м. Вінниця, вул. Козицького, 1

Комплексний підхід гарантує успішне вирішення проблем

 

 

 

«Житлово-експлуатаційне об’єднання» забезпечило виконання робіт по заміні внутрішньобудинкових мереж у 4 під’їзді житловому будинку №7, що по вул. Шевченка. 

Варто зауважити, що завдяки спільним зусиллям мешканців та працівників товариства було здійснено комплексний підхід для вирішення проблеми з постійним протіканням внутрішньобудинкових мереж, а саме вертикальних трубопроводів гарячого, холодного водопостачання та каналізації.

            

«Корозія старих металевих труб з часом призводила до незначних протікань, однак згодом ці «протікання» переростали у поодинокі підтоплення квартир. Погодьтесь, що це не просто не приємна ситуація, а реальна проблема! – зазначає мешканець дев’ятиповерхівки Ярослав. – Мої сусіди намагалися самостійно боротися з даною проблемою, але це не вихід: залатавши одну дірку, з часом протікання з’являлися в іншому місці. У "ЖЕО" пояснили, що у даній ситуації потрібно здійснити комплексний підхід по заміні стояків з 1-го по 9-ий поверх.Тому для вирішення даної проблеми ми зібралися усім під’їздом і прийняли рішення про заміну стояків. Кошти збирали самостійно, закупили все необхідне, а працівники «ЖЕО» подбали безпосередньо про заміну вертикальних трубопроводів гарячого, холодного водопостачання та каналізації».


Сторінка на Google+ Сторінка на твіттері Сторінка на facebook