м. Вінниця, вул. Козицького, 1

Доброта – це краса людської душі

Напевно, з усіх людських якостей, властивих жінці,  найважливішими є доброта та працьовитість. Багато жінок примудряються не лише виконувати роботу по господарству і виховувати дітей, а ще й працювати, будувати кар’єру і домагатися в цьому великих успіхів.

Також вони часто володіють великою терплячістю і силою волі. Що дозволяє їм вирішувати безліч життєвих проблем. Сильні жінки не звикли скаржитися і напружувати оточуючих своїм невдоволенням чи проблемами. І саме представницею такого типу жінок є старша по будинку, що проживає по вулиці Скалецького, 35 – Світлана Кумар. Доброта цієї жінки не знає меж. До того, як познайомитися з нею особисто, вирішила запитати про неї у мешканців даного будинку. Тепліших та вдячніших слів мабуть не чула з роду. «Чесна, відповідальна, працьовита, безкорисна, щира, відкрита та з неабияким запалом». І це тільки мала частина того, що розповідають про Світлану Леонідівну. На її рахунку чимало заслуг. Це той рідкісний примірник людей, які не потребують нічого в замін за свою роботу. 

Світлана Кумар наразі не працює, а тому весь свій вільний час проводить пораючись у будинку. Скалецького, 35 вона знає від А до Я. І у разі будь-яких проблем, що виникають у багатоповерхівці, мешканці уже звикли в першу чергу звертатися до неї. Вона і сантехник і прибиральник в одній особі. Не боїться важких робіт. Підняти кришку люку, щоб глянути чи забилася каналізація? – Та без проблем. Перекрити гаряче чи холодне водопостачання? – Світлана уже на місці. Спустити повітря з мережі центрального опалення? – Готово!

Що ж до ремонтних робіт, які відбулися на будинку, тут також є чим похизуватися.

-         Поточний ремонт покрівлі;

-         Часткова заміна інженерних мереж гарячого водопостачання;

-         Заміна мереж водовідведення;

-         Повна замінена запірної арматури на інженерних мережах;

-         Встановлення лавочок та дитячого майданчика;

-         Чистка колодязя з якого мешканці беруть воду для власних потреб;

-         Проведення фарбування входів у під’їзди та бордюрів.

Чималий список, який не часто зустрінеш у старших по будинку. Секрет успіху в досягненні своїх цілей є працелюбність, стійкість, вольовий характер та бажання працювати. Світлана Кумар не збирається зупинятися. У неї ще в запасі величезна кількість планів та нереалізованих ідей, які вона неодмінно втілить в життя.


                           Сторінка на facebook