м. Вінниця, вул. Козицького, 1

ЖЕКи як та «невістка» – завжди винні!!!

 

Останнім часом почастішали випадки при яких як споживачі, так і засоби масової інформації обвинувачують ЖЕКівців у будь-яких прогрішеннях. Підтвердженням даного факту є чергова публікація журналістів інформаційного порталу vlasno.info під назвою: «За недбалість ЖЕКів платитимуть вінничани: витоки води «повісили» на мешканців».  

 

У зв’язку з цим, ТОВ «Житлово-експлуатаційне об’єднання» вважає за необхідне звернути увагу співвласників багатоквартирних будинків на наступному.

Внутрішньобудинкові мережі є власністю мешканців і відповідно до пункту другого статті 7 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» «кожний співвласник несе зобов’язання щодо належного утримання, експлуатації, реконструкції, реставрації, поточного і капітального ремонтів, технічного переоснащення спільного майна багатоквартирного будинку пропорційно до його частки співвласника..».

Незнання закону не звільняє від відповідальності.  Саме тому відповідальність за стан як мереж, так й інших конструктивних елементів будинку несуть безпосередньо мешканці, а не працівники ЖЕків, і саме співвласники багатоквартирних будинків  мають визначати перелік робіт і порядок їх виконання.

Якщо більш детально розглядати ситуацію по будинку (яка описана у статті інформаційного порталу vlasno.info), де впродовж тривалого часу витікала вода, то варто звернути увагу читачів на наступне.

П’ятиповерховий житловий будинок №35 по вул. Ватутіна збудовано 1966 року, а це означає, що інженерні мережі даного будинку відпрацювали вже два терміни експлуатації (50 років). 

Із повним змістом статті можна ознайомитися за наступним посиланням


Сторінка на Google+ Сторінка на твіттері Сторінка на facebook