м. Вінниця, вул. Козицького, 1

"ЖЕО" звертає увагу співвласників будинків, по яким наявна заборгованість за виконані роботи!

За умови виконання по будинку робіт, витрати на проведення яких в розрахунку на 1 м.кв. загальної площі будинку перевищують встановлений тариф, витрати на такі роботи включаються до нарахувань частинами в наступних розрахункових періодах (місяцях) до повного розрахунку.

Оскільки нарахування за послугу з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій здійснюється по фактично понесеним витратам на надання такої послуги в межах встановлених тарифів (тарифи діючі на даний час встановлені рішенням виконавчого комітету Вінницької міської ради № 952 від 20.04.2017р.).

Таким чином, "Житлово-експлуатаційне об’єднання" забезпечуючи на певному будинку виконання необхідних робіт отримує відшкодування понесених витрат через декілька місяців, а в окремих випадках до року.

"ЖЕО" не має можливості продовжувати «кредитувати» виконання робіт по будинках в яких наявна заборгованість за попередньо виконані роботи.

Проте, розуміючи в якому технічному стані знаходиться житловий фонд (на обслуговуванні знаходяться будинки до 1900р. забудови) та зберігається необхідність у виконанні значних обсягів ремонтних робіт по будинках, "Житлово-експлуатаційне об’єднання" задля забезпечення постійного виконання робіт пропонує компромісні рішення для врегулювання даного питання.

У першу чергу, є можливість прийняти участь в капітальному ремонті мереж, систем, конструктивних елементів будинку, тощо.

Такий варіант вирішення питання особливо актуальний при необхідності виконання значних обсягів нагальних робіт по будинку. За умовами запропонованої виконавчим комітетом Вінницької міської ради програми по співфінансуванню ремонтних робіт по будинку співвласники будинку (мешканці) сплачують лише 30% від загальної вартості робіт.

За можливості відтермінування виконання робіт по будинку, такі роботи можуть бути заплановані (внесені до плану робіт по будинку), проте передані на виконання лише після повного погашення наявної заборгованості за попередньо виконані роботи.

Слід зазначити, що співвласники багатоквартирного житлового будинку (власники квартир та нежитлових приміщень у багатоквартирному будинку) є співвласниками спільного майна будинку (приміщення загального користування, несучі, огороджувальні та несучогороджувальні конструкції будинку, механічне, електричне, сантехнічне та інше обладнання всередині або за межами будинку, тощо).

Звертаємо увагу на те, що обов’язок щодо утримання спільного майна будинку покладено на його співвласників.

Якщо Ваш будинок відноситься до таких, що має заборгованість за виконані роботи, просимо врахувати вищезазначену інформацію, а для уникнення непорозумінь при плануванні робіт звернутись до працівників відділу по роботі зі споживачами або виробничого-технічного відділу.

Інформацію про наявність заборгованості за роботи по будинку та про планування робіт можна отримати за телефонами: (0432) 550-350, (068) 1180949. 


Сподіваємось на розуміння та співпрацю.

 

Адміністрація ТОВ ЖЕО

 

 

 


Сторінка на Google+ Сторінка на твіттері Сторінка на facebook