м. Вінниця, вул. Козицького, 1

Сплати штраф або ж дотримуйся правил користування жилими будинками і жилими приміщеннями!

 

 

Впродовж вересня інспектор відділу благоустрою і санітарного стану «Житлово-експлуатаційного об’єднання» Надія Бондаренко склала 4 протоколи, які засвідчують факт порушення статті 150 Кодексу про адміністративні правопорушення.

Зокрема, вказані порушення вінничан стосується неналежного утримання квартири у житловому будинку по вул. І. Миколайчука, 6; ненадання доступу до загальнобудинкових мереж для заміни ділянки трубопроводу у будинку по вул. Стеценка, 57, Ширшова, 16; самовільного перепланування жилого приміщення у будинку по вул. І. Шиповича, 1.

Варто зауважити, що відповідно до статті 150 КУпАП дане порушення тягне за собою попередження або накладення штрафу на громадян від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і попередження або накладення штрафу на посадових осіб - від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

У зв’язку з цим, адміністрація «Житлово-експлуатаційного об’єднання» звертає увагу на необхідності дотримуватися правил користування жилими будинками і жилими приміщеннями щоб в подальшому не стати учасником подібних ситуацій.


Сторінка на Google+ Сторінка на твіттері Сторінка на facebook