м. Вінниця, вул. Козицького, 1

Фахівці «ЖЕО» завжди дбають про довкілля та прибудинкові території вінничан

 

 

 

Прибирання листя давно – один із обов’язкових видів робіт ЖЕКу в осінню пору.

Це трудомістка робота, яку з року в рік роблять працівники «ЖЕО» і цей тиждень був не виключенням, адже фахівці "ЖЕО" подбали про благоустрій прибудинкових територій житлових будинків вінничан та виконали роботи по збору листя поблизу багатоповерхівок по вул. Театральна, 3, І. Богуна, 1, 3, Магістратська, 98б - 110, Архітектора Артинова, 38, 40, Гоголя, 13, 15, Князів Коріатовичів, 181, 183, 189, 168, Замостянська, 4, 6, 8 та Академіка Янгеля, 30, 38.

Дуже часто мешканці цікавляться навіщо працівники товариства виконують дані роботи? У зв'язку з цим, пропонуємо Вам ознайомитися з наступними аргументами.

По-перше – здоров'я зелених насаджень.

Річ у тому, що міське середовище з техногенним навантаженням, що постійно збільшується, – середовище забруднене. Міські зелені насадження отримують цілий комплекс забруднювачів з повітря, які проникають в листя і із забруднених грунтів і вод.
Що ж вдаватимуть із себе навесні листя, що пролежало зиму на газонах? Спресовану під снігом кірку, дотик до якої голіруч може викликати опік шкіри! Залишати таку підстилку і дозволити їй включатися далі в грунт – це більше шкода, чим користь для рослин. Добре відомо, що важкі метали і багато інших забруднювачів сильно самі по собі скорочують термін життя дерев, а також викликають ослаблення стійкості до хвороб і шкідників.

Друге – санітарно-гігієнічна.

В більшості випадків опале листя дуже швидко стає сумішшю листя і різноманітного побутового сміття, яке багато городян кидають під дерева і чагарники. Недоїдки, пластикові пакети, собачі екскременти – все це протягом зими активно накопичується, змішуючись з листям і створює сприятливе місце існування для щурів і небезпечних інфекцій, що ними розносяться. У місцях великого скупчення листя часто громадяни ховають трупи домашніх тварин, туди деколи додається будівельне сміття і багато що інше, що люди не знають, куди подіти.

По-третє – збереження газонів.

Одна з обов'язкових умов – газон (прибудинкова територія) повинен бути восени очищений від опалого листя. Газон, на якому залишили листя на зиму, випріває і сильно втрачає в якості.

 


Сторінка на Google+ Сторінка на твіттері Сторінка на facebook