м. Вінниця, вул. Козицького, 1

У «Прозорому офісі» Вінницької міської ради запрацював консультаційний «Колл-центр»

У Вінницькому Центрі адміністративних послуг розпочав працювати довідково-консультаційний «Колл-центр». Двоє операторів з понеділка по п’ятницю надаватимуть консультації щодо послуг та графіку роботи «Прозорих офісів» міста. Телефонувати можна за номером (0432) 65 50 50, з 09:00 до 17:00.

 
Наразі «Колл-центр» працює у тестовому режимі.

«Цього тижня ми розпочали роботу нашого довідково-консультаційного «Колл-центр». Відтепер, зателефонувавши до «Колл-центру», можна дізнатися про графік роботи «Прозорих офісів» міста, про роботу віддалених робочих місць, отримати перелік послуг, які надаються у Територіальних відділеннях, адже вони дещо відрізняються. Отримати консультацію по деяких видах послуг, дізнатися їх вартість. Також можна дізнатися інформацію щодо стану опрацювання послуги та термін її виконання», - розповіла директор департаменту адміністративних послугІрина Копчук.

Також отримати консультацію щодо послуг «Прозорих офісів» та залишити відгук можна і на сторінці Центру адміністративних послуг «Прозорий офіс» Вінницької міської ради у Фейсбук. 
Центр адміністративних послуг "Прозорий офіс" Вінницької міської ради
На сторінці також доступна функція зворотнього зв’язку, завдяки чому можна зателефонувати до «Колл-центру». 

Відзначимо, що Центр адміністративних послуг «Прозорий офіс» Вінницької міської ради надає найбільшу в Україні кількість адміністративних та інших видів послуг – близько 600, 25 з яких можна замовити онлайн через «Персональний кабінет».


Сторінка на Google+ Сторінка на твіттері Сторінка на facebook