м. Вінниця, вул. Козицького, 1

Знайомимо з командою!

#люди_ТОВ_ЖЕО
"Я одночасно оператор кол-центру, сантехнік, електрик та навіть будівельник" - так про себе жартома говорить Наталя Смажелюк. Сьогодні знайомимо вас з нею.
Пані Наталя працює в кол-центрі, старшим диспетчером  аварійно-диспетчерського відділу ТОВ «ЖЕО», приймає заявки від містян, контролю їхнє виконання, відповідає за звітність.
Та говорить, що за зміну їй доводиться приміряти ролі різних працівників.

"Ми не просто відповідаємо на дзвінки і вносимо заявки в базу, а ще й максимально довідуємося від мешканців, що в них трапилося.
Скажімо, людина телефонує і просто каже: «Присилайте аварійку у мене протікає десь вода». І ти починаєш розпитувати, що саме протікає: чи це з покрівлі, чи може труба водопостачання, опалення. Оперативній службі багатоквартирних будинків ТОВ "ЖЕО" ми повинні передати максимально інформації про заявку, адже від цього залежить її виконання. Під час таких розпитувань відчуваю себе не просто диспетчером, а справжнім будівельником, чи сантехніком. А люди, буває, зляться на наші детальні питання"

Робочий день пані Наталі триває 8 годин. За цей час вона десятки разів говорить  «Доброго ранку/дня/вечора. Вас вітає товариство з обмеженою відповідальністю «Житлово-Експлуатаційне Об’єднання». Наприкінці зміни голос може повністю сісти 

Тож, друзі, телефонуючи до кол-центру «ЖЕО» обов’язково побажайте операторам вдалої зміни! 


Сторінка на Google+ Сторінка на твіттері Сторінка на facebook