м. Вінниця, вул. Козицького, 1

У «ЖЕО» підвели підсумки спільної діяльності в 2019 році та обрали «Кращого уповноваженого співвласників будинку»

Вже впродовж декількох років у «Житлово-експлуатаційного об’єднання» стало гарною традицією підводити підсумки спільної діяльності товариства, як виконавця послуг з управління багатоквартирними будинками і уповноважених по будинках, як представників співвласників багатоквартирних будинків за поточний рік.

 Варто зауважити, що даний захід здійснюється у відповідності до розробленого і прийнятого у товаристві Положенням про Почесну відзнаку «Кращий уповноважений співвласників будинку», яким визначено механізм підбиття підсумків роботи уповноважених по будинках, критерії їх оцінки, а також порядок відзначення нагородами ТОВ «ЖЕО» уповноважених по будинках, котрі своєю роботою сприяють товариству у забезпеченні надання споживачам якісних послуг з управління багатоквартирних будинків, споруд і прибудинкових територій.

 

На підставі Положення формується список із 7 самих рейтингових уповноважених по будинку, тобто тих уповноважених, які за показниками набрали максимальні бали.

 Саме у такий демократичний спосіб і визначаються претенденти на І, ІІ та ІІІ місце.

Опрацювавши результати спільної діяльності з уповноваженими по будинку в 2019 році, адміністрація «Житлово-експлуатаційного об’єднання» відзначила найкращих.

Таким чином за результатами роботи у 2019 році директор «Житлово-експлуатаційного об’єднання» Євген Капшук вручив почесну відзнаку та дипломи трьом найкращим уповноваженим по будинку.

Найкращою уповноваженою співвласників багатоповерхового будинку стала Мартинова Марія Олександрівна (вул. Дачна, 9А), яка отримала Почесну відзнаку товариства та цінний подарунок - мікрохвильову піч.

  

Друге місце посів уповноважений по будинку по вул. І. Миколайчука,39  Гамезардашвілі Михайло Нектаріозович , який отримав диплом "ЖЕО" та цінний подарунок - праску.

 

Третє місце посіла – диплом – отримала уповноважена по будинку по вул. Ширшова, 16 – Пальчук Галина Петрівна, яка стала власником цінного подарунку – електрочайника.

  

 

Після вручення відзнак директор «Житлово-експлуатаційного об’єднання» Євген Капшук та заступник директора Анатолій Драчишин привітали усіх присутніх з новорічними святами та побажала щоб мир, добро, благополуччя завітали до кожної оселі у Новому 2020 році.

Також до привітань присутніх та переможців конкурсу приєднався Директор департаменту житлового господарства Вінницької міської Роман Фурман.

 

Хочеться зауважити, що церемонія вручення відзнак відбулась у досить домашній та привітній атмосфері зі святковим настроєм і щирими емоціями.

 

 

 


                           Сторінка на facebook