м. Вінниця, вул. Козицького, 1

Сплати штраф або дотримуйся правил користування жилими будинками і жилими приміщеннями!

 

Впродовж серпня інспекторами відділу благоустрою і санітарного стану «Житлово-експлуатаційного об’єднання» було складено 5 протоколів, який засвідчують факт порушення статей 150 і 151 Кодексу про адміністративні правопорушення.

 

Зокрема, вказані порушення вінничан стосуються захаращення місць загального користування у житловому будинку по вул. Гонти, 43; ненадання доступу до загальнобудинкових мереж для заміни аварійної ділянки холодного водопостачання у будинку по вул. Ширшова, 33; неналежного утримання кімнати в одній з квартир житлового будинку по вул. К. Коріатовичів, 106; самовільного перепланування жилого приміщення у будинку №15, по вул. Малиновського.

Варто зауважити, що відповідно до статті 150 КУпАП дане порушення тягне за собою попередження або накладення штрафу на громадян від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і попередження або накладення штрафу на посадових осіб - від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

У зв’язку з цим, адміністрація «Житлово-експлуатаційного об’єднання» звертає увагу на необхідності дотримуватися правил користування жилими будинками і жилими приміщеннями щоб в подальшому не стати учасником подібних ситуацій.


Сторінка на Google+ Сторінка на твіттері Сторінка на facebook