м. Вінниця, вул. Козицького, 1

УВАГА! Колір води у мережах гарячого водопостачання буде забарвлено!

Шановні вінничани!

Звертаємо вашу увагу на те, що з 20 лютого 2018 року для визначення понаднормових місць витоку мережної та гарячої води КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» буде проводити введення в мережі флуоресцеїну натрію, який забарвлює воду зеленим кольором.

Фахівці підприємства наголошують на тому, що Флуоресцеїн не токсичний, дозволений для застосування органами Санепідем нагляду, виключає будь-яке протипоказання для живих організмів.

Введення в мережі флуоресцеїну натрію буде здійснюватися від котельні за адресою Матроса Кішки, 12-1, зокрема від ЦТП (центральних теплових пунктів) М.Кішки, 57, Марії Литвененко-Вольгемут, 18, Марії Литвиненка-Вольгемут, 31, Кн. Коріатовичів, 189, Скалецького, 20 та від ІТП (індивідуальні теплові пункти) вул. Пирогова 55, 59А, 67А, 73А. Тож мешканців будинків по вул. М.Кішки, Марії Литвененко-Вольгемут, Князів Коріатовичів, Скалецького, Понєдєліна, Пирогова та ДНЗ №25 просять бути уважними і якщо в зазначений період Ви помічатимете місця витоків в підвалах, прилеглих прибудинкових територіях, калюжі зеленуватого кольору, повідомляйте про це диспетчера підприємства за тел. 43-34-95.

При виявленні зеленої води з кранів гарячого водопостачання, таку воду не використовуйте, а повідомляйте про це у диспетчерську службу підприємства, яка працює цілодобово, за тел. 43-34-95, - наголошують у "Вінницяміськтеплоенерго"


Сторінка на Google+ Сторінка на твіттері Сторінка на facebook