м. Вінниця, вул. Козицького, 1

«ЖЕО» інформує про хід виконання ремонтних робіт у 69 будинку по вул. А. Янгеля

 

 

Нещодавно на сайті інтернет-порталу «20хвилин» у рубриці  «Від читачів» Демидов Дем’ян опублікував статтю «Історія що дурно пахне!», де описано проблему з якою автор звертався до «Житлово-експлуатаційного об’єднання».

З метою забезпечення всебічного й об’єктивного інформування громадськості прес-служба «ЖЕО» вважає за необхідне повідомити наступне.

16 серпня у житловому будинку  по вул. А. Янгеля, 69 працівники «Житлово-експлуатаційного об’єднання» провели перевірку стосовно наявності циркуляційного контуру та якості надання послуги гарячого водопостачання.

При обстеженні було встановлено, що для поліпшення якості надання послуги гарячого водопостачання потрібне по квартирне обстеження для виявлення порушень співвласниками багатоквартирного будинку.

У зв’язку з цим, вказані роботи заплановано виконати 19 серпня 2017 року о 8:00. Адміністрація товариства звертає увагу мешканців житлового будинку № 69, що по вул. А. Янгеля, на необхідності забезпечити доступ до квартир для здійснення обстеження вертикального трубопроводу гарячого водопостачання.

Крім того, фахівцями «ЖЕО» також було здійснено обстеження мереж каналізації, за результатами якого прийнято рішення про необхідність замінити ділянку трубопроводу D 110 протяжністю 5 м.пог.

Вказані роботи заплановано виконати 19 серпня 2017 року. 


Сторінка на Google+ Сторінка на твіттері Сторінка на facebook