м. Вінниця, вул. Козицького, 1

Понад 100 власників житлових будинків підписали договори з «ЖЕО» про надання послуг з управління

 

 

Нагадуємо, що на виконання Закону України «Про особливості здійснення права власності в багатоквартирному будинку» співвласниками понад 600 багатоквартирних будинків було прийнято рішення щодо визначення товариства управителем їх будинків.

 

 

Так, зокрема, станом на 9 листопада власники вже понад 100 багатоповерхівок обрали «ЖЕО» як управителя та підписали з адміністрацією товариства договір про надання послуги з управління багатоквартирним будинком.

 

Варто зауважити, що прийнявши дане рішення, співвласники 100 багатоповерхівок зробили вірний крок та подбали про майбутнє їхніх будинків та про самих себе.

Звертаємо увагу вінничан на те,  враховуючи зміни в законодавстві з питань утримання багатоповерхівок фінансування житлових субсидій на оплату послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій здійснюватиметься лише до 31 грудня 2018 року.

У зв’язку з цим, адміністрація «ЖЕО» звертає увагу мешканців міста, які ще й досі не підписали договір про надання послуги  з управління багатоквартирним будинком  з адміністрацією товариства, на необхідності активніше приймати участь у виконанні вимог законодавства та підписанні договірних відносин.

 Не будьте байдужими до долі власного будинку!

 Пам’ятайте, що вчасно прийняте рішення – це гарантія того, що будинок не залишиться без послуг (освітлення, водопостачання, водовідведення, тощо), це забезпечення проведення своєчасного ремонту будинку та належного його утримання в майбутньому.

 

  

Адміністрація ТОВ «ЖЕО»


Сторінка на Google+ Сторінка на твіттері Сторінка на facebook