м. Вінниця, вул. Козицького, 1

Важлива інформація для власників багатоквартирних будинків

Шановні мешканці, нагадуємо Вам і просимо з відповідальністю віднестись до нище розміщеної інформації!

Підприємство КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» здійснює централізоване регулювання відпуску тепла споживачам з джерел теплопостачання (котельні, ЦТП) відповідно до температурного графіка роботи тепломережі з врахуванням температури зовнішнього повітря.

Коли на дворі суттєво піднімається температура зовнішнього повітря, об’єкти теплопостачання працюють в економному режимі або призупиняється подача теплоносія в будинки.

Однак, мешканці самі можуть регулювати подачу тепла в будинок не залежно від теплопостачальної організації.
В більшості будинків таке регулювання відбувається – закріплена особа в будинку (уповноважена особа будинку) на день закриває подачу тепла. Однак частина мешканців будинку, через брак комунікації між собою, може не знати про таку ініціативу і розцінювати відсутність тепла в будинку впродовж дня, як неподання його теплопостачальною організацією або неналежною роботою обслуговуючої організації, в даному випадку ТОВ «Житлово-Експлуатаційне Об’єднання».

 

Як наголошують тепловики, якщо на дворі спостерігається підвищення температури зовнішнього повітря, мешканці можуть регулювати подачу теплової енергії безпосередньо в будинках, однак, робити це потрібно технічно правильно.
А саме:
при підвищенні температури зовнішнього повітря вище +6С - +8С – повністю перекривається подача теплоносія на будинок (перекривається тепловий лічильник або запірно-регулююча арматура на подаючому трубопроводі вузла управління системою центрального опалення будинку);
при зниженні температури зовнішнього повітря нижче +6С - +8С подача теплоносія відновлюється.
Таке місцеве регулювання споживання теплової енергії повинна виконувати відповідальна особа призначена мешканцями будинку (уповноважена особа).

Часткове прикриття теплового лічильника (запірно-регулюючої арматури) не допускається!
Регулювання подачі теплоносія мешканцями будинку дає можливість їм не залежати від регулювання подачі тепла теплопостачальною організацією та економити кошти.


                           Сторінка на facebook