м. Вінниця, вул. Козицького, 1

На Вишеньці та Слов’янці модернізували систему гарячого водопостачання у 130 багатоповерхівках

У мікрорайонах Вишенька та Слов’янка модернізували систему гарячого водопостачання у 130 багатоповерхівках, а також у трьох дитячих садочках і двох школах.
Про це 15 січня повідомив у «Фейсбук» міський голова Сергій Моргунов.

«Гаряча вода безперебійно круглий рік та можливість економити енергоносії. Такий результат ми забезпечили для споживачів Вишеньки та Слов’янки - завдяки індивідуальним тепловим пунктам, встановленим у будинках. Наприкінці минулого року ми завершили фінальний проект по енергоефективності у співпраці зі Швейцарією, який включав модернізацію системи гарячого водопостачання у 130 багатоповерхівках, а також у кількох бюджетних установах, в тому числі 2 школах та 3 садочках.

ІТП – це інструмент, який допомагає забезпечити стабільну та економну послугу. Обладнання ІТП підігріває воду безпосередньо у будинках, а не у центральних теплових пунктах, як було раніше, це виключає втрати теплової енергії при транспортуванні теплоносія. І, за попередніми підрахунками, місто зможе економити близько 1 млн. кубометрів газу на рік», - йдеться в публікації.


                           Сторінка на facebook