м. Вінниця, вул. Козицького, 1

Невдовзі двір по вул. Шевченка, 5а матиме нове обличчя

 

 

Незабаром у місті на ще один зразковий та комфортний двір стане більше, адже вінничани подбали про своє майбутнє та прийняли рішення про капітальний ремонт двору.

18 липня відбулися збори мешканців житлового будинку №5а, що по вул. Шевченка, стосовно розгляду питання про можливість покращити благоустрій прибудинкової території завдяки міській програмі співфінансування «30×70». 

Обговоривши дане питання співвласники житлового будинку прийняли спільне рішення про необхідність проведення капітального ремонту двору житлового будинку по вул. Шевченка, 5а, та зібрати 30% від загальної вартості ремонтних робіт, адже решту – 70% відшкодує міська влада.

Наразі Департаментом житлового господарства замовлено проект для капремонту вказаного двору, а саме: асфальтування прибудинкової території та встановлення бордюрного каменю, облаштування місць для тимчасового паркування автотранспорту та встановлення дитячого майданчику.

Варто зауважити, що мешканці багатоповерхівки, що по вул. Шевченка, 5а, дуже відповідально поставилися до вирішення даного питання та майже завершили збір коштів для проведення ремонтних робіт.


Сторінка на Google+ Сторінка на твіттері Сторінка на facebook