м. Вінниця, вул. Козицького, 1

Вінничани ще активніше обирають «ЖЕО» як управлінську компанію

 

 

 

Адміністрація «Житлово-експлуатаційне об’єднання» зазначає, що на виконання Закону України «Про особливості здійснення права власності в багатоквартирному будинку» співвласниками понад 600 багатоквартирних будинків було прийнято рішення щодо визначення товариства управителем їх будинків.

 Так, зокрема, станом на сьогодні власники вже понад 80 багатоповерхівок обрали «ЖЕО» як управителя та підписали з адміністрацією товариства договір про надання послуги з управління багатоквартирним будинком.

Зробивши даний крок, співвласники цих будинків вже подбали про майбутнє їхніх багатоповерхівок та про самих себе. Адже, беручи до уваги зміни в законодавстві з питань утримання багатоквартирних будинків фінансування житлових субсидій на оплату послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій здійснюватиметься лише до 31 грудня 2018 року.

У зв’язку з цим, адміністрація «ЖЕО» звертає увагу вінничан, які ще й досі не підписали договір про надання послуги  з управління багатоквартирним будинком  з адміністрацією товариства, на необхідності активніше приймати участь у виконанні вимог законодавства та підписанні договірних відносин.

Не будьте байдужими до долі власного будинку!

Пам’ятайте, що вчасно прийняте рішення – це гарантія того, що будинок не залишиться без послуг (освітлення, водопостачання, водовідведення, тощо), це забезпечення проведення своєчасного ремонту будинку та належного його утримання в майбутньому.

 

 

 

Адміністрація ТОВ «ЖЕО»


Сторінка на Google+ Сторінка на твіттері Сторінка на facebook