м. Вінниця, вул. Козицького, 1

«ЖЕО» інформує про ситуацію, яка сталася на будинку по вул. Стрілецькій, 53

 

Нещодавно на сайті інтернет-порталу «20хвилин» була опублікована стаття «На Стрілецькій прорвало трубу. Протягом чотирьох годин затоплює будинок» 

 

У даній статті зазначено, що аварійна служба «ЖЕО» впродовж тривалого часу не виїжджала на виклик для ліквідації аварійної ситуації у житловому будинку по вул. Стрілецькій, 53.

У зв’язку з цим, «Житлово-експлуатаційне об’єднання» вважає за необхідне звернути увагу громадськості на наступну інформацію.

19 липня 2018 року до аварійно диспетчерського відділу надійшла заявка від мешканців житлового будинку по вул. Стрілецькій, 53 про необхідність ліквідації пориву мережі холодного водопостачання у підвальному приміщенні будинку.

Варто зауважити, що після ремонтних робіт на мережах водогону міста КП «Вінницяоблводоканал» відновив подачу холодної води і через великий тиск у більшій частині житлових будинків сталися пориви мереж.

Через велику кількість заявок про виникнення поривів на трубопроводі фахівці аварійної бригади прибули на виклик по Стрілецькій, 53 через 3 години, а не через 4, як то зазначено у публікації.

Звертаємо вашу увагу на те, що відповідно до пункту 1.3 розпорядження Вінницького міського голови № 399-р від 24.12.2012 року «Про оперативне усунення аварійних ситуацій» впродовж 3 годин потрібно вжити необхідних заходів щодо оперативного реагування та усунення аварійної ситуації.

Спочатку працівники «ЖЕО» ліквідовували аварійні ситуації, які сталися у квартирах вінничан. Потім майстри виїхали на  ліквідацію аварійної ситуації, яка сталася у підвальному приміщенні будинку, що на Стрілецькій, 53.

Прибувши на місце інциденту, майстри «ЖЕО» виявили механічне пошкодження трубопроводу холодного водопостачання, яке у свою чергу спричинило затоплення підвального приміщення житлового будинку по вул. Стрілецькій, 53.

Ліквідувавши аварійну ситуацію, працівники товариства поспілкувалися з мешканцями багатоповерхівки стосовно ймовірних причин механічного пошкодження муфти на трубопроводі.

У ході розмови вияснилось, що за декілька хвилин до утворення пориву мережі в дане приміщення приходив контролер з КП «Вінницяоблводоканал» щоб зняти показники лічильника.

Потім, як виявилося у тому ж приміщенні стався порив трубопроводу. Мешканка квартири №16 Алла Лєпєшєва зазначила, що перед приходом працівника КП «Вінницяоблводоканал» у підвальному приміщенні було сухо, а після зняття показників контролер повідомив її особисто, що у підвалі муфту вирвало та тече вода.

 – Ми одразу подали заявку в диспетчерську «ЖЕО» щоб допомогли нам вирішити цю проблему, а деякі сусіди телефонували навіть в міську раду на «Цілодобову варту». Вода з великою швидкістю витікала впродовж 3 годин і затопила обидва підвали у будинку, всю консервацію та завдала чимало збитків мешканцям, - зазначила Алла Петрівна.

Майстри аварійної служби ще раз пояснили співвласникам будинку, що причиною витікання води стало механічне пошкодження трубопроводу, а не зношеність мереж.

У зв’язку з цим, мешканці житлового будинку №53, що по вул. Стрілецькій звернулися до адміністрації ТОВ «ЖЕО» з проханням відремонтувати внутрішньобудинкові мережі, які потребують негайної заміни та до керівництва КП «Вінницяоблводоканал» про покарання винного у даній ситуації.

 


Сторінка на Google+ Сторінка на твіттері Сторінка на facebook