м. Вінниця, вул. Козицького, 1

Важка, небезпечна і невдячна професія двірника, яка вона???

 

 

 

Сьогодні у працівників із комплексного обслуговування будинків та прибудинкової території «ЖЕО» був незвичайний день, адже до них завітали журналісти телеканалу «ВІНТЕРА» Ольга та Інна.

У чому ж незвичайність цієї зустрічі запитаєте Ви? Справа в тому, що представники телеканалу провели соціальний експеримент та не просто ознайомилися з роботою двірника, а особисто виконували їхню роботу.

Варто зауважити, що дівчата швидко вжилися у роль «господарів двору» та старанно виконували комплекс робіт для забезпечення чистоти прибудинкової території житлових будинків. За результатами роботи видно, що велике перевтілення вдалося і по завершенню зустрічі ми попросили красунь поділитися своїми враженнями та емоціями.

«У кожного двірника власна ділянка, власні інтереси, захоплення й мрії, та всі вони розуміють, що їх робота часом небезпечна, важка і невдячна, але дуже відповідальна, бо наводити порядок для них не просто професія, а покликання і справа всього життя. До того ж, кожен із них здатен на справжній вчинок: врятувати незнайомця, «полетіти в космос» і навіть зробити щасливішим ціле місто. Тому там, де вони з’являються, світ стає світлішим, добрішим і по-справжньому чистішим», - зазначила кореспондент Ольга.

Значно більше інформації про даний експеримент Ви зможете отримати після перегляду сюжету, але доведеться трішки зачекати щоб його змонтували. Ми обов'язково надамо Вам таку можливість, тому слідкуйте за нами у соцмережі та на офіційному веб-сайті "ЖЕО"

 

 

 


Сторінка на Google+ Сторінка на твіттері Сторінка на facebook