м. Вінниця, вул. Козицького, 1

Вінничани продовжують активно утеплювати багатоквартирні будинки

 

 

 

У Вінниці продовжуються роботи, спрямовані на підвищення енергоефективності багатоповерхівок.

Наразі триває часткове утеплення багатоквартирних будинків за адресами: вул. Стеценка,50, Порика,15, Стельмаха, 35, Коцюбинського,78 та Стельмаха, 17. Вказані роботи проводяться в рамках міської програми співфінансування – «70×30», де більшу частину витрат покривають із міського бюджету.

Наразі у місті 95% квартир у багатоповерхових будинках приватизовані. Їхні власники дедалі частіше проявляють розуміння того, що саме вони можуть найкраще слідкувати за станом як свого житла, так і місць загального користування. Як результат – у місті активно проводиться капітальний ремонт різних елементів багатоквартирних будинків за рахунок співфінансування. Замінюють вікна у під’їздах, ремонтують дахи, мереж, тощо.

 

«У 2017 році капітальний ремонт з утепленням частини фасадів житлових будинків на умовах співфінансування проведено у 17 будинках. Наразі повністю виконані роботи за адресами: вул. Стельмаха,33, Пирогова,103а, Космонавтів,39, К.Коріатовичів,176, К.Василенка,6а. А також – Ватутіна,46, 600-річчя,46, Келецька,64, Магістрацька,108, Понедєліна,23. Утеплили частково фасади й у будинках за адресами: Павлова,2, Первозванного,34, Соборна,22, Пирогова,89А, Космонавтів,4, Стельмаха,19 та К.Василенка,6», - повідомив директор департаменту житлового господарства Роман Фурман.


Сторінка на Google+ Сторінка на твіттері Сторінка на facebook