м. Вінниця, вул. Козицького, 1

Привітання з нагоди 7 річниці з дня заснування ТОВ "ЖЕО".

 

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Прийміть щирі вітання з нагоди 7 річниці з дня заснування «Житлово-експлуатаційного об’єднання».

На сьогодні, без жодних перебільшень можна констатувати той факт, «ЖЕО» – це унікальна керуюча компанія нового типу, яка крокує в ногу з часом та змінює ставлення людей до сфери обслуговування житла. Доказом цього є кропітка робота ефективної команди – колективу товариства, яку завжди цінують споживачі комунальних послуг.

Ще з моменту створення «Житлово-експлуатаційне об’єднання» продемонструвало високу конкурентоспроможність, інноваційний підхід і послідовне прагнення до самовдосконалення.

Сучасний та високопрофесійний підхід товариства до управління багатоквартирними будинками завоював значний авторитет у житлово-комунальній сфері міста.

Безумовно, це є результатом роботи кожного працівника товариства, адже наявність міцного командного духу, досвіду, наполегливості допомагають усім нам рухатись вперед і досягати нових цілей.

З нагоди свята щиро бажаємо кожному з Вас міцного здоров’я, щастя і добра, життєвої мудрості, благополуччя та реалізації всіх планів і задумів.

Нехай Ваші професійні якості, віра у власні сили, взаємодопомога та підтримка й надалі плідно слугують справі, якій Ви віддаєте свої знання та сили.

 

З повагою,

адміністрація товариства.


                           Сторінка на facebook