м. Вінниця, вул. Козицького, 1

Колектив ТОВ «ЖЕО» привітав з Новим роком пораненого бійця

Поранений військовий

Вболівання за долю українських солдат, які в ці хвилини борються за відновлення кордонів суверенної держави, доводить, що ми стали єдиним цілим, єдиною нацією. І у важкий для нашої країни час, колектив ТОВ «ЖЕО» проявляє згуртованість та одностайність, підтримуючи бійців АТО.

Список поранених військовослужбовців, яким необхідне дороговартісне лікування та допомога небайдужих людей, поповнився ще одним прізвищем: 3 грудня в зоні проведення антитерористичної операції 20-річний боєць спецпідрозділу Збройних Сил України, подолянин – Леонід Донець, який з перших днів перебував у зоні АТО, отримав важке поранення (прострілена права легеня) в боях під с. Станиця Луганська, й наразі перебуває у Вінницькому військовому шпиталі. 19 грудня йому зробили операцію, а в подальшому його чекає тривалий період реабілітації. Тому колектив товариства вирішив особисто привітати земляка з Новим Роком та Різдвом Христовим, а також надати йому невеличку матеріальну допомогу.

Ми щиро вдячні Леоніду та усім бійцям, котрі мужньо та самовіддано борються за Українську державу і відстоюють її суверенітет.

Поранений


                           Сторінка на facebook