м. Вінниця, вул. Козицького, 1

Розрахунок пропозицій вартості послуг з управління багатоквартирним будинком

 

Шановні співвласники!

 

Товариство «Житлово-експлуатаційне об’єднання» інформує вас про те, що на виконання приписів Закону України «Про особливості здійснення права власності в багатоквартирному будинку» співвласниками ряду багатоквартирних будинків було прийнято рішення щодо визначення товариства управителем їх будинків.

 З огляду на намір співвласників будинків співпрацювати з товариством в частині надання послуг з управління багатоквартирним будинком, та враховуючи необхідність встановлення вартості (ціни) такої послуги, відповідно до вимог Закону України «Про житлово-комунальні послуги» (від 09.11.2017р. № 2189-VIII зі змінами), Житлово-експлуатаційним об’єднанням здійснено розрахунки пропозицій вартості послуги з управління багатоквартирним будинком для подальшого розгляду та затвердження. Пропоновану вартість послуг з управління багатоквартирним будинком наведено в таблиці (додаток/посилання Таблиця вартостей).

При розрахунку вартості послуги було враховано планові витрати для надання послуг з управління багатоквартирним будинком з урахуванням кількісних показників послуг для забезпечення належного санітарно-гігієнічного, протипожежного, технічного стану будинків та прибудинкових територій.

Також, для реалізації положень Закону України «Про житлово-комунальні послуги» товариством розроблено проект договору про надання послуг з управління багатоквартирним будинком, умови якого пропонуються для затвердження. Такий договір має бути укладений (підписаний) з особою (особами), уповноваженою (уповноваженими) на такі дії рішенням зборів співвласників. Проект договору додається (додаток/посилання Проект договору). 

Просимо вас врахувати те, що з огляду на зміни в законодавстві з питань утримання багатоквартирних будинків, продовження забезпечення надання послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій здійснюється товариством тимчасово. Крім того, фінансування житлових субсидій на оплату послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій здійснюватиметься лише до 31 грудня 2018 року.

 

А відтак, враховуючи вищезазначене, пропонуємо Вам в найкоротший термін вирішити питання, пов’язані з прийняттям рішення щодо укладення (підписання) договору на надання послуг з управління багатоквартирним будинком, при цьому прийнявши до уваги надані Житлово-експлуатаційним об’єднанням пропозиції.

Не будьте байдужими до долі власного будинку! Просимо прийняти активну участь в прийнятті рішення для врегулювання зазначених вище питань.

Пам’ятайте, що вчасно прийняте рішення – це гарантія того, що будинок не залишиться без послуг (освітлення, водопостачання, водовідведення, тощо), це забезпечення проведення своєчасного ремонту будинку та належного його утримання в майбутньому.

 

Адміністрація ТОВ «Житлово-експлуатаційне об’єднання»


Сторінка на Google+ Сторінка на твіттері Сторінка на facebook