м. Вінниця, вул. Козицького, 1

Не перетворюйте підвали та горища на сміттєзвалища!

Що спонукає вінничан перетворювати підвальні приміщення на стихійні сміттєзвалища? Погодьтеся, це досить цікаве питання, на яке хотілося б отримати відповідь, а ще краще зробити так, щоб взагалі не виникало подібних запитань з цього приводу.

На цю тему можна дискутувати досить довго… можна показати наслідки такої «сміттєвої діяльності» або чекати поки підвальний смітник «розчиниться» сам у повітрі, а можна щоденною, кропіткою, важкою й невдячною працею робити житлові будинки міста чистішими й вільнішими…
Безумовно люди хочуть жити в чистих будинках, чистому місті, чистій країні, але мало хто з них замислюється, що причина, яка робить ці будинки, місто, країну брудними – в них самих.

«Житлово-Експлуатаційне Об'єднання» постійно дбає про очищення технічних поверхів та підвальних приміщень від сміття. Однак, інколи дивує поведінка мешканців того чи іншого будинку, які вже на другий чи третій день знову починають закидати будівельне або/і побутове сміття до нещодавно очищеного підвалу.

 

«У зв'язку з цим, просимо звернути увагу споживачів на те, що для виносу побутового сміття товариством облаштовано контейнерні майданчики, тоді як вивіз будівельного сміття мешканці зобов'язані здійснювати самостійно, а не викидати до підвальних приміщень», - зазначила начальник відділу обслуговування «Замостя» , Бондаренко Надія Адамівна.


                           Сторінка на facebook