м. Вінниця, вул. Козицького, 1

Наші трудівники

Рух та метушня в місті зазвичай починаються з сьомої-восьмої години ранку: люди поспішають на роботу чи навчання, біжать у термінових справах або ж за продуктами на ринок. І за буденністю часто не помічають того, що відбувається навколо.

Серед городян, які проходять поруч, – ті, котрі встають раніше всіх, щоб навести чистоту в місті. Справа двірника – публічна: всі бачать, але не завжди придають значення. Ці трудівники не афішують свою працю, а просто тихо виконують нелегку роботу.

День наших двірників починається рано, адже територія, за яку вони відповідають, – чимала, і закінчити прибирання потрібно швидко.

Пропонуємо вам, познайомитись з нашими трудівниками, які щоденно наводять лад на вулицях Шевченка, Константиновича та Івана Миколайчука.
Це Матієк Софія Степанівна, Базелицька Любов Іванівна, Мельниченко Тетяна Анатоліївна, Грушко Олена Степанівна та Дзюбенко Олександр Федорович!

-Найбільше радують результати роботи: чистий двір та охайні газони, подобається приносити користь іншим. Не місце прикрашає людину, а людина – місце.- зазначила Софія Степанівна.

Ось такі вони – наші трудівники: щирі, чуйні, душевні і по-домашньому прості.

 

А ми ,вінничани, які хочуть жити у чистому місті, маємо розуміти, на скільки така праця є нелегкою і всіляко сприяти її полегшенню, викидаючи сміття у відведених для цього місцях, бути культурними й вихованими, і не забувати дякувати двірникам за їх важку працю!

 


Сторінка на Google+ Сторінка на твіттері Сторінка на facebook