м. Вінниця, вул. Козицького, 1

Планово-економічний відділ «ЖЕО» повідомляє

 

Досить часто на адресу «Житлово-експлуатаційного об’єднання» приходять звернення споживачів стосовно роз’яснень по нарахуваннях за послугу з утримання будинків, споруд і прибудинкових територій.

Оскільки, дані звернення мають однотипний характер працівники планово-фінансового відділу «ЖЕО» вважають за необхідне повідомити мешканцям наступне.


У зв’язку з технічними труднощами, які виникли внаслідок хакерської атаки, у червні було здійснено нарахування на послугу з утримання будинків, споруд і прибудинкових територій по тарифу попереднього місяця в тому випадку, якщо житловий будинок не був завантажений роботами.

В іншому ж випадку «ЖЕО» проводило нарахування по граничному тарифу, який затверджено Рішенням Вінницької міської ради №952 «Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій по житловому фонду, який знаходиться на обслуговуванні МКП «ЖЕК №5», МКП «ЖЕК №6», МКП «ЖЕК №7», МКП «ЖЕК №12», МКП «ЖЕК №15», ПП «Бокуд», ДП «ЖЕК №26», ВКФ «Будмашпрод» - ТОВ, ТОВ «ЖЕО»» від 20.04.2017. У зв’язку з цим, за липень поточного року всі споживачі отримали рахунки за надану послугу вже з перерахунком.


Сторінка на Google+ Сторінка на твіттері Сторінка на facebook