м. Вінниця, вул. Козицького, 1

Послугу з централізованого опалення у помешканні Беличенків відновлено!

Нещодавно на сайті «20 хвилин» у рубриці «Від читачів» Тарасом Беличенком було розміщено публікацію під назвою «Без опалення», у якій зазначено про відсутність опалення у житловому будинку №53, що по Хмельницькому шосе.

Опрацювавши чимало подібних ситуацій по вказаному будинку, прес-служба «Житлово-експлуатаційного об’єднання» вважає за необхідне повідомити громадськості наступну інформацію.

Шановні мешканці міста, звертаємо вашу увагу на те, що під час запуску теплоносія до житлових будинків тепло у помешканнях не з’являється за лічені секунди і на це може бути чимало причин, а саме: розбалансування зовнішньої та внутрішньої системи централізованого опалення, регулювання запірної арматури на вводі в будинок перед приладом обліку теплової енергії (теплолічильником) відповідальним за лічильник, повітряні пробки, застарілі та засміченні системи опалення, низький тиск (у зв’язку з підвищенням температури зовнішнього повітря, відбувається зниження гідравлічних режимів роботи котелень згідно температурного графіку) та  інше.

У зв’язку з цим, після подачі теплоносія до будинку фахівці «ЖЕО» спільно з працівниками «Вінницяміськтеплоенерго» впродовж нормативного терміну (14 календарних днів) проводять пусконалагоджувальні роботи, у ході яких ліквідовують усі причини, пов’язані з відсутністю тепла у помешканнях.

Що ж стосується безпосередньо ситуації з житловим будинком по Хмельницькому шосе, 53, то в помешканні Тараса Беличенко були низькі параметри теплопостачання про що 26 жовтня повідомила громадянка Беличенко диспетчерам «ЖЕО».

Отримавши дану заявку, фахівці товариства в той же день здійснили спільне обстеження з представниками «Вінницяміськтеплоенерго», за результатами якого було виконано профілактичну прочистку сопла на під’їзному вузлі змішування та відновлено послугу з централізованого опалення відповідно до параметрів «Вінницяміськтеплоенерго». Після проведення вказаних робіт жодних скарг та нарікань гр. Беличенка не надходило на адресу «Житлово-експлуатаційного об’єднання».


Сторінка на Google+ Сторінка на твіттері Сторінка на facebook