м. Вінниця, вул. Козицького, 1

Не позбавляйте себе права отримати державну допомогу в зимовий період!!!

Шановні споживачі!

За тиждень в Україні розпочнеться процес розрахунку розміру зимової субсидії. Нагадуємо Вам, що субсидія призначається на рік – з травня до травня наступного року, тоді як розмір державної допомоги розраховується окремо на літній період, а також на зимовий.

Державна допомога у зимовий період здійснюється виключно на основі доходів «прописаних» з числа фактично проживаючих в помешканні осіб.

Також звертаємо Вашу увагу на те, що з 01 травня 2017 року в Україні діє оновлена програма житлових субсидій з врахуванням змін до ряду нормативно-правових актів, внесених Постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 року № 300.

На основі даних змін органи соціального захисту населення в жовтні поточного року розпочнуть роботи по розрахунках розміру субсидії на новий опалювальний сезон.

Однак варто врахувати той факт, що при наявності боргу по оплаті за житлово-комунальні послуги за два і більше місяці субсидія на наступний період призначатися не буде!!!

Призначення субсидії боржникам можливе виключно у випадку повної сплати такої заборгованості або укладення договору про реструктуризацію заборгованості.

Варто звернути увагу на те, що при призначені субсидії після сплати боргу або укладення договору реструктуризації перерахунок за попередній період проводитись не буде. Тобто в такому випадку субсидія призначатиметься з місяця, в якому споживач документально підтвердив сплату заборгованості або укладення договору.

У зв’язку з цим, адміністрація «Житлово-експлуатаційного об’єднання» рекомендує споживачам вчасно розрахуватися за надані житлово-комунальні послуги щоб не допустити додаткового навантаження на свій сімейний бюджет!


Сторінка на Google+ Сторінка на твіттері Сторінка на facebook