м. Вінниця, вул. Козицького, 1

Людина, щаслива тоді, коли рухається до своєї мети

 

Для декого щастя – це постійне лідерство у всіх сферах життя: відмінник в школі, активіст і знову відмінник у ВУЗі, відповідальний працівник в офісі, керівник свого малого чи великого бізнесу. Для когось – одружитися та насолоджуватися сімейним життям. Герой сьогоднішнього випуску нашої газети досяг успіху як у першому так і у другому випадку, але й  досі продовжує рухатися в перед.

 

 Олег Дегтярьов, який мешкає по вул. Фрунзе, 43 –  людина, яка вміє жити. Спілкуватися з ним, одне задоволення. Великий багаж знань та досвіду переплітається з ввічливістю та  порядністю. Людина у якої є чому навчитися та є що перейняти. Його порадами, які називаю «правилами життя», вирішила поділитися з читачами.

 

–       У житті все є тимчасовим. Робота – це не назавжди. Одного разу вона зробить вас щасливою, процвітаючою людиною і ви зможете робити в житті все, що побажаєте. – Розповідає Олег Вікторович. – Але давайте не забувати й про інших. Я став старшим по будинку близько двох років тому. І не через мізерні пільги чи для «галочки». Мені набридло сидіти на місці й дивитися як занепадає наш будинок.

З дитинства нам кажуть про те, що дуже важливо мріяти про щось велике і прекрасне. Я вважаю, що мрії повинні бути і у дорослих людей. Тим не менш, одні лише мрії не зроблять вас людиною задоволеною життям. Є дещо сильніше мрій. Це наші справи. Ми не можемо знати напевно, збудуться наші мрії чи ні. Але ми точно знаємо, що чим більше будемо практикуватися тим швидше будемо рухатися до своєї мети. Незалежно від того, наскільки клопітким може бути ваше життя, ви можете знайти час і для того аби глянути чи все у вашому будинку гаразд. Бувають випадки, коли вам відмовляють у вашому проханні чи заяві, або ви стикаєтеся з безвідповідальними працівниками, ви можете відчувати себе ображеним або проігнорованим. Але ви можете вирішити, що потрібно зробити аби вас почули. Я неодноразово звертався за допомогою в ЖЕО і усі мої прохання були почуті. Я домовляюся про роботи на будинку з головним інженером та інспекторами, а не сиджу вдома та дорікаю на некомпетентних працівників. Спільними силами ми з ЖЕО замінили трубопроводи холодного та гарячого водопостачання та каналізації. Частково відремонтували й покрівлю (на заваді став граничний тариф). Не маємо жодних проблем з освітленням як у під’їздах так і поблизу будинку уже більше року. В планах облаштування благоустрою – озеленення прибудинкової території, новий паркан та асфальтування.

Повертаючись до порад хочу наголосити на тому, що ваше життя може стати рутинним, не цікавим і нудним. Це все від того, що ви вже стали задовольнятися тим, що маєте. Є квартира – от і добре, а те, чи течуть труби у підвалах чи протікає дах, вас не обходить. Вам здається, що досягнутий вами рівень комфорту – це назавжди. Але самозаспокоєність дуже небезпечна. Завжди шукайте нові можливості і приймайте на себе ризики пов’язані з виходом з вашої зони комфорту. Працюйте на благо мешканців та власне задоволення.

Суспільство сьогодні навчило нас інтерпретувати все нове як погане, хоча насправді нововведення можуть піти вам на користь. Намагайтеся організувати якісь суботники, цікавтеся програмами міської ради, щоб у вас була можливість постійно вдосконалювати ваш будинок. Життя занадто коротке для того, щоб ми боялися якихось змін. І якщо у вас виникають якісь труднощі чи проблеми то у цьому немає великої біди. Майте мужність приймати власні рішення та добиватися поставлених цілей – зазначив Олег Вікторович.

Ось такими філософськими думками зі мною поділився старший по будинку Олег Дегтярьов ділова та прагматична людина, яка знає, як потрібно розпоряджатися своїм життям. 

 

 

 


                           Сторінка на facebook