м. Вінниця, вул. Козицького, 1

Збори зі старшими по будинках

Кожну другу середу місяця, у приміщенні «Житлово-експлуатаційного об’єднання» проводяться збори зі старшими по будинках, на яких обговорюються найважливіші питання та повідомляються останні події у житлово-комунальній сфері.

В свою чергу старші по будинку, мають можливість висловити побажання та пропозиції, які в подальшому будуть враховані керівниками товариства. Також, за допомогою старших, «ЖЕО» має можливість інформувати мешканців про надання тих чи інших послуг та про проведення робіт на будинку.

13 квітня відбулись чергові збори зі старшими, на яких були присутні представники відділів «ЖЕО», якими відповідно до порядку денного, було надано інформацію про виконання пропозицій попередніх зборів. 
Також на збори зі старшими по будинках керівництвом «ЖЕО» були запрошені - в. о. директора Департаменту житлового господарства – Фурман Роман Сергійович, який проінформував старших по будинках про положення ЗУ «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» та надав відповіді на поставлені старшими запитання та юрист ТОВ «АЙЛЕКС» - Міщенко Алла Геннадіївна, яка з’ясовувала проблемні питання споживачів, які потребують подальшого опрацювання та роз’яснення, на предмет відповідності діючим нормативно – правовим актам. 
Тож, долучайтесь до проведення зборів зі старшими по будинках, які відбуваються кожної другої середи місяця, у приміщенні «Житлово-експлуатаційного об’єднання» та отримуйте відповіді на запитання від юристів та профільних спеціалістів. 


                           Сторінка на facebook