м. Вінниця, вул. Козицького, 1

Не допускайте додаткового навантаження на свій сімейний бюджет!

 

Шановні вінничани!

Адміністрація «ЖЕО» вкотре звертається до вас із наполегливим проханням погасити заборгованість за послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій в найкоротші строки.

Варто зауважити, що свідома несплата за надані послуги є прямим порушенням статті 20 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та пункту 7 Правил користування приміщеннями житлових будинків та гуртожитків, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 08.10.1992 року № 572. 

«Житлово-експлуатаційне об’єднання» завжди йде на зустріч проблемним споживачам та надає можливість реструктурувати свій борг. Якщо ж лояльне вирішення проблеми споживачі ігнорують – товариство вимушене звертатися до суду про стягнення заборгованості за надані послуги. Однак, у такому випадку, окрім заборгованої суми, споживач буде змушений понести ще й додаткові витрати – 3% річних, інфляційні втрати, а у випадку примусового стягнення – ще й 10% виконавчого збору від загальної суми заборгованості. 

Пам’ятайте! Добровільне погашення заборгованості за надані послуги дає можливість уникнути її примусового стягнення та зменшити додаткове навантаження на Ваш сімейний бюджет.


Сторінка на Google+ Сторінка на твіттері Сторінка на facebook