м. Вінниця, вул. Козицького, 1

Вінничани, будьте обачні! Не порушуйте чинне законодавство!

 

На минулому тижні інспектор відділу благоустрою і санітарного стану «Житлово-експлуатаційного об’єднання» Надія Кирилюк склала 2 протоколи, які засвідчують факт порушення статті 150 та 152 Кодексу про адміністративні правопорушення.

Зокрема, вказані порушення були зафіксовані по вул. Стрілецькій, 28 (порушення ст. 150 КпАП – неналежне утримання квартири) та вул. Єрмака, 2 (порушення ст. 152 КпАП – складування будівельного сміття на прибудинковій території.

Варто зауважити, що порушення статті 150 КУпАП тягне за собою попередження або накладення штрафу на громадян від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і попередження або накладення штрафу на посадових осіб – від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

У свою чергу порушення статті 152 Кодексу про адміністративні правопорушення тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян – суб'єктів підприємницької діяльності – від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

У зв’язку з цим, адміністрація «Житлово-експлуатаційного об’єднання» закликає вінничан бути обачними та не порушувати чинне законодавство, не створюючи собі додаткових проблем.

 


Сторінка на Google+ Сторінка на твіттері Сторінка на facebook