалений Парламентом та підписаний Президентом набув чинності вчора.

«ЖЕО» забезпечило знищення тарганів на Пирогова, 11

 

 

Працівники відділу благоустрою і санітарного стану «Житлово-експлуатаційного об’єднання» забезпечили проведення дезінсекції місць загального користування у житловому будинку №11, що по вул. Пирогова.

Опрацювання заявок Аварійно-диспетчерським відділом «ЖЕО» впродовж тижня

 

 

 

Аварійно-диспетчерським відділом «ЖЕО» у період з 25 по 29 липня отримано 249 заявок з наступних питань: 

За таку працю не шкода платити!

 

 

Саме так зазначають у своєму зверненні мешканці житлових будинків №29 та 27 по вул. Ширшова, яке адресоване керівництву «ЖЕО».

"ЖЕО" надає послуги адміністративного характеру

 

 

Шановні споживачі, звертаємо Вашу увагу на те, що сайті «Житлово-експлуатаційного об’єднання» розміщено основний перелік послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій http://www.tovgeo.vn.ua/poslugy .

Дератизацію завершено!

 

 

Працівники відділу благоустрою і санітарного стану «Житлово-експлуатаційне об’єднання» подбали про комфорт і безпеку споживачів та забезпечили проведення дератизації у підвальних приміщеннях житлового будинку, що по вул. Бевза, 36.

"ЖЕО" дбає про енергозбереження

 

 

 

У новинах передали: «Треба світло берегти!»

Довго в «ЖЕО» міркували: як зробить це можем ми?

Надзвичайно приємно отримувати подяки споживачів за виконану роботу

 

 

 

 

Слова вдячності продовжують надходити на адресу «ЖЕО».

Невдовзі двір по вул. Шевченка, 5а матиме нове обличчя

 

 

Незабаром у місті на ще один зразковий та комфортний двір стане більше, адже вінничани подбали про своє майбутнє та прийняли рішення про капітальний ремонт двору.

Інформація про надходження заявок до Аварійно-диспетчерського відділу впродовж тижня

 

 

Аварійно-диспетчерським відділом «ЖЕО» у період з 17 по 24 липня отримано 354 заявок з наступних питань: 

Вінничани, будьте обачні! Не порушуйте чинне законодавство!

 

На минулому тижні інспектор відділу благоустрою і санітарного стану «Житлово-експлуатаційного об’єднання» Надія Кирилюк склала 2 протоколи, які засвідчують факт порушення статті 150 та 152 Кодексу про адміністративні правопорушення.

До уваги мешканців житлових будинків №27, 29, 31, 33 по вул. Ширшова та пров. Ширшова, 3а!

 

Шановні мешканці!

«Житлово-експлуатаційне об’єднання» запрошує вас прийняти участь у зборах, які відбудуться 25 липня 2017 року о 18 год. 30 хв. 

Шкідників знищено! Мешканці в безпеці.

 

 

 

Працівники відділу благоустрою і санітарного стану «Житлово-експлуатаційне об’єднання» завжди дбають про комфорт споживачів. 

"ЖЕО" створює комфорт і затишок

 

 

Працівники «Житлово-експлуатаційного об’єднання» завершили роботу по покосу трави вдруге в мікрорайонах Замостя, Свердловський масив та Слов’янка. Наразі завершується виконання даних робіт в центрі міста.

Товариство продовжує активно працювати над покрівлями

Працівники «ЖЕО» дбають про безпеку громадян та продовжують ремонтувати покрівлі житлових будинків. Так, 18 липня було завершено поточний ремонт покрівлі житлового будинку №5, що по вул. Писарєва, та машинного відділення ліфта по вул. А. Янгеля, 75.

В місті призупинять рух трамваїв на трьох перехрестях

 

 

У Вінниці капітально ремонтують трамвайну колію по Хмельницькому шосе.

У місті призупинять рух трамваїв на трьох перехрестях

 
 
 
 
 
У Вінниці капітально ремонтують трамвайну колію по Хмельницькому шосе.

Відомості про надходження заявок до Аварійно-диспетчерського відділу «ЖЕО»

 

 

 

Аварійно-диспетчерським відділом «ЖЕО» у період з 19 по 24 червня отримано 242 заявок з наступних питань: 

УВАГА! У місті тимчасово відключать водопостачання

 

 

У зв'язку з плановими ремонтними роботами на мережі водогону на час виконання ремонтно-профілактичних робіт, а саме: з 22 год. 00 хв. 25 липня по 23 год. 00 хв. 26 липня 2017 року буде припинено подачу питної води у наступних районах м. Вінниці.


Сторінка на Google+ Сторінка на твіттері Сторінка на facebook