м. Вінниця, вул. Козицького, 1

У «ЖЕО» відбулися збори з управителями

 

 

Традиційно в кожну другу середу місяця за круглим столом проходить зібрання адміністрації «ЖЕО» та старших по будинку.

Вересень місяць не був виключенням, адже 13 вересня до товариства завітали найвідповідальніші управителі, які спільно з представниками «Житлово-експлуатаційного об’єднання» обговорили актуальні питання житлово-комунальної сфери міста.

Дане зібрання було досить жвавим та емоційним, адже жоден із учасників не залишався осторонь питань та проблем, які розглядалися на порядку денному. 

Варто зауважити, що під час зустрічі було обговорено ряд ключових питань, які мали інформаційний характер.

Так, зокрема, під час зборів старшим по будинках було повідомлено про кадрові зміни у керівному складі товариства та відрекомендовано в.о. головного інженера «Житлово-експлуатаційного об’єднання» Ігора Асташина.

Згодом присутні розпочали обговорення питань про забезпечення санітарного стану контейнерних майданчиків, порядок, зміст та періодичність проведення технічного обслуговування внутрішньо будинкових енергетичних мереж, а також ряд інших актуальних питань житлового фонду.

Не залишились без уваги й питання, які порушувалися старшими по будинку під час попередньої зустрічі (08.08.2017). Варто зауважити, що про стан виконання вказаних питань заступник директора «ЖЕО» Анатолій Драчишин звернув особливу увагу присутніх, зокрема: надати чітке роз’яснення кому належать мережі гарячого та холодного водопостачання до запірної арматури: водоканалу, тепломережі чи мешканцям будинку; не виконання заявки про пломбування лічильника на електроенергію у житловому будинку по вул. Пирогова, 77; з’ясування причин нарахування значної суми за проведені роботи по заміні 8 розеток та 258 м. кабелю у житловому будинку по вул. Хмельницьке шосе, 53; не виконання замовлень по ремонту зливних труб та фарбування арки у будинку по вул. Соловйова, 4; здійснення заміни мереж холодного водопостачання, заасфальтувати ділянку прибудинкової території біля контейнерного майданчику, прочистити ливневі каналізації та провести косметичний ремонт в під’їзді житлового будинку по вул. Пирогова, 77; виконати ремонтні роботи на дитячому майданчику поблизу житлового будинку по пров. Цегельному, 3; зрізати суху сосну на прибудинковій території по вул. М. Оводова, 58; провести дезінсекцію у підвальному приміщенні по вул. Стрілецькій, 14.

На завершення заходу заступник директора товариства подякував старшим по будинку за ініціативність та активну участь у зібранні.

 


Сторінка на Google+ Сторінка на твіттері Сторінка на facebook