м. Вінниця, вул. Козицького, 1

Не тільки порадою, але і справою...

 

Мешканці багатоквартирних будинків продовжують дякувати працівникам "Житлово-експлуатаційного об'єднання" за виконану роботу. Так, нещодавно у книзі відгуків і пропозицій товариства старша по будинку по вул. Дачна, 9а, Мартинова М.А. висловила подяку інженеру відділу по роботі зі споживачами.

 

"Прошу відзначити роботу Сергія Петрика. В наш важкий час ця людина намагається допомогти людям не тільки порадою, але і ділом. В наш час зустрічається мало таких добросовісних і добрих людей. Прошу відзначити його роботу не тільки подякою, але й матеріально, щоб людина мала стимул працювати так і надалі", - зазначила Мартинова М.А. у своєму зверненні.

Варто зауважити, що за період з 01 по 17 серпня 2017 року інженер відділу по роботі зі споживачами Сергій Петрик отримав вже другу подяку від споживачів.

 

 

"Надзвичайно приємно, що ми маємо зворотній зв'язок від мешканців, які по-справжньому оцінюють роботу товариства в цілому і кожного працівника зокрема", - зауважив в.о. директора "ЖЕО" Олександр Майданов.


Сторінка на Google+ Сторінка на твіттері Сторінка на facebook