м. Вінниця, вул. Козицького, 1

Не втручайтесь в роботу вентиляційних каналів, адже це може призвести до нещасного випадку!!!

 

Протягом останніх років в Україні відмічається зростання кількості аварій і нещасних випадків. Це пов’язане з неправильною експлуатацією чи монтажем систем опалення, пошкодженням димових та вентиляційних каналів житлових будинків.

Щоб цього не трапилося, у Вінниці працівники спеціалізованих підприємств постійно проводять відповідні перевірки. При цьому, спеціалісти повинні пред’явити своє посвідчення.

Трапляється, що люди самі наражають себе та інших на небезпеку, втручаючись у роботу вентиляційних каналів. Наприклад, деякі власники квартир у багатоповерхових панельних будинках виламують перестінки між приміщенням кухні та комори, бажаючи таким чином збільшити площу кухні. А у цих простінках проходять спільні з іншими квартирами інженерні мережі, вентиляційні канали та шахти. У такому випадку люди позбавляють запроектованої вентиляції своїх сусідів з нижніх поверхів та наражають на небезпеку мешканців всього будинку.
Адже у разі витоку газу метану, який вдвічі легший за повітря, він накопичується в одному місці, не маючи можливості по вентиляційному каналу вийти назовні, і може вибухнути.

Також до отруєння мешканців квартири чадним газом може призвести встановлення на кухні чи у санвузлах витяжної вентиляції з примусовим електровентилятором. А також – самовільне встановлення або заміна газових приладів. Порушуючи такі елементарні правила, люди ризикують своїм здоров’ям і життям.

У Вінниці проходять регулярні перевірки квартир вінничан щодо дотримання Правил безпеки систем газопостачання, проводяться роз’яснювальні роботи. Це дещо покращило розуміння людей того, що подібні дії із вентиляційними каналами можуть бути небезпечними і навіть можуть призвести до смерті. Проте деякі вінничани не бажають цього розуміти та не впускають у свої квартири фахівців, які здійснюють такі перевірки. А допускати працівників спеціалізованих підприємств для обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання та перевірки димових та вентиляційних каналів житлових будинків потрібно. Адже від цього залежить здоров’я і навіть життя вінничан. Спеціалісти, які приходять перевіряти системи, повинні пред’явити своє посвідчення.


Сторінка на Google+ Сторінка на твіттері Сторінка на facebook