м. Вінниця, вул. Козицького, 1

Щасливий той, хто щасливий у себе вдома

Сьогоднішнім героєм газети є будинок, який розташований по вулиці М. Литвиненко-Вольгемут, 24. У нього своя історія та свої пригоди. Зовні він нічим не відрізняється від інших: під'їзди, довгі прольоти сходів, майданчики між поверхами і велика різноманітність дверей в квартирах. Та прислухавшись розумієш, він живе власним, унікальним життям.

 

Та справжнім скарбом, наглядачем та охоронцем дому, є старший по будинку Олександр Кілієвич. Який уже понад три роки добросовісно несе цю ношу. У нього на стільки чітко відпрацьований алгоритм дій, що у мешканців не виникає жодного сумніву, а тим більше дорікань до його роботи.

–        Виконую обов’язки старшого по будинку уже досить тривалий проміжок часу. – говорить Олександр Олександрович. – Знаю будинок, як власну квартиру, кожен його закуток. Можу з впевненістю сказати, що пишаюся ним. І по-справжньому щасливий тоді, коли вдома.

–        Не один раз чув, що про будинки говорять ніби вони мовчазні. Але перебуваючи в нашому домі, розумієш, що все зовсім навпаки. Можна почути звуки радіо, музику магнітофонів, нявкання кота, який проситься, щоб його пустили в будинок, і гавкіт собаки, яка нетерпляче чекає, коли господарі дозволять їй вибігти на вулицю. У дворі ж, на клумбах цвітуть  запашні квіти і трави. А на лавочках перед під'їздами завжди жваво та весело. Стоячи з двору, споглядаючи на будинок, складається враження, що своїми великими вікнами будинок дивиться на наше подвір’я і радіє. Йому ніколи не буває нудно. Він знає про всі події, які відбуваються не тільки у дворі, а й в кожній квартирі. Він зберігає величезну кількість таємниць. Адже саме стіни найкраще вміють слухати.

–        Та відходячи від ліричного відступу, хочу зазначити, що саме завдяки співпраці з ЖЕО, як виконавця послуги з утримання будинку, наш будинок знаходиться в такому хорошому стані. Ми провели поточний ремонт покрівлі, заміну інженерних мереж холодного та гарячого водопостачання. У підвалах чисто (нещодавно провели побілку). Також відремонтували освітлення, як у під’їздах так і у підвальних приміщеннях. Що до самих мешканців, то це привітні люди, які намагаються зробити будинок кращим. Разом дбаємо про чистоту і доглянутість під'їздів, адже внутрішній вигляд говорить і про людей, які в ньому мешкають.

Наші будинки – це наші тюрми; але ми знайдемо в них свободу,

якщо зуміємо прикрасити їх на наш смак.

Коко Шанель


Сторінка на Google+ Сторінка на твіттері Сторінка на facebook