м. Вінниця, вул. Козицького, 1

Французький стиль

Якщо ви хочете оформити будинок у французькому стилі, то ви, або родовий аристократ, або невиправний романтик.

Франція – це країна інтриг, тому нудьгувати в квартирі, оформленої в французькому стилі, вам точно не доведеться. Особливостями стилю є багатство, шик, а також гармонійно підібрані елементи та аксесуари, які залишать за собою бездоганне враження про вашу оселю.

Даний стиль в інтер'єрі створювався в кінці сімнадцятого століття, коли розкіш була на самому піку моди. Всі без винятку Людовики, що правили Францією, вклали дуже багато в палац, щоб він став неймовірно прекрасним.

Усім на замітку, єдиного французького стилю взагалі не існує. До нашого часу сформувалися три, чітко розділених стилі: палацовий, прованс та нормандський стилі.

Палацовий стиль

Палацовий стиль

Найчастіше використовується для громадських інтер'єрів. Використання даного стилю в приватному інтер'єрі — ризик на межі фолу. Такий стиль — для людей, у яких в крові записані слова «положення зобов'язує».

Для того, щоб дозволити собі такий інтер'єр — мало одного бажання. Необхідні високі стелі та великі вікна. Характерні риси, до яких ви повинні прагнути при створенні такого інтер'єру — це, звичайно, натуральне дерево.

Повинен бути кришталь, який посилить і денне, і електричне світло. Необхідні натуральні тканини в текстильній обробці — шовк, атлас, сатин і переважно біло-золотої гами. Добре вписати в інтер'єр елементи стилю бароко і рококо. Це можуть бути і невеликі предмети, і просто стилізація.

Прованс стиль

Стиль Прованс

Другий стиль, вирощений на півдні Франції, — це прованс. Затишний і неймовірно привабливий. Це кантрі по-французьки, кантрі для блакитної крові.

В прованському стилі немає контрастів. Наївний і вишуканий, він повторює природу райського куточка в Європі. Прийнятні відтінки неба, моря, сонця і квітів, пом'якшені молочними відтінками. Навколо постарене дерево і кування, квіткові принти з дрібним малюнком. Взявши в свій інтер'єр декілька основних ознак стилю прованс, ви зможете жити в такій же гармонійній атмосфері, як і щасливі французи.

Нормандський стиль

Нормандський стиль

Третій, північний стиль — нормандський. Він поєднує в собі історію та сучасність. Обов'язково повинен бути елемент історії. Або стіна, затягнута тканиною, або старовинні стільці. Але вишуканий вінтаж повинен бути обов'язково. Сюди вписується все суперсучасне, меблі (але дерев'яні, або майже дерев'яні) і техніка. Має місце французький текстиль, багато текстилю, але більше однотонності і смужок. Якщо це дрібний принт, наприклад, квітковий, то тільки в одному місці.

Такі ж легкі вікна, низьке крісло «бержер», і десь фрагментик, золочений сухозлітним золотом — це саме те. Нормандський стиль — це віртуозна гра. Це натяк на розкіш, це її дихання. Але не буквальна фізична присутність.

Пориньте в романтику Франції, дозвольте гостям відчути особливу чарівність у вашій квартирі, вишуканою і надзвичайною, розкішною і аристократичністю.


                           Сторінка на facebook