м. Вінниця, вул. Козицького, 1

Спальня за Фен-Шуєм

Спальня є одним з тих місць, в якому кожна людина хоче розслабитися, домогтися повної релаксації, набратися сил перед завтрашніми буднями. У спальні ми не лише відпочиваємо у вільний час, але й спимо, а здоровий сон важливий для кожного організму. З цієї причини роль спальні важко переоцінити.

Східна філософія фен-шуй дозволяє нам більше дізнатися про навколишній світ, про те, як можна змінити своє життя на краще, якщо правильно розставити меблі та інші предмети в приміщенні. Існують роботи, які присвячені тому, як зробити спальню найбільш придатною для відпочинку і відновлення фізичних сил.

Фахівці радять розмістити спальню в такій частині приватного будинку або квартири, яка максимально віддалена від вхідних дверей, а також не має стін, суміжних з ванною кімнатою або кухнею.

Майстри по фен-шую стверджують, що спальня повинна бути великою за розміром. У тому випадку, якщо немає можливості виділити для спальні приміщення великого розміру, можливо використовувати в оформленні світлі тони, які додадуть легкість, всім елементам приміщення.

Оформляючи спальню у відповідності з вченням фен-шуй, необхідно враховувати чоловіче начало янь, і жіночу енергію інь. У спальні потрібно звернути увагу на наявність округлих обрисів, м'яких відтінків, не дуже яскравого освітлення. Тобто, енергія інь повинна переважати. Енергією янь слід наситити це приміщення в тому випадку, якщо потрібно поліпшити якість особистого життя, а також позитивним чином вплинути на сон. У разі порушення сну та інтимного життя, спальня повинна бути оформлена в яскравих кольорових поєднаннях, а також в ній повинні знаходитись високі меблі.

Ліжко для спальні краще всього купувати нове, так як енергетика, що залишилася від іншої людини, може негативно вплинути на долю. Ліжко являє собою найважливіший елемент у приміщенні.

Ліжко не повинно бути занадто великим за розміром, і краще всього, якщо в ньому не буде вбудованих ящиків. У тому випадку, якщо вони необхідні, зберігати в них слід виключно постільну білизну. Саме ж ліжко потрібно поставити біля стіни, таким чином, щоб вхідні двері було видно. При цьому не слід спати ногами до дверей.

Коли ліжко ставлять на місце, не потрібно, щоб воно стояло впритул до стіни, слід залишити проміжок в 10-15 см. Щоб відносини у сімейної пари не розладналися, їм варто спати на суцільному матраці.


                           Сторінка на facebook