м. Вінниця, вул. Козицького, 1

Завжди по суті!

 

03 серпня адміністрація «Житлово-експлуатаційного об’єднання» провела чергові збори зі старшими по будинку. Дане зібрання було досить жвавим та емоційним, адже жоден із учасників не залишався осторонь питань та проблем, які розглядалися на порядку денному. 

Варто зауважити, що під час зустрічі було обговорено ряд ключових питань, які мали інформаційний характер. Так, зокрема, під час зборів старшим по будинках було повідомлено про кадрові зміни у керівному складі товариства та відрекомендовано нових керівників структурних підрозділів: начальника виробничо-технічного відділу Танасійчука В.П., начальника аварійно-диспетчерського відділу Морочинського А.Ю., в.о. начальника відділу по роботі зі споживачами Лосєву Л.П.

  

Крім того, у ході зібрання було обговорено питання про стан взаємодії старших по будинках та представників Асоціації органів самоорганізації населення м. Вінниця щодо поліпшення благоустрою прибудинкових територій.

Не залишились без уваги й питання, які порушувалися старшими по будинку під час попередньої зустрічі (12.07.2017). Варто зауважити, що про стан виконання вказаних питань заступник директора «ЖЕО» Анатолій Драчишин звернув особливу увагу присутніх: необхідність ведення журналу технічного обслуговування електромереж в електрощитових (вул. Стрілецька, 28); у зв’язку з підвищенням тарифу варто змінити підходи до роботи, надавати якісні послуги і за якісне виконання роботи преміювати працівників; забезпечення аварійних бригад необхідним спорядженням та інструментами (вул. Л. Ратушної, 20-А); зауваження щодо виконання робіт по поточному ремонту мереж підрядною організацією ТОВ «Енергоагроімпекс». (вул. Коріатовичів, 170); ліквідація течії гарячого водопостачання та встановлення електричних ламп у підвальному приміщені (вул. І. Миколайчука, 60); (вул. Л. Ратушної, 20-А), не дозволяти мешканцям приватного сектору користуватися контейнерними майданчиками (вул. Литвиненко, 27); встановлення кришки на пісочниці та знищення бліх в підвалі (вул. Заболотного, 6); без дозволу старшого по будинку не проводити роботи по покосу трави (вул. Коріатовичів, 170, Литвиненко, 27) та ряд інших питань.

На завершення заходу заступник директора товариства подякував старшим по будинку за ініціативність та активну участь у кожному зібранні.


Сторінка на Google+ Сторінка на твіттері Сторінка на facebook