м. Вінниця, вул. Козицького, 1

УВАГА! У місті тимчасово змінено рух маршрутних таксі

 

 

 

У зв’язку з реконструкцією трамвайної колії по вул. Келецькій в місті змінено рух маршрутних таксі.

З 8 серпня 2017 року на перехрестях з вул. 600-річчя та проспекту Юності тимчасово змінено маршрути руху маршрутних таксі № 11Б, 12А, 13А, 17Б, 18А, 23А, 29А.

Схема нових тимчасових маршрутів: 
№ 11Б «Корея — Пирогово — Барське шосе (Садове)»: від вул. Ботанічної по маршруту до перехрестя пр. Юності - вул. Келецька; далі по вул. Келецькій - вул. М. Ващука - вул. А. Первозванного до перехр. з пр. Юності; далі по маршруту.

№ 12А «Західний автовокзал — Сабарів»: з вул. Хмельницьке шосе по маршруту до перехр. пр. Юності - вул. Келецька; далі по вул. Келецькій - вул. М. Ващука - вул. А. Первозванного до перехр. з пр. Юності; далі по маршруту.

№13А «Вул. Князів Коріатовичів — Вул. Стельмаха»: з вул. Князів Коріатовичів по маршруту до перехр. вул. К. Василенка - вул. 600-річчя; далі по вул. А. Первозванного - пр. Космонавтів - вул. Келецькій до перехр. з вул. 600-річчя; далі по маршруту.

№ 17Б «Барське шосе — Вул. Лугова»: з вул. Барське шосе по маршруту до перехр. пр. Юності - вул. Келецька; далі по вул. Келецькій - пр. Космонавтів - вул. А.Первозванного до перехр. з вул. 600-річчя; далі по маршруту.

№ 23А «Вул. Андрія Первозванного — Муніципальний ринок»: з вул. А. Первозванного по маршруту до перехрестя з пр. Космонавтів; далі по пр. Космонавтів - вул. Келецькій до перехр. з вул. 600-річчя; далі по маршруту.

№18А «Західний автовокзал — Пирогово — Аграрний університет»: з вул. Хмельницьке шосе по маршруту до перехр. пр. Юності - вул. Келецька; далі по вул. Келецькій - вул. М. Ващука - вул. А. Первозванного до перехр. з пр. Юності; далі по маршруту.

№ 29А «Пирогово — Вул. Чехова (ТЦ «Грош»)»: з Пирогово по маршруту до перехр. пр. Юності - вул. А. Первозванного; далі по вул. А. Первозванного - вул. М. Ващука до перехр. з вул. Келецька; далі по маршруту.


Сторінка на Google+ Сторінка на твіттері Сторінка на facebook