м. Вінниця, вул. Козицького, 1

У «ЖЕО» підвели підсумки спільної діяльності в 2017 році та обрали «Кращого старшого по будинку»

Вже впродовж чотирьох років у «Житлово-експлуатаційного об’єднання» стало гарною традицією підводити підсумки спільної діяльності товариства, як виконавця послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій і старших по будинках, як представників співвласників багатоквартирних будинків за поточний рік.

 

 

Варто зауважити, що даний захід здійснюється у відповідності до розробленого і прийнятого у товаристві Положенням про Почесну відзнаку «Кращий старший по будинку», яким визначено механізм підбиття підсумків роботи старших по будинках, критерії їх оцінки, а також порядок відзначення нагородами ТОВ «ЖЕО» старших по будинках, котрі своєю роботою сприяють товариству у забезпеченні надання споживачам якісних послуг з утримання будинків, споруд і прибудинкових територій.

Так, відповідно до Положення, визначено 10 показників за якими аналізується діяльність старших по будинках та визначаються бали, від 1 до 10, а саме:

-     відвідування зборів, які проводяться у товаристві;

-     відсоток оплати за послуги з утримання будинків;

-     витрати майбутніх періодів;

-     проведення зборів з мешканцями будинків;

-     сума співфінансування на поточний ремонт до місячної суми поточних ремонтів по тарифу;

-     проведення капітальних ремонтів у відсотку до поточних ремонтів по тарифу;

-     запровадження енергоефективних технологій у будинку;

-     отримання інших відзнак міста;

-     організація суботників з мешканцями будинку;

-     надання замовлення на виконання робіт з поточного ремонту.

На підставі такого аналізу формується список із 10 самих рейтингових старших по будинку, тобто тих старших, які за показниками набрали максимальні бали.

 У подальшому ці претенденти заносяться у листи опитування та здійснюється опитування, як  серед старших по будинках, так і  керівників відділів товариства, за результатами яких кандидати отримують додаткові бали.

 Саме у такий демократичний спосіб і визначаються претенденти на І, ІІ та ІІІ місце.

Опрацювавши результати спільної діяльності з старшими по будинку в 2017 році, адміністрація «Житлово-експлуатаційного об’єднання» відзначила найкращих.

Таким чином за результатами роботи у 2017 році в.о. директора «Житлово-експлуатаційного об’єднання» Олександр Майданов вручив почесні відзнаки старшим по будинку.

Найкращим старшим по будинку став Малай Дмитро Гаврилович (вул. Костянтина Василенка, 6а), який отримав Почесну відзнаку товариства та цінний подарунок - мікрохвильову піч.

Друге місце посів старший по будинку по вул. Пирогова, 89а Шелестовський Ігор Валентинович, який отримав диплом "ЖЕО" та цінний подарунок - праску.

Бронзову нагороду – диплом – отримав старший по будинку по вул. М. Литвиненко-Вольгемут, 44 Капля Іван Іванович, який став власником цінного подарунку – електрочайника.

Після вручення відзнак в.о. директора «Житлово-експлуатаційного об’єднання» Олександр Майданов та заступник директора Анатолій Драчишин привітали усіх присутніх з новорічними святами та побажала щоб мир, добро, благополуччя завітали до кожної оселі у Новому 2018 році.

Також до привітань присутніх приєднався начальник відділу капітального ремонту та розвитку житлового господарства Вінницької міської ради Сергій Ткачук та переможці конкурсу.

Хочеться зауважити, що церемонія вручення відзнак відбулась у досить домашній та привітній атмосфері зі святковим настроєм і щирими емоціями.

 

 


Сторінка на Google+ Сторінка на твіттері Сторінка на facebook