м. Вінниця, вул. Козицького, 1

У «ЖЕО» відзначили перший ювілей з дня утворення товариства

З метою покращення надання житлово-комунальних послуг населенню міста 10 січня 2013 року виконавчий комітет Вінницької міської ради ухвалив рішення №25 «Про обслуговування житлового фонду», яким передав ТОВ «Житлово-експлуатаційне обʼєднання» значну частину житлового фонду, визначивши при цьому ТОВ «ЖЕО» виконавцем послуг з утримання будинків, споруд і прибудинкових територій.

Цим рішенням було започатковано господарську діяльність товариства.

З 1 лютого 2013 року «Житлово-експлуатаційне об’єднання» розпочало свою роботу, як нова компанія на ринку управління житлово-комунальним комплексом в м. Вінниці, яка забезпечує якісний сервіс в управлінні багатоквартирними будинками. 

Наразі товариство обслуговує понад 700 житлових будинків міста та активно співпрацює з 54 ОСББ.

Впродовж 5 років своєю працею, розумом, натхненням і відповідальним ставленням до потреб мешканців колективу «ЖЕО» вдалося зламати стереотипи, що склалися у людей по відношенню до сфери обслуговування житла, та завоювати авторитет на ринку житлово-комунальних послуг.

Так, зокрема, мешканці 763 житлових будинків, а це приблизно 36 000 квартир, почали отримувати більш якісні житлово-комунальні послуги, до виконання яких долучилися кваліфіковані спеціалісти і підрядні організації. Варто констатувати той факт, що вінничани починають звикати до професійного сервісу управлінської команди, яка належно здійснює контроль за ввіреною їй територією та будинками.
Варто зауважити, що впродовж 5 років своєї діяльності колектив товариства не тільки твердо став на ноги, але й показав добрі результати в повсякденній адміністративній та виробничо-господарській діяльності.

За підсумками 2017 року структурними підрозділами були виконані основні планові показники з проведення поточного ремонту будівель і споруд, вдосконалення елементів благоустрою мешканців, покращилось прибирання місць загального користування та прибудинкових територій.

Як наслідок стали ошатнішими і кращими місця проживання та відпочинку вінничан. 
Також варто зазначити, що досить оперативно і якісно здійснюються реагування на заяви та пропозиції мешканців аварійними бригадами «ЖЕО», а відтак зменшилась їх кількість. Це є свідченням того, що в товаристві сформовано якісний управлінський та інженерно-технічний склад – колектив однодумців, професіоналів та патріотів житлово-комунальної сфери.

Із дня заснування «Житлово-експлуатаційного об’єднання» адміністрація товариства постійно та системно вдосконалює нові підходи в роботі зі споживачами житлово-комунальних послуг, проводить збори як із мешканцями, так із старшими по будинках, та інформує про реальний стан житлового фонду і заходи щодо його утримання.

Все це є результатом плідної, активної та узгодженої роботи всіх відділів «Житлово-експлуатаційного об’єднання».

Саме тому за високі показники в роботі, професійну майстерність, взірцеву трудову дисципліну та з нагоди 5-ї річниці створення товариства було відзначено Грамотами найкращих працівників колективу.

 


Сторінка на Google+ Сторінка на твіттері Сторінка на facebook