м. Вінниця, вул. Козицького, 1

«ЖЕО» завжди готове піти на зустріч та реструктурувати Вашу заборгованість

 

Шановні споживачі!

Адміністрація «ЖЕО» в черговий раз звертається до Вас із наполегливим проханням погасити заборгованість за послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій.

Звертаємо Вашу увагу на те, що станом на 14 серпня 2017 року заборгованість населення за надані послуги становить 1 874 652, 37 грн.

Запрошуємо споживачів до центрів обслуговування «Житлово-експлуатаційного об’єднання» звірити стан розрахунків та оплатити наявну заборгованість за послугу з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій.

Варто зауважити, що «Житлово-експлуатаційне об’єднання» завжди робить крок назустріч споживачам, чиї суб’єктивні проблеми спричинили накопичення заборгованості за послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій та ін., та надає можливість проведення реструктуризації наявної заборгованості. Тобто мешканці мають можливість погашати заборгованість за надані послуги поетапно впродовж узгодженого періоду, що в свою чергу дає можливість уникнути заходів впливу, які вживаються до боржника.

Для укладення договору реструктуризації необхідно звернутися до центрів обслуговування «Житлово-експлуатаційне об’єднання», маючи при собі оригінал та копію паспорту, ідентифікаційного коду, а також 30% від загальної суми заборгованості.


Сторінка на Google+ Сторінка на твіттері Сторінка на facebook