м. Вінниця, вул. Козицького, 1

Будинки, які обслуговує «ЖЕО» визнали одними з найкращих

 

 

 

 

Вчора, 17 жовтня, оголосили у департаменті житлового господарства Вінницької міської ради оголосили результати конкурсу «Житловий комплекс зразкового утримання-2018». Участь у конкурсі взяли понад 30 учасників, однак лише дев’ять з них стали переможцями.

 

 Так, зокрема, переможців було визначено  у трьох номінаціях «Будинок зразкового утримання, забудови до 1985 років», «Будинок зразкового утримання, забудови від 1986 років» та «Найкраща прибудинкова територія».

 Варто зауважити, що до кожної номінації міська рада визначили ще й призовий фонд. Зокрема, у номінаціях «Будинок зразкового утримання, забудови до 1985 років» та  «Будинок зразкового утримання, забудови від 1986 років» за перше місце переможці отримають 40 тисяч гривень, друге –  30 тисяч гривень і за третє – 10 тисяч гривень. У номінації «Найкраща прибудинкова територія», відповідно – за перше місце – 30 тисяч гривень, друге – 20 тисяч гривень і третє – 10 тисяч гривень.

 Директор  департаменту житлового господарства Роман Фурман зазначив, що кошти, отримані в якості премій за перемогу у номінації, перераховуються на підприємство, що здійснює обслуговування та утримання даного житлового будинку.

 За результатами конкурсу, Роман Фурман вручив переможцям грошові сертифікати, дипломи та аншлаги на будинки.

 Таким чином, перше місце у номінації «Будинок зразкового утримання, забудови від 1986 років» виграли мешканці будинку по вул. Стельмаха, 17.

 Перше місце у номінації «Будинок зразкового утримання, забудови до 1985 років» отримали мешканці будинку по вул. М. Литвиненок-Вольгельмут, 44. Варто зауважити, що самец ей будинок знаходиться на обслуговуванні ТОВ «ЖЕО».

 «Останнім часом у співпраці з міською радою та департаментом житлового господарства нам вдалося утеплити будинок, виконані роботи по ремонту покрівлі. Замінили систему централізованого опалення, у під’їздах встановлено енергозберігаючі світильники та датчики руху. Мешканні проявляють свою ініціативу і є співпраця з міською владою та з ЖЕО. Плануємо зробити більше. Хочемо привести прибудинкову територію до ладу, та встановити новий дитячий і спортивний майданчик. Виграні кошти ще не знаємо куди потратимо, будемо радитися із старшими по під’їздах», - зазначив старший по будинку Іван Капля.

 Крім того, «Найкращою прибудинковою територію» і сертифікат на 30 000 грн отримали мешканці будинку по вул. А. Янгеля,75. До речі цей будинок також знаходиться на обслуговуанні товариства.

 «Я працю давно і наполегливо, зі мною співпрацює багато мешканців. Два роки тому ми попросила свого депутата Петра Бабія, щоб допоміг нам привести двір в порядок. Через кілька місяців ми відремонтували двір на умовах співфінансуваннях. Біля будинку висадили квіти, дерева постійно за ними доглядає десь чоловік шість. Дивимося, щоб у нашому дворі нічого не ламали. Я звернулася до міського голови Сергія Моргунова, аби нам поставили дитячий майданчик, Тепер у нашому дворі він є. Сюди приходять дітки навіть з інших будинків. Кошти, які виграли потратимо на ремонти», - розповіла старша по будинку Катерина Мусієнко.

  В подальшому їх використають виключно на потреби будинку, або вони будуть зараховані, як сума співфінансування при проведені капітального ремонту.

 

Довідково:

 Загалом призерами у номінації «Будинок зразкового утримання, забудови до 1985 років»:

I місце – будинок по вул. М.Литвиненко-Вольгельмут,44; 

II місце – будинок по вул. В.Порика, 15;

III місце – будинок по вул. Стельмаха, 15.

У номінації «Будинок зразкового утримання, забудови від 1986 років» отримали перемогу:

I місце – будинок по вул.Стельмаха,17;

II місце – будинок по вул. Чайковського, 21;

III місце – будинок по просп. Космонавтів, 53.

Перемогу у номінації «Найкраща прибудинкова територія» отримали:

I місце –будинок по вул. А. Янгеля,75; 

II місце – будинок по вул. А.Янгеля, 69;

III місце – будинок по вул. Київська, 112.

 


Сторінка на Google+ Сторінка на твіттері Сторінка на facebook